Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

Téma: Zamčené PP dveře, výměna elektrického zámku k centrálu

Zamčené PP dveře, výměna elektrického zámku k centrálu 16. úno 2018 15:52 #182193

• Mirajs
  • Uživatel
  • Tranďáček
Dobrý den , po lakování T5 mi zkompletovali dveře, asi 14 dní mi vrčel při zamykání servomotorek zámku PP dveří a nyní jsou dveře zamčeny a již nereagují. Ví někdo jak je otevřít bez likvidace obložení dveří, rozbití zámku apod ???
tel.: 608682999
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Zamčené PP dveře, výměna elektrického zámku k centrálu 17. úno 2018 15:49 #182201

• dusanhaya
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 103
Ten sám problém,ty samé dveře mám i já a čekám na zázrak (od srpna,ale nepřichází-asi nejsme v pohádce) :lol: :dry:
VW T5 Multivan 2,5TDI
Ten Dým Ignoruj gang
A-team (Almara team)

Něco pro interier T4/T5 viz.-
http://dusanhaya.rajce.idnes.cz/

Zamčené PP dveře, výměna elektrického zámku k centrálu 17. úno 2018 17:11 #182204

• Mirajs
  • Uživatel
  • Tranďáček
Zatím mi všichni sdělili že jediná šance je rozřezat vnitřní obložení dveří , dostat se na zámek , kde jsou servomotorky. Jsou elektricky zablokované a jelikož jsou pokažené, tak drží mechanizmus v pozici zavřeno. Zámek se údajně musí mechanicky rozbít, aby povolily.
Ještě se nevzdávám!!!

Zamčené PP dveře, výměna elektrického zámku k centrálu 17. úno 2018 19:56 #182209

• fifac
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 8
Tak tímhle jsem si prošel vloni.... Najednou přestaly fungovat PP dveře na centrál a ani klikou nešly otevřít.. Ani zevnitř ani z venku. Tak nějak jsem to ignoroval, protože až zase tak často je nepoužívám a pokud parkuju u baráku tak stavím auto ke zdi, tak se stejně vylézá přes řidiče. Ale i tak jsem si koupil nový zámek dveří s centrálem a vozil ho s sebou jako že až se jednou k tomu dostanu a bude čas tak se to pokusím opravit. Občas se povedlo že se dveře otevřely ale vždy na místě kde jsem to nejmíň potřeboval :cheer: ... Nakonec když jsem se rozhodl zámek vyměnit, tak samozřejmě dveře ani neťukly. Nakonec jsem je otevřel dosti drastickým způsobem pro elektroniku auta. Cvakal jsem centrálem a otevíral a zavíral dveře a do toho vždy zatáhl za kliku a prudce ji pustil (zevnitř)... Ono se to nakonec chytlo. V zámku je plastový mechanismus a mě tam chyběl zub na ozubeném kole a tak zámek nechtěl otevřít. A díky tahání za kliku a zároveň pokusy o otevření dveří centrálem se nakonec zadařilo...
Přeju hodně štěstí jiný způsob k otevření snad ani není....
VW Multivan T5 2.5 TDi 128kW Highline 2005
ex Grand Espace IV 2.2 DCi Privileg 2004 .. za jeho cenu mám jiný motor ve VW
ex VW Transporter T4 2.5 TDi LBW 9míst bus
ex Opel Omega 2.3TD
ex Opel Rekord 2.3
ex Škoda 120 GLS

Zamčené PP dveře, výměna elektrického zámku k centrálu 19. úno 2018 02:08 #182227

• mape33
  • Uživatel
  • Dělám co mě baví.
  • Obdržená poděkování 22
Ten tapec sundas .... Maximálně rozlames ty špunty co ho drží a ty koupíš nové.... Ten zámek je trochu raubirna.... Dělal jsem to na Octavii . Já jsem si ale nejprve citlivě rozebral zámek na zdravé straně a pak jsem šel najisto do místa kde odjistim a otevřu. Dokonce jsem nic nezničil a zamek po opravě ( zaoxidovanej motorek) funguje dál.
VW T5 Multivan 2.5 TDI 128 kW (zatím)
Škoda Octavia I 2.0 MPI +LPG
Škoda Fabia I 1.4 MPI+LPG

Zamčené PP dveře, výměna elektrického zámku k centrálu 19. úno 2018 05:17 #182228

• Mirajs
  • Uživatel
  • Tranďáček
Díky za info, budu se na to muset připravit, nakoupit čudlíky a vyčlenit asi celý den... B)

Zamčené PP dveře, výměna elektrického zámku k centrálu 19. úno 2018 09:48 #182231

• mape33
  • Uživatel
  • Dělám co mě baví.
  • Obdržená poděkování 22
Hlavně se toho nebát..... :cheer: :cheer:
VW T5 Multivan 2.5 TDI 128 kW (zatím)
Škoda Octavia I 2.0 MPI +LPG
Škoda Fabia I 1.4 MPI+LPG

Zamčené PP dveře, výměna elektrického zámku k centrálu 19. úno 2018 11:03 #182233

• fifac
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 8
Myslím si, že ta výměna zámku už není tak těžká. Dokonce jsem snad našel i videonávod na YT.... Důležité je otevřít ty dveře...
VW Multivan T5 2.5 TDi 128kW Highline 2005
ex Grand Espace IV 2.2 DCi Privileg 2004 .. za jeho cenu mám jiný motor ve VW
ex VW Transporter T4 2.5 TDi LBW 9míst bus
ex Opel Omega 2.3TD
ex Opel Rekord 2.3
ex Škoda 120 GLS

Zamčené PP dveře, výměna elektrického zámku k centrálu 26. čec 2018 08:38 #186314

• Slivka
  • Uživatel
Ahoj, "zaoxidovany motoriek", ten je pod tým plechom, čiže demontovať aj ten? Plast mam dole, ale k motorku zámku sa dostať bude kumšt. Máte niekto návod? Mne nejdu PP dvere otvoriť ani cez centrálne ani cez tlačítka na vodicovich dverách, otvorí sa to ojedinele keď mám naštartovane!? Prosím poraďte niekto?

Zamčené PP dveře, výměna elektrického zámku k centrálu 26. čec 2018 16:25 #186316

• BLADE 2
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 12
Najprv si musis cez otvory v tom plechu povolit dve srouby ktore ti drzia okno -sklo. potom to sklo vytiahnes hore a prilepis si ho lep.paskou a potom az mozes demontovat ten plech. A si pri zamku...

Naparádu...
TRANSPORTER T5 96kW 2004
Následující uživatel poděkoval: Slivka

Zamčené PP dveře, výměna elektrického zámku k centrálu 27. čec 2018 14:29 #186333

• Slivka
  • Uživatel
Ďakujem, teda posunul som sa,...aj ked mozno pôsobím ako keby som mal obe ruky ľavé, ale nejde mi odpojiť kabel od zamku, guglim ako ta spojka sa otvara, zatial neviem...
Este dovolte konzultovať, mne neodomika centralom, resp. odomknem naozaj zriedka iba, ked mam zatvorene všetky dvere a je nastartovane, nebude to nekde v kabloch? Uvaha je ze ked je motorek zly, tak by neodomikal vobec, alebo?
A prosím este jednu radu, z hore uvedeneho vyplyva ze este motrek zamku nemam dole, ale plast kt, povodne je prinitovany na plech a nejak kontaktuje moterek, som vybral , t.j. bol urvany zo spomenutych nitov, ma to nejaku funkcnost, nemoze byt problem prave to?

Zamčené PP dveře, výměna elektrického zámku k centrálu 27. čec 2018 14:52 #186334

• BLADE 2
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 12
hod nejeke foto aby to bolo presne vidiet o co ide. Pravdepodobne tem mas niekde studeny spoj a zamok blbne.Mne to robilo tiez az raz sa to zaseklo na stalo a neslo to otvorit uz vobec. tak som menil komplet cely zamok za novy a mam pokoj.

Naparádu...
TRANSPORTER T5 96kW 2004

Zamčené PP dveře, výměna elektrického zámku k centrálu 29. čec 2018 22:18 #186368

• Slivka
  • Uživatel
... som víkendoval, tak až teraz
Přílohy:

Zamčené PP dveře, výměna elektrického zámku k centrálu 30. čec 2018 14:35 #186382

• BLADE 2
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 12
Ten plast tam neni potrebný.Ani ja ho tam nemam a nema to nic spolocne s funkcnostou zamku. Najskor tam mas studeny spoj a preto ro blbne.

Naparádu...
TRANSPORTER T5 96kW 2004

T5 posuvne dvere 26. led 2019 10:52 #190254

• Kyvala
  • Uživatel
Ahoj prosim o radu t5 odemikani posuvnych dveri.Odemknou az na nekolikate zmacknuti do. treba az na 30
  • Strana:
  • 1
  • 2
Vygenerováno za 0.262 sekund

Login