Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

Téma: Sklápění zrcátek

Sklápění zrcátek 05. čec 2011 20:20 #75862

  • Kamca
  • Avatar uživatele Kamca Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 524
  • Obdržená poděkování 2
Dotaz pro odborníky, u novéT5 GP je možné dodělat sklápění zrcátek??
132kW BiTDI 4 motion,DYNAUDIO,W ebasto,

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Sklápění zrcátek 06. čec 2011 08:36 #75877

Hele já nevím, ale asi to bude těžší, než jen vyměnit ovládání, myslím, že to má jinou komfortní jednotku. Ale to je jen můj názor, já to mám z výroby a jediné, co bych chtěl navíc, je sklápění pomocí dálkového ovládání. Mám to tak na SEATu a je to OK!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Sklápění zrcátek 06. čec 2011 09:41 #75881

  • Kamca
  • Avatar uživatele Kamca Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 524
  • Obdržená poděkování 2
Jakože to se nesklápí když zamkneš auto?? Možná se to dá nastavit v klíči.Teď mám pažouta a tam to tak funguje je to dobrá věc protože z tak širokým autem to kolikrát využiješ.
132kW BiTDI 4 motion,DYNAUDIO,W ebasto,

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Sklápění zrcátek 06. čec 2011 10:50 #75887

  • Auto1
  • Avatar uživatele Auto1
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1580
  • Obdržená poděkování 18
Když je auto sklápěním vybaveno= sklápění je na ovladači zrcátek,tak lze na diagnostice nastavit,aby se sklápěly při zamknutí auta,ale tohle je hodně odborný úkon,a málo kdo to umí,není třeba nic měnit,jen to nastavit přes commander.

Když ty zrcátka nejsou sklápěcí,tak se musí koupit sklápěcí zrcátka,ovladač a nevím,zda ještě kabely a jednotka,to netuším.
Das Auto.Der Multivan T5 Spitzendiesel R5 TDI 128kW/174PS/400nM 6g Schaltgetriebe,Keskin ET20/7,5J Bi-Xenon Project Zwo RNS 510

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Sklápění zrcátek 06. čec 2011 20:53 #75929

No já si osobně taky myslím, že je to jen otázka softu, ale pánové v service D:_)1 se na to moc netváří a asi by to ani nedali. Proto se budu muset obrátit na někoho zkušenějšího, kdo bude vědět. Ale zatím to nějak nehrotím, stačí otočit čudlíkem a je sklopeno, sice otrava, SEAT to umí na dálku sklopit a po nastatování automaticky zase vyklopit, asi bych chtěl moc #-o
Takže gdyž se ftom někdo bude šťourat, rád toho následně využiju :-k

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Sklápění zrcátek 06. čec 2011 21:09 #75935

  • Auto1
  • Avatar uživatele Auto1
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1580
  • Obdržená poděkování 18
VAG Commander ani autorizáky nemají si myslím,možná jen ty největší,ale v podstatě je to přepsání softu "ručně"
Ale umí to běžně mladí nadšení kluci v každém větším městě,jen si nejsem jistý,zda budou vědět,co tam dopsat.
Logicky by věděli,kdyby si to přečetli v tom autě,co tu výbavu má,pak by Ti to dopsali,do auta.
Das Auto.Der Multivan T5 Spitzendiesel R5 TDI 128kW/174PS/400nM 6g Schaltgetriebe,Keskin ET20/7,5J Bi-Xenon Project Zwo RNS 510

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Sklápění zrcátek 06. čec 2011 21:21 #75937

No, tak já sklápění přes ruční ovládání mám, je to originál, ale nevím o žádné T5, natož pak T5-GP, že by to měla na dálkovém. Nebo jako zjistit kódování třeba u SEATu a podle toho upravit kódování v Multivanu? No tak to asi nedám #-o

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Sklápění zrcátek 06. čec 2011 22:04 #75953

  • Auto1
  • Avatar uživatele Auto1
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1580
  • Obdržená poděkování 18
Možná to půjde přečíst i v jiné jednotce a přepsat v tvé,a pokud to nebude fungovat,dá se to přepsat zpátky,jak to bylo.
Ale musíš vědět,co tam bylo,mít to archivováno!

Můžu Ti poradit,jeden člověk z VW Clubu s nickem Tornado je z Humpolce má tel 776200941 možná T5 nezná tak detailně,ale zjistí Ti to,a pak by to měl i umět.
A je takových lidí hodně,podívej se do VW Clubu na forum do sekce elektronika VAG aoni mají přímo v podpisu,že umí tohleto...
Das Auto.Der Multivan T5 Spitzendiesel R5 TDI 128kW/174PS/400nM 6g Schaltgetriebe,Keskin ET20/7,5J Bi-Xenon Project Zwo RNS 510

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Sklápění zrcátek 08. říj 2011 20:11 #80446

Mám problém, při jízdě se mi z ničeho nic sklopí zrcátka a čudlem nejdou srovnat zpátky.musím je srovnat ručně, ale po chvíli jízdy se sklopí znovu.. Nevíte někdo co s tím???? Je to otázka softwaru?? Díky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Sklápění zrcátek 27. úno 2012 14:20 #92495

  • Kamca
  • Avatar uživatele Kamca Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 524
  • Obdržená poděkování 2
Trochu oživím toto téma :D GPčkaři co jste bez sklápění nezatoužili jste někdy jen otočit čudlem a je sklopeno??? Nějaké info o tom co je třeba vyměnit??Výpis č.dílu z ETKY??
132kW BiTDI 4 motion,DYNAUDIO,W ebasto,

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Sklápění zrcátek 10. říj 2012 23:26 #104856

  • Mehlo
  • Avatar uživatele Mehlo
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 103
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 6
Mám T5 z roku 2005 a chtěl bych si také dodělat sklápění zrcátek (občas zajíždím do uzkých prostorů). Předpokládám, že se musí koupit celá zrcátka a ovládání na dveřích řidiče. Ještě něco?

Máte s tím předěláním někdo zkušenosti?
Díky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Sklápění zrcátek 22. říj 2012 18:52 #105621

ahoja domontovat ovládání sklápění zrcátek uT5 GP lze. Cena tak cca 24tis.
Nutné výměna obou zrcátek+ jednotek do dveří ovladač a natahat jinou kabeláž. A nakodovat jednotku palubní sítě . A hotovo D:_)1 D:_)1 Není to jednoduché ale lze. :idea: :idea:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Sklápění zrcátek 22. říj 2012 20:39 #105634

Tak s tou cenou bych byl v případe GP možná opatrnější, neb origo ve VW stojí jeden "špígl" 24 tisíc sám o sobě, krát 2 a je to pěkná suma. Navíc plasty na něm jsou dost křehké a cokoliv se špatně udělá je problém vrátit z5. Takže možná vrakoviště a pokusit se nic neulomit :-(


Sent from my iPad using Tapatalk

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Sklápění zrcátek 23. říj 2012 21:49 #105715

Hlavně je to k prdu jednak se ty zrcátka nesklopí ale otočí vzhůru což sice vypadá hezky ale uspoří jen málo místa a co je mnohem víc nahouby že to jde ovládat jen čudlem a nelze to nakodovat aby to umělo automaticky při vytažení klíčku třeba...
Transporter T4 1,9TD 50kW 1995
Transporter T5 GP 2.0 TDI 75kW 2010
BMW F20 118d 103kW 2013
Fiat Coupé 2.0 16V turbo 166kW 1994
Maserati Quattroporte 3,2 V8 turbo 247kW 1998

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Sklápění zrcátek 23. říj 2012 23:01 #105723

  • Mehlo
  • Avatar uživatele Mehlo
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 103
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 6
Díky za názory, ještě si to s tím předěláváním rozmyslím.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
  • 2
Vygenerováno za 0.172 sekund

Login