Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: Primrzani vnejsich klik

Primrzani vnejsich klik 11. led 2021 08:51 #200680

  • covex
  • Avatar uživatele covex Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1983
  • Karma: 8
  • Obdržená poděkování 198
T5 je moje prvni vozidlo u ktereho mam problem s primrzanim vnejsich klik na bocnich dverich. Nevim co byl za problem s klikama treba jako ma T4, ale na techle se zvrchu drzi snih a pokud ten nataje at uz protoze se otepli, nebo protoze bylo zahrate auto, tak pak po naslednem stani v mrazu ty kliky musim urvat, nekdy uz nemam odvahu za to vic rvat... primrzajici tesneni je jina kapitola, ale tady proste nejde vyklopit klika. Pusteni vytapeni auta predem to sice resi aspon na prednich dverich to vetsinou povoli, ale nemam vzdycky hodinu abych to auto natopil. Resi to nekdo nejak, pokud mozno predem aby to vubec nenastavalo? Treba navoskovat nebo tak neco?
VW T5 2.5TDI 128kW BPC 7HM 2008 4motion Multivan Seikel

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Primrzani vnejsich klik 21. úno 2021 07:47 #201224

  • kmotaK
  • Avatar uživatele kmotaK
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Caravelle T5 long
  • Příspěvky: 39
  • Obdržená poděkování 1
Ahoj,jako čerstvý vlastník to řeším taky docela mě to děsí až za to jednou vemu a ono to praskne.dalai věc je výklopný v zadu když se udělá vrstva sněhu dole na té hraně tak i ty jsou "blokle" a pak babo rád jak se do auta dostat...
T5 Caravelle Long dvoukřídlá,2.5 96kw

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Primrzani vnejsich klik 21. úno 2021 16:52 #201225

  • covex
  • Avatar uživatele covex Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1983
  • Karma: 8
  • Obdržená poděkování 198
S tema zadnima dverma jsem udelal zkusenost, ze primrzaji primarne proto, ze dole nataty snih prihrnes dverma pod tesneni a pk to zmrzne. Pokud je primrzly snih na narazniku tak to normalne oskrabu lopatou nebo skrabkou. Pred zavrenim dveri to chce ocistit. Dalsi vec je ze tam steka voda ze strechy, ale s tim se uz moc delat neda. Zakladem je to ale ocistit pred zavrenim. Bohuzel to ne vzdycky jde. S tema klikama nevim, to musi delat i na novych autech..
VW T5 2.5TDI 128kW BPC 7HM 2008 4motion Multivan Seikel

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.196 sekund

Login