Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T5 - šoupačky - porucha otevírání

T5 - šoupačky - porucha otevírání 28. čec 2019 21:09 #193596

• Vit5
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 50
Tak třeba je k tomu vede to že by se mohli potkat ramínka s kapotou a tím se vzájemně poškodit,ramínko zlomit a kapota třeba odřít
Caravelle T5 128 kW 4Motion
VW T4 2,5TDI bus prodáno snad do dorých rukou
Tenére 2011 :-) ji

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - šoupačky - porucha otevírání 02. srp 2019 08:32 #193675

• covex
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 40
U me jedine ze by si zvedl raminka, jinak ne... a to se potkaj sensor nesensor.
VW T5 2.5TDI 128kW BPC 7HM 2008 4motion Multivan Seikel

Boční posuvné dveře 07. lis 2019 09:03 #195158

• xciko
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
Hledám někoho, kdo by mi pomohl posuvné dveře. Jdou blbě otevírat (zevnitř vůbec) a trochu drhnou o karosérii. Ideálně Liberecko, Českolipsko.
T5 Caravelle Long, 75kW, 2006[/color]
Přílohy:

Naposledy změněno: od xciko. Důvod: Nezaškrtnul jsem sledování...

T5 - šoupačky - porucha otevírání 23. kvě 2020 08:39 #197738

lada t5 napsal: Zevnitř při zavřených šoupačkách.

Můžeš prosím, trochu podrobností? Pod klikou jsem našel malý šroubek. Ten jsem vyšrouboval a pak jsem zkoušel "vycvaknout" tapec. ale nešlo to.
Něčím to páčíte ven?

T5 - šoupačky - porucha otevírání 27. kvě 2020 18:27 #197798

• Macků
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Já se přidám, na šoupačkách mi dře horní posuvný pant při posledních asi 20 cm o vnitřek karoserie tam co zajíždí zároven s kolejnicí. Nevíte jak to zvednout nebo čim by to mohlo byt zpusobené? pravděpodobně jsou dveře o neco níž než by měli být . Dík za reakce
T5 1.9 TDI AXB 77kw

T5 - šoupačky - porucha otevírání 28. kvě 2020 13:15 #197812

• fifac
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 9
Mám takový pocit že to paradoxně může být vina nastavení spodního pojezdu. Ten totiž udává výšku a odklon dveří... Takže zkus hledat nejdřív tam... Výměna je, v případě, že budou v čudu kolečka, velmi jednoduchá, dá se to i na parkovišti.... Jinak si zkontroluj plastová kolečka na všech vodítkách... Občas prasknou nebo se prostě ojedou...
VW Multivan T5 2.5 TDi 128kW Highline 2005
ex Grand Espace IV 2.2 DCi Privileg 2004 .. za jeho cenu mám jiný motor ve VW
ex VW Transporter T4 2.5 TDi LBW 9míst bus
ex Opel Omega 2.3TD
ex Opel Rekord 2.3
ex Škoda 120 GLS

T5 - šoupačky - porucha otevírání 28. kvě 2020 20:10 #197818

• Macků
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Takže předpokladam dobře že po odendání krytky spodního posuvného pantu ktery je přidělaný ke dveřím by mělo po povolení tří šroubů jít dveře kousek povytáhnout nahoru a následně zase dotáhnout v požadované poloze a tim by se to mělo spravit?
Teď jen vlastnit ten divnej 8 nebo 16 hvězdicovej šroubovák :D
T5 1.9 TDI AXB 77kw

T5 - šoupačky - porucha otevírání 28. kvě 2020 21:01 #197820

• covex
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 40
Bez tech hvezdicek si clovek na T5 neskrtne. Uz jsem to tu myslim daval ale treba tohle extol.cz/naradi/rucni-naradi/sady-hlavic...ne-sady-hlavic/6640/
VW T5 2.5TDI 128kW BPC 7HM 2008 4motion Multivan Seikel

T5 - šoupačky - porucha otevírání 28. kvě 2020 21:03 #197821

• Macků
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Tak hvězdičku jsem našel, dveře jsem o něco zvědl, prvně jsem se trochu bal abych si tim nerozhodil ten prostřední pant, ale zvedl jsem to na šroubech a problem zmizel, snad jsem to vyřešil na trvalo.
T5 1.9 TDI AXB 77kw

T5 - šoupačky - porucha otevírání 29. kvě 2020 07:13 #197825

• fifac
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 9
Jinak ty "hvězdičky ", bez kterých se u téčka neobejdeš se nazývají zkratkou XZN. Už mě to taky donutilo si je pořídit. Aby sis to dobře pamatoval, tak jsem vymyslel mnemotechnickou pomůcku: XZN= eXtra Zubatej Nástavec ... :-)
VW Multivan T5 2.5 TDi 128kW Highline 2005
ex Grand Espace IV 2.2 DCi Privileg 2004 .. za jeho cenu mám jiný motor ve VW
ex VW Transporter T4 2.5 TDi LBW 9míst bus
ex Opel Omega 2.3TD
ex Opel Rekord 2.3
ex Škoda 120 GLS

Vygenerováno za 0.201 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/