Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Mříž do zavazadlového prostoru?

Mříž do zavazadlového prostoru? 28. pro 2018 23:09 #189763

• Dadak
  • člen clubu
Ahoj, pokouším se najít na internetu mříž do zavazadlového prostoru, ale bez výsledku. Mám VW T6 Caravelle krátkou verzi s 8mi místy. Můžete mi, prosím, někdo poradit? Nebo nějakou alternativu na ochranu posádky před útokem zavazadel :-)
Díky
Poslední úprava: 28. pro 2018 23:11 od Dadak.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Mříž do zavazadlového prostoru? 29. pro 2018 09:07 #189765

• Vendys
  • člen clubu
  • TCCT - Transporterclub Caravan Team
  • Obdržená poděkování 168
Asi bych zvolil síť co se používá na zavazadla v kufru a natáhnul bych jí mezi sedačky směrem ke stropu. Pokud požaduješ mříž tak jedině se obrátit na nějakou společnost co dělá přestavby vozidel a oni určitě nějakou variantu najdou. Dříve jich bylo mraky , jelikož když si chtěla firma odečíst DPH tak muselo mít auto přepážku. Pro Multivana se dělá originální látková přepážka ,ale pro Caravellu jsem jí nikdy neviděl .

TCCT - Transporterclub Caravan Team
VW Multivan T6 Edition 30 2,0 TDi 150 kW DSG

Mříž do zavazadlového prostoru? 29. pro 2018 09:29 #189766

• Dadak
  • člen clubu
Díky za informaci. Ještě jsem zapomněl napsat, že zároveň řešíme ochranu zadní strany opěradla trojsedačky, které je v kožence. Když jsme naposled převáželi věci v kufru, tak se málem koženka protrhla.
Uvažuji proto namontovat překližkovou desku na zadní opěradlo. V desce budu mít přidělané narážecí matice pro uchyceni věcí v kufru pomocí háčků a oček a zároveň ve spodní části desky budou výřezy pro vložení dlouhých věcí pod sedačku (celá deska bude mít spodní hranu ve výšce trubky, která je pod sedačkou) . Deska bude připevněna tak, aby nedošlo k poškození sedačky a dala se v případě celá demontovat. Kamarád mě strašil, že na tuto "úpravu" musím mít homologaci, jinak v případě pojistné události by pojišťovna mohla odmítnout plnění pojistky. Co si o tom myslíte?
Vygenerováno za 0.182 sekund

Login