Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: Potahy sedadel a opěrky

Potahy sedadel a opěrky 09. úno 2016 13:21 #163065

• K4RLOS
  • Avatar uživatele K4RLOS Autor tématu
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 2
Prosím, stahoval jste někdo potah sedadla? Mám u řidiče prodřenou díru, potřebuju to dát opravit. Koukal jsem na to a nejsem si úplně jistý jak to lze udělat. Poradí někdo? Má to vyhřívání i airbag.
Dál bych chtěl sundat opěrky a vyprat je, to je jediný místo, kde se to nepodařilo perfektně vyčistit.
Díky za odpovědi...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Potahy sedadel a opěrky 09. úno 2016 20:13 #163084

• jjirka
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 57
Jo , sedadla jsem již několikrát rozdělával . U vyhřívání jsem setkal s několika variantami - buď byla vyhřívací dečka nalepena na molitanu - to je ta lepší varianta , nebo byla všitá do potahu . Potah jde sundat i ze sedadla s airb. ( ten zůstane na rámu opěradla ).
Typ vyhřívání zjistíš až to rozděláš .
Kdybys potřeboval , tak mě zavolej 603 812 516

Potahy sedadel a opěrky 09. úno 2016 20:20 #163087

• silvervan
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 31
Měl jsem sedák také prošoupaný, ráno jsem odvezl auto čalouníkovi a odpoledne jsem si pro něj zajel, stálo to 1500 a je to jako nové, vyměnil jen ten levý boční díl. Já bych se do toho rozhodně sám nepouštěl, už jenom z důvodu úspory času.
T5 Multivan 2,5 TDI 128kW Tiptronic - Německý plnokrevník ze stáje Comfortline edition
Eifelland Holiday 460TK 2001
Harley-Davidson Sportster XL1200C

TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team
A[/color]-team (Almara team)

Potahy sedadel a opěrky 11. úno 2016 13:49 #163221

• K4RLOS
  • Avatar uživatele K4RLOS Autor tématu
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 2
jjirka-díky za radu, případně se ozvu
silvervan-takovýho čalouníka neznám, mám tu jednu šikovnou čalounici a ta řekla, ať to přivezu sundaný. Zase se nepovažuju za nešiku, tak snad to zvládnu. I tak díky.
A ty opěrky jste někdo řešil? Sundal jsem ten boční plast, nikde žádnej šroubek ani packa směrem k čalounění.. Díky

Potahy sedadel a opěrky 11. úno 2016 15:56 #163230

• Vendys
  • člen clubu
  • člen clubu
  • TCCT - Transporterclub Caravan Team
  • Obdržená poděkování 188
Myslím, že Silvervan má opěrky už dávno vyřešené. :lol: :lol: :lol: :lol:

TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team
VW Multivan T6 Edition 30 2,0 TDi 150 kW DSG

Potahy sedadel a opěrky 25. kvě 2016 13:04 #167410

• masal
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj. Poradil by jste mi někdo jak sundat potah sedáku zadní dvojlavice? T5 Transporter. Včera se mi v autě poblilo dítě... Vzal jsem to sice hadicí, ale obávám se, že to nebude stačit...
T5 Transporter 1.9 TDI 77kW 2004 + chip 103kW

Potahy sedadel a opěrky 13. kvě 2017 15:30 #176686

Dají se koupit, nebo prostě někde sehnat samostatné čalounické potahy na sedadla do T5 busu? Mám na některých sedačkách originální koženkový a chci je vyměnit za látkový. A nechce se mi kupovat celý sedačky. Nebo zkrátka nějaký alternativní řešení, aby se cestujícím nepařily zadky v létě. Klíma funguje, ale v létě se paří zadky i při klimatizaci.
Nebo že by někdo chtěl koženkové sedačky?

Potahy sedadel a opěrky 13. kvě 2017 18:35 #176689

• dusanhaya
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 105
Zkus slovenský M.A.D.-výrobce přesných autopotahů.
VW T5 Multivan 2,5TDI
T en D ým I gnoruj gang
A -team (Almara team)

Něco pro interier T4/T5 viz.-
http://dusanhaya.rajce.idnes.cz/

Potahy sedadel a opěrky 14. kvě 2017 20:21 #176708

Díky za tip. Poptám se v MAD.
Já totiž mám střední a zadní řadu v šedé kožence, nebo syntetické kůži asi tedy Leather look-TAXI ÚPRAVA. Byl to školní autobus. A protože jsem ve vedrech nezkoušel, tak nevím, jestli se v těch sedačkách ze Leather look-TAXI ÚPRAVy zadky paří, nebo ne. Boky, záda a hlavové opěrky vypadají ze stejného materiálu, jako boky a záda sedadel klasických transportérů (ty mám vepředu). Ale střední část sedáků a opěradel je z jakési syntetické kůže, či koženky s hrbolatým povrchem. potahy nejsou nijak poničené, oba druhy materiálu jde omývat a otírat bez zanechání jakýchkoli stop po vodě i jídle a blátě. Zatím si chci nechat sedačky pod dětskými autosedačkami právě v té Leather look-TAXI ÚPRAVě, ale pro dospěláky... no nevím.

Naposledy změněno: od placacka.

Re:Potahy sedadel a opěrky 09. čec 2018 12:18 #186036

dusanhaya napsal: Zkus slovenský M.A.D.-výrobce přesných autopotahů.

Ahoj - a mate nekdo cirou nahodou zkusenost s timto: shop.genesis-import.de/fahrzeug-offroad-...ezuege-vw-caravelle/

Diky za nazory

Sent from my iPhone using Tapatalk

Potahy sedadel a opěrky 09. říj 2019 19:02 #194767

Ahoj kolegové. Mám Multivana T5 s načatou přední sedačkou a zvažuju zakoupení potahů, aby sedačky přežili naší rodinu. Máte někdo vyzkoušeného nějakého dodavatele dobrých potahů za rozumno? Mám sedačky s loketními opěrkami a druhá řada také (dvě samostané sedačky). Díky za tipy
Přílohy:

• Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.349 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/