Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: T5 s interierem z multivanu

T5 s interierem z multivanu 21. čec 2017 18:59 #178513

  • osma
  • Avatar uživatele osma Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 2
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj, uvažuji o koupi dodávky, která bude v létě sloužit na pohodlnou dopravu rodiny (2+2 děti) na dovolenou, a mimo sezonu vůz používat jako dodávku.
Uvažuji o předělávce 7 místného maxi longu na maxi multivan.
Koupit sedačky a lyžiny. Poradíte mi prosím.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 s interierem z multivanu 24. čec 2017 18:13 #178557

  • mape33
  • Avatar uživatele mape33
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Dělám co mě baví.
  • Příspěvky: 414
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 30
Ahoj... Měl jsem v úmyslu úplně to samé jako ty. Ale po prozkoumání možnosti nákupu Multivan interiéru jsem nakonec pořídil rovnou Multivan. Na vrakovišti h sice něco bylo ale buď to bylo dost poničené jak od předchozího používanni nebo to bylo poničené demontáži.
Pokud se narazilo na pěkné tak za to chtěli tyč zlata. ....
Jinak moje ne zrovna dobrá zkušenost mít auto na práci a zároveň na výlety se podruhé potvrdila. Měl jsem před tím Ford transit .... Parádní výbava, 6 míst+přepážka vzadu regály ..... Měl klima a dobrou výbavu na zimu ... Ale pokud jsem ho bral do práce tak za týden byl stejně zaprášený a špinavý tak že to dalo dost práce to vyčistit. A to jsem docela cistotnej. Palubní desku utiram tak 2x týdne i v pracovním autě a stejně po dvou měsících si bouchnul do sedačky a bylo to jak dýmovnice.
Teď s Multivan je to stejné. Vezmu si ji do práce , dám dílenský potah na sedačku a ostatní buď vyndám nebo prikreju a stejně je tam za chvíli bordel. Navíc Multivan má celkem choulostivej interiér na odření takže se i sem tam udělá nějaká oděrka a mě to pak štve. Takže mám super auto ale snažím se ho používat Jan na čisté věci nebo jen jako tahače. Na tahání káry je fakt dobrej.
Samozřejmě je otázka co děláš za práci. Já dělám devatero řemesel pro stavebnictví a i když nám vše v kufrech a dobře přenosné tak se sem tam nějaká oděrka udělá.
Je to samozřejmě hlavně moje zkušenost. Třeba se najdou lidí co to používají pro práci a nezničí to.
Jeden můj známý si koupil karavelu na práci a teď zjistil že když si do ní udělá spaní tak že tam už nemůže vozit stromky a kytky neboť je zahradník..... A to si liboval že má konečně dodávku. A stejně dal tahá káru ..... Přišel na úplně stejnou věc jako já.
Já momentálně řeším druhé auto a chci Valníček .... Multivan nechávám raději pěknej.
VW T5 Multivan 2.5 TDI 128 kW prodáno
Citroen jumper 2,2hdi 88kw obytný speciál
Škoda Octavia I 2.0 MPI +LPG
Škoda Superb 2.0 tdi-cr
125kw
Škoda Fabia I 1.4 MPI+LPG(darována)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 s interierem z multivanu 26. čec 2017 15:58 #178612

  • osma
  • Avatar uživatele osma Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 2
  • Obdržená poděkování 0
Děkuji za názor, vyrábím nábytek takže bych vozil ten. prach tam asi bude velkej a piliny všude.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.187 sekund

Login