Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: T5 transporter a interiér z caravelly

T5 transporter a interiér z caravelly 19. zář 2017 21:59 #179901

  • kozatej
  • Avatar uživatele kozatej Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 21
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj mám t5 transporter, v předu 2 sedačky, a druhou řadu 3 sedačky, všude papundekly potažené kobercem, našel jsem si interiér z caravelly všechny plasty boční dozádu, přední tapce, strop s ofukama topení atd, dělal někdo takovouhle přestavbu? Co vše sedí a nesedí, na co si dát pozor, topení by šlo napojit na foukání jen teplý a studený vzduch z zadního ventilátoru, klimu ne to by nevadilo. Chci to jen kvůli tomu že teď je to takový laciný, nikde nic, nejsou žádný úložný prostory, asi by to bylo i líp odhlučněný.

Dík za rady.
T5 Multivan 2.5 tdi 128 kw
T5 Transporter 2.5 tdi 96kw , AXD prodáno

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 transporter a interiér z caravelly 14. bře 2018 16:48 #182927

Nazdar, je to úplně, jako bych to psal já ( i termín sedí")
Koupil jsem to, nikdo mi to nechtěl nainstalovat, nakonec po asi 8mi měsících jsem ukecal borce, který se vyzná i v elektrice. Nakonec to dopadlo dobře, sice jsem pořád dokupoval nějaké věci, které mi v kompletu nedorazili...
Je to opravdu tišší, a celkově takové civilizovanější. Topení zezadu šlo v klidu, klimu jsme neřešili. Jen třeba si pohlídat, co ti proají a jestli tam jsou všechny doplňky ( příprava pro stropní madla, madlo u posuvek, všechny ty cvočky pro upevnění kolem oken, těsnící guma u posuvek...)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.149 sekund

Login