Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T5 multivan postel pasuje i do obyč T5 kombi ?

T5 multivan postel pasuje i do obyč T5 kombi ? 30. čec 2019 09:44 #193617

• dawa4879
  • Uživatel
Ahojte,
zvažuji koupi T5 jako rodinné auto, do multivanu se mi kvůli ceně nechce, tak uvažuji nad obyčejným 8-9mi místným kombi s tím že bych si tam chtěl udělat spaní (měl jsem T3 kasten s homodomo obytnou vestavbou a 2 roky jsme s tím cestovali a bylo to super, dojela až na Island :-) pak přišla rodina a tak jsme ji poslali dál a teď šoupem asfalt v caddy:-(. Nicméně příští rok už budou ratolesti možná svolné k nějakému delšímu cestování tak pokukuju po další dodávce. Jak uvádím na začátku vybral jsem T5 a buď krátkou a použít tam zadní lavici z Multivanu nebo dlouhou a vzadu homemade postel + zvedací střecha u obou variant ať se tam vyspíme 4. Ta kratší verze se mi ale líbí víc, tak by mě zajímalo jestli se tam ta lavice z multivanu dá nějak napasovat. Máte někdo s tímto zkušenost ?
Předem díky za odpovědi
David
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

T5 multivan postel pasuje i do obyč T5 kombi ? 30. čec 2019 10:52 #193619

• Vendys
  • NYNÍ ONLINE
  • člen clubu
  • TCCT - Transporterclub Caravan Team
  • Obdržená poděkování 174
Originální multiflexboard je pouze pro Multivana jelikož se usazuje do lyžin. Transporter a Caravella ty lyžiny nemá. Pokud v autě chcete bydlet tak určitě Long verzi.

TCCT - Transporterclub Caravan Team
VW Multivan T6 Edition 30 2,0 TDi 150 kW DSG

T5 multivan postel pasuje i do obyč T5 kombi ? 30. čec 2019 12:45 #193623

• dawa4879
  • Uživatel
Super díky za info to jsem potřeboval vědět, myslel jsem si že to tak nějak bude.... Takže bude long se zvedací střechou :-)

T5 multivan postel pasuje i do obyč T5 kombi ? 02. srp 2019 08:17 #193674

• covex
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 13
Uz jsem videl i caravelle s lyzinami, nicmene po zkusenostech s nimi si myslim, ze je fakt lepsi normalni caravelle, a to kvuli hmotnosti. Nejsem si uplne jisty co myslis tou lavici - jestli 3 lavici-sedadlo, nebo multiflex board, slusna postel v multivanu se da udelat jen za pouziti obojiho, ale oboji je do kolejnic a je to tezke az hruza. Proto lidi delaji vlastni vestavbu, kde par prknama mas postel ve vysce jakou potrebujes a nevazi to nic, resp. to same jako samotna podlaha s lyzinama v multivanu.
VW T5 2.5TDI 128kW BPC 7HM 2008 4motion Multivan Seikel

T5 multivan postel pasuje i do obyč T5 kombi ? 02. srp 2019 09:57 #193678

• Vendys
  • NYNÍ ONLINE
  • člen clubu
  • TCCT - Transporterclub Caravan Team
  • Obdržená poděkování 174
Caravella s lyžinami nebude origo z výroby. To zase nějaký kutil přestavěl podlahu.

TCCT - Transporterclub Caravan Team
VW Multivan T6 Edition 30 2,0 TDi 150 kW DSG
Vygenerováno za 0.170 sekund

Login