Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3

Téma: loketní opěrky

loketní opěrky 18. led 2010 23:53 #33872

• pavel74
  • Avatar uživatele pavel74 Autor tématu
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
zdar. Nevíte kde se dá sehnat tohle??? Sháněl jsem to u prodejce VW ale smolík. Chtěl bych takový pěkný opěrky :-k [attachment=0:3ap5gx4j]<!-- ia0 -->opěrky2.JPG<!-- ia0 -->[/attachment:3ap5gx4j]
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

loketní opěrky 19. led 2010 15:23 #33882

• karlosVW
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Obdržená poděkování 29
mno...možná je to z modelu BUSINESS nebo PANAMERICANA ,ale na tu bohužel v CZ přes VW dealera nic neobjednáš.

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

info@ahcl.cz

loketní opěrky 19. led 2010 16:48 #33885

• mulťa
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 138
Bych se nedivil, kdyby se musela koupit celá židle.
TCCT[/color] - TransporterClub Caravan Team
T5.3 TDi 150kW DSG 4M

loketní opěrky 19. led 2010 17:25 #33887

Ahoj, na 100% to sice asi nejni, ale myslím si, že je to provedení Multivan Business před faceliftem, určeno jen pro německy mluvící, takže asi stejně smolík :)

loketní opěrky 19. led 2010 17:31 #33888

• voki
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Je to z Bussinesu :o , vím to 100%

Dával jsem tu sedačku před měsícem do multikáry :-" d:_( :D :D
specializovaný AUTOSERVIS VW/ŠKODA Kutná Hora
(Autoservis-Pneuservis-Klimatizace-Diagnostika)
www.autoalles.eu

loketní opěrky 19. led 2010 19:09 #33894

• pavel74
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
to je škoda protože se mi ta široká opěrka fakt líbí.......vím že to bylo v nabídce v Německu ještě před faceliftem ale teď jsem uplně stracenej. Nevíte někdo jestli by existoval když ne opěrka někaký panel nebo mezikus kterej by pasoval mezi sedačky a kde by byl úložnej prostor, třeba i s opěrkou jak je to v osobákách?

loketní opěrky 19. led 2010 19:12 #33895

jj,jestli tohle nejni bussines tak už nic :shock: co vím já tak s té fotky můžeš koupit jen ty kryty pedálů...udajně origo :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=_9amM8zBe88
D:_)1 caravelle T5 2004 77KW
D:_)1 transporter T2a 1967

D:_)5 FORD Orion 1,8D
D:_)10 sen T1 SAMBA 23window

PRODÁM €uro platí stále
my photos:
http://kacawellavw.rajce.idnes.cz/ D:_)8 00420 774 374 555 a 0043 6648 834 1983
ČÍSLO T5 ŽIJE!!!!!

loketní opěrky 19. led 2010 19:41 #33902

pavel74 napsal: to je škoda protože se mi ta široká opěrka fakt líbí.......vím že to bylo v nabídce v Německu ještě před faceliftem ale teď jsem uplně stracenej. Nevíte někdo jestli by existoval když ne opěrka někaký panel nebo mezikus kterej by pasoval mezi sedačky a kde by byl úložnej prostor, třeba i s opěrkou jak je to v osobákách?

V katalogu originálního příslušenství pro faceliftovanou T5-GP na http://www.volkswagen-zubehoer.de/fileadmin/pdf/prospekte/2009/T5-GP_Zubehoerprospekt_09.pdf jsem našel něco takovýhleho

ceny v EUR jsou tady, taky v originále
http://www.volkswagen-zubehoer.de/fileadmin/pdf/Preislisten_04.01.2010/T5_PL.pdf
Přílohy:

loketní opěrky 20. led 2010 20:54 #34032

• pavel74
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
chlapi dík za tipy. Bussines se sem vůbec nedodával a na Německym trhu stál cca 3.000.000,-. Takže nesmysl. Ptal jsem se tady u prodejců a ty když jsem jim řekl že chci něco objednat z business tak málem dostali kopřivku :shock: . Takže s toho sešlo. Ten panel mezi sedačky se mi taky moc nelíbí ale fakt oceňuju tip. Pokusím se vyrobit něco dřevěnýho apotáhnout to kůží............ a pak se uvidí.............respektive pak se pochlubím (pokud to bude stát za to :-" )

loketní opěrky 20. led 2010 21:19 #34036

• silvervan
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 31
Vyprdni se na to, myslím že je škoda kvůli lepším opěrkám přijít o možnost procházet dozadu :-k
T6 Multivan 2,0 TDI 146kW DSG 4M - Německý plnokrevník ze stáje Highline edition
Eifelland Holiday 460TK 2001
Harley-Davidson Sportster XL1200C

TCCT - Transporterclub Caravan Team
A-team (Almara team)

loketní opěrky 23. led 2010 00:15 #34276

• pavel74
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
to máš pravdu..............................ale znáš to když člověk do něčeho zblbne tak nekouká doleva, doprava d:_(

loketní opěrky 17. pro 2013 10:21 #131907

Chlapi mám problém. Malinko mi nefunguje loketka na pravou ruku u řidiče. Po rozebrání jsme zjistili, že upadla packa na takovém hliníkovém odlitku. Asi někdo doma nemá loketku navíc a nemohl by postrádat ten kus hliníku?
T5GP Multivan Highline 2.0BiTDi 132kW DSG :-)
T5 Shuttle 2.5 TDi 128kW long (150 kW)
Octavia 1.9TDi 81kW
Roomster 1.4TDi 59kW
Forman 1.3 LS 50kW
VW Brouk 1.2 (1.6 :-) )
VW Caddy 1.9 Tdi 55kW
T5 multivan 2.5 TDi 128kW 4motion
Přílohy:

loketní opěrky 19. pro 2013 08:37 #132024

• LukášV
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 9
ahoj je to problém
Odlitek se dá koupit v anglii za cca 1500,- a nebo v autorizáku odlitek s opěrkou za cca 3000,- :?
T5 Multivan 2.5TDi RNS510, Bixenon, 20'' OZ 275/40/20, Thermo Top C + Thermocall GSM, Air Top 3500,...
Serie 128kw/400Nm
Stg.I 155kw/460Nm
Stg.II 173kw/480Nm
Stg.III 201kw/578Nm

TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

loketní opěrky 19. pro 2013 20:16 #132056

• JaM
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 52
Tenhle problém jsem řešil, jen na T4. Tam je ten odlitek podobný a funkčně stejný. Mám připravené dva kousky ocelových trubek odpovídajících průměrů, kus čtyřhranu a velkou podložku. Po svaření a opracování bych měl dostat stejný díl, jen malinko odolnější.
Ještě jsem se k tomu nedostal #-o
Předpokládám tak hodina práce.... :-k
Syncrolong poloplech+ tažná tyč
Bílá welryba T4 highlong na práci
T5 2,5TDI 96kW prodáno
Syncrovella prodáno
Smažkobus 2,4D kastle po smrti, motor jede dál...
tel:777171480

loketní opěrky 19. pro 2013 21:29 #132060

Chceme to zkusit vyrobit taky, tak pak podám informaci jak se povedlo. Nebo nás napadlo to svařit a prošroubovat, tak pak napíšu
T5GP Multivan Highline 2.0BiTDi 132kW DSG :-)
T5 Shuttle 2.5 TDi 128kW long (150 kW)
Octavia 1.9TDi 81kW
Roomster 1.4TDi 59kW
Forman 1.3 LS 50kW
VW Brouk 1.2 (1.6 :-) )
VW Caddy 1.9 Tdi 55kW
T5 multivan 2.5 TDi 128kW 4motion

• Strana:
  • 1
  • 2
  • 3
Vygenerováno za 0.221 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/