Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: Originální markýza - když onemocní na T6 (a případně i na T5)

Originální markýza - když onemocní na T6 (a případně i na T5) 11. dub 2018 21:32 #183637

  • Radek Mika
  • Avatar uživatele Radek Mika Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 79
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 12
Ahoj,
stala se mě následující věc, která může být občas nemilá. Po zimě jsem se rozhodl zase namontovat na auto markýzu na letní provoz. Nesu si ji na rameni k autu, najednou odněkud vylítne pes, rozhodí mě rovnováhu a já letím ze schodů. Markýza také a jedním koncem práskne o zem a plasty lítají všude. Konec je totálně rozsypaný (fotka). Po prvním nápadu zabít psa začínám řešit co a jak s tím. Je to originál z VW, takže email s fotkou, že je rozbitá markýza a že potřebuji rozkres, abych si vybral co objednat. Odpověď z VW je nemilá. Tohle objednat neumíme, to v rozkresu nemáme (pdf). Ale je to nějaké Thule. Píšu do Thule, co s tím a kde to v ČR koupím. Odpověď mě překvapuje. Je to přímo pro VW, obraťte se na nejbližšího dealera, ten vám to objedná. Takže jsem se zasmyčkoval na místě. Rozjíždím google a pátrání co s tím dále.
Většina hledání na internetu se shoduje na jednom - Thule označení je 5102 (VW606-01) a je výhradně pro VWT6 a VWT5. Nikde ale nepíší, jestli VW číslo na dílu (fotka) je v reálu ono Thule označení Rozkresy existují (pdf) takže hurá dále.
Návštěva nejbližší karavanové prodejny a předkládám svůj požadavek. Prolistují katalog Thule, který mají, ale tato markýza tam není. Je to přímo pro VW, tak to zkuste u nich. Po chvíli přemlouvání si okopírují můj rozkres s tím, že to zkusí poptat přímo, ovšem bez záruky, že to jsou správné díly. Druhý den odpověď že to jde, jsou skladem v Německu a jestli je tedy chci nechat poslat. Za tři dny jsou tu. Všechno pasuje a markýza už je na autě. Takže pokud někdo bude řešit podobný problém, tak tady jsou podklady


Soubor přílohy:

Název souboru: rozkresmarkzaVW.pdf
Velikost souboru:103 kB


Soubor přílohy:

Název souboru: Spare_Part...6-01.pdf
Velikost souboru:275 kB




Transporter T5 2007 1,9TDi, 77KW - prodáno
Octavia II 1,9TDI 2005 - prodáno
VW Caddy Maxi Family 2.0 75kW - prodáno
Saab 9-5 Aero, 2,3 196kW
VW California Beach T6 2.0. 110kW
Poděkovali: Sindeon VW, dave_award

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Vendys.

Re:Originální markýza - když onemocní na T6 (a případně i na T5) 11. dub 2018 21:36 #183638

Pribehy s happy endem mam nejradsi

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Originální markýza - když onemocní na T6 (a případně i na T5) 12. dub 2018 09:10 #183646

  • Sindeon VW
  • Avatar uživatele Sindeon VW
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 2758
  • Karma: 33
  • Obdržená poděkování 920
Ještěže je pejsek v pořádku. :-D
Každopádně díky za zveřejnění, protože ne každý by asi to zacyklení mezi výrobcem a VW tak odhodlaně překonal. Jednou to tu někdo najde jako malej poklad. :-)
Clubový asistent

Clubový web: http://www.transporterclub.cz
Clubový mail: club@transporterclub.cz
Clubová kancelář: Po - Pá 09:00 - 15:00

Staňte se prémiovým členem Transporterclubu

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.268 sekund

Login