Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Novy caravan - dotaz kde hledat/koupit

Novy caravan - dotaz kde hledat/koupit 22. bře 2018 16:28 #183132

• Espero
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Koupit u Domanského v Praze na Stodůlkách (bych se držel tématu). I když jsem poctivě zjišťoval parametry VW T6, (to auto se mi moc líbí), ale nakonec nesplnil moje kriteria pro karavaning (nešlo ani tak o technické parametry motoru, vozu atd, ale hlavně vnitřní rozměry a "upravitelnost" ložného prostoru pro pohodlné spaní 3 lidí) a tak jsem se rozhodl už v listopadu 2017 nahradit můj Hyundai H1 zbrusu novým vozem Peugeot Boxer 2000 Blue HDi l2H1 o ložném prostoru s plochou 6m2. Dnes jsem si jej poprvé prohlédl, (bude mít přezdívku Pižmoň), už po provedených úpravách u Hagemanna v Opavě. (viz foto). Elektrická přípojka 230 V je udělaná ve vyříznutém otvoru v levém boku a vložené plastové krabici a přepěťový jistič v levém horním rohu ložného prostoru. Součástí dodávky je cca 4 m dlouhý přípojný el. kabel. Naftové topení Webasto je vložené pod přední pravé sedadlo v kabině a výdech do spacího prostoru je skrze přepážku. Ovládání je udělané v podstropní poličce a lze ovládat jak z kabiny, tak ze zadního prostoru skrze okénko v přepážce. Teď mi budou ještě montovat výdřevu stěn, stropu a dveří a podlahu v provedení dubová překližka 10 mm s protiskluzovým tmavohnědým povrchem. Polepení koberců dělat nebudou, prý to nenabízí. Nábytek budeu dělat asi sám.
Převzal jsem faktury (vůz i pojišťovnu) a musím je nejpozději v pondělí zaplatit, aby do středy se to zobrazilo v účetnictví u Domanského a ve čtvrtek 29. 3. 2018 jsem mohl vůz převzít a odvézt. Vzhledem k dodatečným úpravám obložení stropu a dveří budu nakonec platit asi o 4-5 tis. Kč více, než jsem původně plánoval a odpovídalo původní nabídce. Prostoru tam bude dost pro 3 lůžka, nouzově se vyspí i 4 lidi. Ovšem je to třímístný vůz, což odpovídá mým současným potřebám.

Musím říci, že se mi vůz zatím moc líbí,červená peugeotí barva je skvělá. Ten člověk na fotce nejsem já, ale prodejce.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Espero.

Novy caravan - dotaz kde hledat/koupit 22. bře 2018 18:42 #183136

• Zezi
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 113
Čaw Mirku,ze Tvých fotek mi nejsou jasne dvě věci,na co tam máš nechanou celou přepážku? a ta druhá,asi pro mě zásadnější,proč sis nepožídil auto ve kterém se postavíš??? :blink:
METAL MY LIFE - Zezi
T3 Doka 1.6TD 51kw + 1.9D50kw
T4 2.5TDi SE 65kw
T4 2.5TDi 75KW long
MB W124 E230,Waran 353 tourist
zezi1.rajce.idnes.cz/

Novy caravan - dotaz kde hledat/koupit 22. bře 2018 19:07 #183139

• mulťa
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 141
musím pochválit barvu ;)
TCCT[/color] - TransporterClub Caravan Team
T5.3 TDi 150kW DSG 4M

Novy caravan - dotaz kde hledat/koupit 22. bře 2018 19:08 #183140

• Espero
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Čau. Já přepážky miluju. Tak na výšku to má asi 170 cm zevnitř. Dneska jsem v tom stál a postačilo jen předklonit hlavu. Nemohl jsem koupit vyšší, protože bych se s tím nedostal do garáže. Mám vjezdovou výšku 234 cm a výška H2 má 239, neboli nezajel bych. Tato verze má 2550 mm na výšku.
K té přepážce: Když budu někde spát na divoko, pak až si vlezeme dovnitř, nikdo ani nepozná, že tam jsme. Je spousta míst, kde se to zakazuje. A není nic lepšího, než se schovat za přepážku.

To Mulťa: Já vždycky kupuji červené vozy. Akorát tahle barva je trošku tlumenější, než byla třeba u H1.

Novy caravan - dotaz kde hledat/koupit 22. bře 2018 19:39 #183142

• Zezi
  • člen clubu
  • člen clubu
vybouchat 10cm podlahy nemůže byt zase až takový problém,no ale když Ti t nevadí.........
žadné okna tam nebudou? jak t budeš větraat? :ohmy:
METAL MY LIFE - Zezi
T4 2.5TDi SE 65kw
T4 2.5TDi 75KW long
zezi1.rajce.idnes.cz/

Novy caravan - dotaz kde hledat/koupit 22. bře 2018 19:41 #183143

• Zezi
  • člen clubu
  • člen clubu
Ty abys nepřitakával :silly:

mulťa napsal: musím pochválit barvu ;)

METAL MY LIFE - Zezi
T4 2.5TDi SE 65kw
T4 2.5TDi 75KW long
zezi1.rajce.idnes.cz/

Novy caravan - dotaz kde hledat/koupit 22. bře 2018 19:53 #183144

• Espero
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Vybouchat 10 cm podlahy problém je, protože jde o zbrusu nový vůz a o záruční podmínky a také podmínky úvěru, kdy mám zakázáno jakékoli úpravy nad stav vozu při koupi. Takže až někdy po 5 letech můžu uvažovat o změnách.
Větrání - jsou tam v zadních rozích více než půl metru vysoké průduchy po obou stranách, pak je tam okénko v přepážce a taky můžu používat ventilátor od topení i při nezapnutém vyhřívání. (Podobně jsem měl průduchy v H1, ty tam byly 4 + v přepážce, takže vzduch nám nechyběl.).

Přílohy:

Novy caravan - dotaz kde hledat/koupit 22. bře 2018 20:03 #183146

• Zezi
  • člen clubu
  • člen clubu
Myslel Jsem koupit vyšší auto a vybuchat 10 cm podlahy v garáži :whistle: :lol:
METAL MY LIFE - Zezi
T4 2.5TDi SE 65kw
T4 2.5TDi 75KW long
zezi1.rajce.idnes.cz/

Novy caravan - dotaz kde hledat/koupit 22. bře 2018 20:23 #183147

• Espero
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Jasně. A pak koupit třeba nový pozemek a postavit na něm kvůli dodávce nový dům a u něj garáž s vjezdem výsokým, 4,5 metru pro nejvyšší výšku. Hele, to auto je vyšší o 60 cm než většina téček. Jak teďka byla ta výstava For Caravan, tak tam vystavovali Téčko Californii. Vlezl jsem si do ní a chvilku si lebedil u stolečku na otočné židli. Stálo se tam taky dobře, když byla zvednutá střecha. Ovšem jakmile jsem chtěl ven zadními bočními, najednou jsem nevěděl jak, byl jsem tam takový jako zaseklý. Tak jsem požádal lidi od VW aby mi nějak pomohli, že mi to nejde, aby mě nějak vyndali ven. Nakonec jsem se musel zlomit skoro do pasu. Asi na to budete mít nějaký grif, Jenže já byl v tom autě úplně poprvé v životě a ten grif jsem neznal. :lol:

Novy caravan - dotaz kde hledat/koupit 23. bře 2018 22:05 #183164

• lada t5
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 288
No, myslím, že dvě okénka by to sneslo..............
Ale jinak pěkná kára, a - hlavně - nová........... :)
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička

TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Novy caravan - dotaz kde hledat/koupit 24. bře 2018 08:42 #183171

• Espero
  • Návštěvník
  • Návštěvník
No Láďo, okna už to mít nebude, rozhodl jsem se takhle. Ještě přemýšlím, že střechu nechám polepit bílou fólií, je to jednak vůli teplu vevnitř, ale hlavně kvůli mytí (a konzervaci laku), blbě se tam k tomu může. O 55 cm nižší H1 byl tak limit, ještě jsem tam ze schůdek dosáhl doprostřed, tohle auto je ale o 25 cm širší takže už nedosáhnu.

Novy caravan - dotaz kde hledat/koupit 31. bře 2018 03:38 #183291

• Espero
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Tak už je doma.

Přílohy:

Novy caravan - dotaz kde hledat/koupit 31. bře 2018 09:19 #183296

• allfa
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 19
Máš to Espero pěkný, škoda že je to nový :-). Jnak by tam okna nebyl problém dát. Zrovna včera jsem si dával dvě okna Mini Heki na střechu Pažouta H2 a jde to dobře. Tak ať ti těch 5 let uteče a můžeš taky řezat. Ono v létě se to fakt hodí. Kdybys aspoň neměl tu přepážku, tak můžeš větrat předem. Já mám 5 let starýho a dělat do něj díry se mi taky moc nechtělo, ale co se dá dělat. Ještě budou boční okna.

Jinak téčko tak malý zase není. Jezdíme (bydlíkujeme) v něm už sedmý rok a OK. Jenom když si natahuju kalhoty, musím ven :-).
Tak si ho užij..
Přílohy:

Novy caravan - dotaz kde hledat/koupit 31. bře 2018 10:07 #183300

• Espero
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Já mám 2 omezení, jednak záruka na 5 let, kde nesmím dělat žádné neautorizované úpravy a taková okna prodejce nenabízí (mohl jsem ale za příplatek asi tak 12 tis. koupit prosklené všechny 3 zadní dveře, to by byla okna neotevíratelná). Druhé omezení je úvěrové, (mám asi tak na polovinu ceny vozu dluh, ovšem velmi levný, 3,8% p.a., spočítal jsem si, že je výhodnější, než kdybych ještě těch pár let šetřil a úspory diskontoval inflací, prostě část úspor by mi požrala a bylo by to o něco málo více, než je ten úrok), a tam mám taky smluvně zakázáno dělat do zaplacení dodatečné úpravy.

Novy caravan - dotaz kde hledat/koupit 31. bře 2018 10:16 #183301

• allfa
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 19
Tomu rozumím.

Moderátoři: mulťasilvervan
Vygenerováno za 1.794 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/