Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: Klima

Klima 15. čen 2015 14:41 #156378

  • Slava77
  • Avatar uživatele Slava77 Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 11
  • Obdržená poděkování 2
Dobrý den. 2,5- 96kw, manualni klimatizace. Poradí mí někdo kde jsou nejčastější uniky klimy? Než odešla tak bylo slyšet divné syčeni pod palubovkou. Díky za odpovědí.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Klima 15. čen 2015 20:19 #156405

  • jjirka
  • Avatar uživatele jjirka
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 694
  • Karma: 17
  • Obdržená poděkování 70
Ještě upřesni jestli máš jednozonu , nebo dvouzonu ( tzn zadní výparník ) - u dvouzony sundat pravý zadní podběh a zkontrolovat trubky .
U jednozony ? Ten zvuk pod palubovkou mohl dělat třeba expanzní ventil při nedostatku chladiva , ale možností je neúrekom.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Klima 16. čen 2015 23:11 #156442

  • Kocik
  • Avatar uživatele Kocik
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 68
  • Obdržená poděkování 0
ano potvrzuji názor jjirky. Mě to utíkalo v lisovaném spoji u připojení zadního výměníku ohebnou hadicí. Měsíc po opravě a naplnění chladivem to začalo utíkat v pevné trubce za motorem, která taky vede k zadnímu výměníku-zavařeno. Tak doufám, že mám na delší dobu pokoj. Jo, když bylo málo chladiva tak to taky hlučelo na expanzním ventilu nebo při nastřikování chladiva do výparníku. Když uteklo více chladiva tak klima přestala fungovat úplně.
VW T5, 1.9 TDI, 77 kW

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Klima 18. čen 2015 16:36 #156486

  • rozej
  • Avatar uživatele rozej
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 12
  • Obdržená poděkování 0
jak poznam, zda mam Climatic jednozonovy nebo dvouzonovy? Mam vydechy vzduchu ve strope se zadnim ovladacem v podobe dvou otocnych prvku (jeden na regulaci sily foukani a druhy na regulaci topeni) + 3 tlacitka na urceni vydechu.

Znamena to tedy, ze pokud nemam v zadu tlacitko A/C tak tento okruh pri nastaveni otocneho ovladace na modrou pouze rozvadi vzduch nasaty u zadnich vyklopnych dveri do vydechu v prostoru kabiny a v zimne nasledne umoznuje topeni?

U ridice pak je klasicky climatic ovladac s moznosti manualniho zapnuti A/C

Auto mam tyden a toto jedine jsem nikde nedokazal najit a pochopit...

Diky moc

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Klima 18. čen 2015 17:29 #156487

  • jimi_91
  • Avatar uživatele jimi_91
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 197
  • Karma: 7
  • Obdržená poděkování 20
Pokud máš výdechy ve stropu + ovladače a na palubce tlačítko AC a aktivační tlačítko pro zadní větrání, tak by jsi měl mít dvouzonu. když sundáš pravý kryt v kufru, pod kterým je ventilátor tak by tam měli být dvě táhla(serva). jedno BÍLÉ uvidíš hned a druhé je schované jakoby nahoře vlevo pod bočním tapecem. Tím bych definoval, že máš dvouzonu.
VW Transporter T5 SHUTTLE 2.5 TDI 96 kW

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Klima 19. čen 2015 11:22 #156504

  • Slava77
  • Avatar uživatele Slava77 Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 11
  • Obdržená poděkování 2
Mam jednozonovou.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.086 sekund

Login