Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Hever

Hever 16. lis 2018 11:12 #189256

• snowfil
  • Uživatel
Ahoj, od dubna máme T6 se zesíleným a zvýšeným podvozkem (z výroby).
Včera jsem chtěl přehodit kola a zjistil jsem, že hever, který je ve výbavě auta, auto nezvedne. Je malý. Nadzvedne jej, ale kolo se od země neodlepí. Setkali jste se s tím někdo?
Máte tip na hever, který se vejde do příslušné přihrádky a je dostatečně vysoký?
S prodejcem jsem to zatím neřešil, uvidíme co on na to, každopádně udělali soudruzi z NSR někde chybu. Doma si s tím člověk poradí, ale řešit to podkládáním při defektu někde na cestě opravdu nechci.
Díky.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Re:Hever 16. lis 2018 11:53 #189257

• Zwingli
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 2
Hele to je od VW celkem dobrej vtip. Myslim, ze zesileny vetsi zvedak je polozka v priplatkove vybave. Urcite byl u vas objednan? Ikdyz nechapu, proc to neni rovnou spojene s vyssim podvozkem...

Re:Hever 16. lis 2018 12:41 #189258

• snowfil
  • Uživatel
Díky za upozornění. Objednaný nebyl, bohužel jsem to netušil a prodejce nás na to neupozornil. Myslím, že to by mělo patřit ke "službám" prodejce projít se zákazníkem specifikaci a doporučit např. zesílený větší zvedák, protože standardní je k ničemu. U navigace/rádia a podobných věcí to je i součástí konfigurátoru. Ani potahy si nemůžeš vybrat jen tak :-)
Ještě lepší by bylo ho rovnou dát do auta s vyšším podvozkem, jinak je to, přesně jak říkáš, "dobrý" vtip :-)
Vygenerováno za 0.160 sekund

Login