Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Multivan 6.1 - nezávislé topeni

Multivan 6.1 - nezávislé topeni 06. úno 2020 23:01 #196440

• zemanji8
  • Uživatel
Ahoj, mam Multivan 6.1, který jsem přebíral v lednu 2020. ..ještě se seznamujeme :) Ve výbavě je prikoupeno nezávislé teplovzdusne vytápění vc. dálkového ovládání. Prodejce me lákal na službu We connect plus a možnost ovládat nezávisle topení přes aplikaci. Bohužel se ukazuje (oficiální vyjádření ještě nemám), že byť byl teplovzduch v konfiguratoru nejdražší volbou.. přes aplikaci ovládat nejde. Přitom teplovodni topení prý funguje.. (nikde v dostupných informacích na VW stránkách jsem se nedočetl ze teplovzusne nebude fungovat)
Nemáte s tím někdo zkušenost?
Dekuju a zdravím Jirka
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Multivan 6.1 - nezávislé topeni 08. úno 2020 10:15 #196452

• eviz
  • NYNÍ ONLINE
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 40
Jestli se nepletu tak aby to fungovalo přes aplikaci ale ta potřebuje ještě nejaký ovladač na topení v autě a myslím,že to neprovozuje VW.To už je lepší pokud ti nevyhovuje dálka dodělat ovládání přes telefon.
Pavel
Poslední úprava: 08. úno 2020 10:16 od eviz.

Multivan 6.1 - nezávislé topeni 08. úno 2020 11:38 #196453

• Vendys
  • NYNÍ ONLINE
  • člen clubu
  • TCCT - Transporterclub Caravan Team
  • Obdržená poděkování 186
Jelikož T6.1 již má v sobě sim kartu kvůli volání v případě nehody, tak si myslím, že by to přes We connect mohlo funfovat. Záleží na VW co má nakonfigurované v aplikaci pro T6.1 .
Tak to bohužel neumí : www.volkswagen-vans.co.uk/en/buy-a-van/d...ices/we-connect.html

TCCT - Transporterclub Caravan Team
VW Multivan T6 Edition 30 2,0 TDi 150 kW DSG
Poslední úprava: 08. úno 2020 11:43 od Vendys.

Re:Multivan 6.1 - nezávislé topeni 08. úno 2020 15:49 #196455

• Djgas
  • NYNÍ ONLINE
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 4
Ja jsem dodelaval přes aplikaci do T5GP-je to primitivní aplikace-stejne posila příkazy přes sms,ThermoCall stojí myslím něco přes 7tis.-teda hardware

Multivan 6.1 - nezávislé topeni 08. úno 2020 16:25 #196456

• zemanji8
  • Uživatel
Ahoj, prave je divny, ze nezávislý topení teplovodni přes aplikaci ovládat jde(prodejce předával takto vybavené Multivan 6.1HL a šlo to), ale teplovzdusny ne(můj případ). Přitom “teplovzdusny s dálkovým ovládáním” byla v době konfigurace nejdražší varianta, proto me nenapadlo, ze by to VW rozlišoval. A nikde mi neřekli odůvodnění, proč teplovzduch ve WeConnect nejde ovládat :/ (připadne zda to bude v nejakym upgrade sw vyřešeny)

Re:Multivan 6.1 - nezávislé topeni 08. úno 2020 16:31 #196457

• zemanji8
  • Uživatel
Ahoj, auto je nový, v záruce, je toplovzdusnym vytapenim vybaveny.. předpokládal jsem ze WeConnect to bude umět ovládat stejne jako teplovodni topení.
Vygenerováno za 0.173 sekund

Login