Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: Vw T6 rozšíření přídavného topení Webasto thermo top evo rozšíření za nezávislé.

Vw T6 rozšíření přídavného topení Webasto thermo top evo rozšíření za nezávislé. 02. zář 2020 07:36 #198977

Mám transportéra T6 manuální klimu a je tam vodní přídavné topení Webasto Thermo to evo a chtěl bych ho rozšířit za nezávisle. Dřív stačila koupit rozšiřovací sada zapojit a hotovo, ale ted je to složitější. Řešil jste někdo? případně někoho z okolí Plzně kdo to dělá, nebo jestli to zvládnu sám. Děkuji

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

dotaz, 13. bře 2021 17:10 #201550

zdravím,jsem nový, má prosím někdo zkušenost s přestavbou přihřívání motoru f. webasto na nezávislé topení u VW T6. funguje to,- investice cca 14 tis. kč díky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

dotaz, 13. bře 2021 19:06 #201557

  • eviz
  • Avatar uživatele eviz
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 632
  • Karma: 4
  • Obdržená poděkování 45
Jestli máš jenom motorovou baterii, tak počítej max tak 1/2 hodiny a konec ,aby jsi ještě nastartoval, to nemluvě o novodobém dobíjení, že když se trefíš na nižší úroveň tak těch půl hodiny ani nedáš. Chceto ještě druhou baterii a stejně se moc neohřeješ. Lepší je druhá baterie a teplovzduch.
Pavel

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od eviz.

dotaz, 15. bře 2021 08:54 #201592

Zdravím, mám T6, příhřev motoru předělaný na nezávislé topení, v autě jen jednu baterku 92 Ah, z vlastní zkušenosti není problém z nabitou baterkou zapnout příhřev během noci 3x na půl hodiny a ráno bez problémů nastartovat. Víckrát jsem to nezkoušel.Miloš
Poděkovali: lucifer

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

dotaz, 15. bře 2021 09:23 #201595

děkuji za reakce,chápu,že druhábaterka a teplo vzduch je lepší,ale cca 3x dražší, v autě ani často nespím, potřebuji aspon chvíly ohřát cyklo závodníka při špatném počasí. asi není problém vozit druhou baterii, jako reservní.jeprosím hotová kabeláž- příprava pro druhou baterii pod sedačkou řidiče, mám caravellu T6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

dotaz, 15. bře 2021 10:47 #201597

  • silvervan
  • Avatar uživatele silvervan
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 714
  • Karma: 4
  • Obdržená poděkování 42
Jak píše krtek 4x4, mám taky jen jednu a dá se s tím v noci cca 3-4x po 1/2 hodině zatopit a ráno v pohodě nastartuješ. Bohatě to stačí, pokud nejsi slečinka a nepotřebuješ celou noc ustálenou teplotu. Jenom tedy dělám, že po spuštění uberu ventilátor na min otáčky, zaprvé to žere míň proudu a za druhé to nefučí jako kráva.
T6 Multivan 2,0 TDI 146kW DSG 4M - Německý plnokrevník ze stáje Highline edition
Eifelland Holiday 460TK 2001
Harley-Davidson Sportster XL1200C

TCCT - Transporterclub Caravan Team
A-team (Almara team)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

dotaz, 26. bře 2021 22:49 #201708

  • klubo
  • Avatar uživatele klubo
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 372
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 11
ta druhá baterka, to už pánové neplatí, mám orig. vodníka (ne jen přihřívač) v T6.1 a žádná druhá baterka se nekoná... narvali pod kapotu největší baterku co se vešla a druhou vypustili - šetřit se holt musí - příplatek samozřejmě zůstal ve stejné výši jako když dávali druhou baterku
T6.1 Caravelle 2021
T6 TSI plechovka 2019
ex T6 Kombi 2016
ex T5 GP Kombi 2011

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od klubo.

dotaz, 27. bře 2021 08:37 #201711

  • mulťa
  • Avatar uživatele mulťa
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 2757
  • Karma: 28
  • Obdržená poděkování 169
K vodnímu topeni se druhá baterie priobjednavala samostatně.
Seriove byla vždy jen k horkovzduchu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od mulťa.

dotaz, 27. bře 2021 11:26 #201714

  • klubo
  • Avatar uživatele klubo
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 372
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 11
paměť mi ještě slouží...
T6.1 Caravelle 2021
T6 TSI plechovka 2019
ex T6 Kombi 2016
ex T5 GP Kombi 2011
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

dotaz, 27. bře 2021 11:57 #201715

  • mulťa
  • Avatar uživatele mulťa
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 2757
  • Karma: 28
  • Obdržená poděkování 169
Toto jsem ale v konfiguratoru na webu neviděl.
Edit: já tedy vždy koukal jen na multivana. Všiml jsem si že máš Caravellu , možná to tam mají jinak.
Pokud jsi to měl tak objednané, tak bych to s prodejcem asi řešil.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od mulťa.

dotaz, 27. bře 2021 12:17 #201716

  • klubo
  • Avatar uživatele klubo
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 372
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 11
todle je starej ceník, v novém ceníku na T6.1 je to už uvedeno bez druhé baterky, proto jsem psal, že se šetří, prostě přestali dávat druhou baterku automaticky k vodníkovi a kdo ji chce tak musí ještě přitlačit...
T6.1 Caravelle 2021
T6 TSI plechovka 2019
ex T6 Kombi 2016
ex T5 GP Kombi 2011

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

dotaz, 27. bře 2021 12:49 #201717

  • mulťa
  • Avatar uživatele mulťa
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 2757
  • Karma: 28
  • Obdržená poděkování 169
Pokud si pamatuji dobře tak už u Multivana v roce 2007 se ta druhá baterka u vodník priplacela. Každopádně se to pořád mění a o tom šetření je to jasný.
To víš každý chce vytěžit maximum.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.094 sekund

Login