Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Správná funkce Webasta??

Správná funkce Webasta?? 21. říj 2018 21:18 #188964

• Trane
  • Uživatel
Zdravím chlapci, tak jsem se konečně dočkal a pořídíl jsem si Multivana T5 sice 2.5 TDI 128kw ale snad budu mít štěstí :cheer: později prolezu celý klub, viděl jsem i nějaký členský příspěvek tak bych ho poslal. Ale teď bych vás chtěl poprosit o radu, na dveřích mám samolepku Webasto Thermo Top C. A na stropě mám ovládací panel. ale nevím vůbec co a jak funguje tak bych vás chtěl poprosit o nějaké rady tipy návody.... Díky moc Mates
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Správná funkce Webasta?? 21. říj 2018 21:31 #188965

• Vendys
  • člen clubu
  • TCCT - Transporterclub Caravan Team
  • Obdržená poděkování 170
Pokud máš v B sloupku u spolujezdce ve spodní části větrací mřížky tak je tam originální horkovzdušný bufík.

TCCT - Transporterclub Caravan Team
VW Multivan T6 Edition 30 2,0 TDi 150 kW DSG

Správná funkce Webasta?? 21. říj 2018 21:59 #188966

• Trane
  • Uživatel
Tak to se musím podívat....a neměl by někdo prosím nějaký návod na ovládání ? A jak poznám že funguje příhřev motoru?

Správná funkce Webasta?? 31. říj 2018 19:38 #189083

• mourek
  • NYNÍ ONLINE
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 3
Co jsem četl návod na příhřev motoru, spouští se pod 5°C venkovní teploty a nesmí svítit rezerva. Pak se po ohřátí buď vypne nebo dotápí dál podle svého rozumu (někde na internetu jsem viděl docela přesný popis).
Že běží poznáte podle charkteristického zvuku(případně sradu), výkon je znát na hučení a také na rytmu čerpadla. Pokud mu běží naftové čerpadlo projevuje se to pravidelným cvakáním. Po zastavení motoru obvykle chvilku dochlazuje pokud bylo rozehřáté.

U T5 facelift se v případě horkovzdušného bufíku dávala na dveře určitě druhá nálepka. Krom "Thermo Top C" tam pak byla cedulka Ebru. Takže pokud je jen "Thermo Top C" bude to asi topení do vody. Podle mřížek se to pozná také a na hodninkách je to poznat podle toho, že horkovzduch má nastavitelný výkon kdežto vodní jde jen zapnout.
Pokud ho pustíte přes hodinky a fouká z palubky je to vodní. Horkovzduch fouká ze sloupku z popsané mřížky.
VW Multivan 2,0 BiTDI 132kW/180k, 4motion, 7st. DSG
Vygenerováno za 0.184 sekund

Login