Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T5 - nezávislé topení - bufík - umí někdo předělat????

T5 - nezávislé topení - bufík - umí někdo předělat???? 08. kvě 2015 08:29 #154806

  • rstd
  • Avatar uživatele rstd
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 900
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 52
Ano s dvěma konektory je originál z výroby napoji se na hodinky ve strope a na diagnostiku nebo dálku
To s jedním konektorem je jen na kolečko nebo jiný vypínač nejdou na hodinky origo ve strope
Na těch dvou konektorem nejsou žádný can kabely

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - nezávislé topení - bufík - umí někdo předělat???? 14. kvě 2015 02:49 #155010

  • stiold
  • Avatar uživatele stiold
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 221
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 11
Ahoj, nevíte někdo co to mám za hodiny a zda ovládají TermoTop?





Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od stiold.

T5 - nezávislé topení - bufík - umí někdo předělat???? 14. kvě 2015 21:18 #155072

  • jjirka
  • Avatar uživatele jjirka
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 694
  • Karma: 17
  • Obdržená poděkování 70
Ne , tohle neumí ovládat TTC , je to takové udělátko co umí na základě nastavené teploty spínat klimu . Je to asi určené k manuální klimě - zdá se mě podle toho schématka . "šprechtit" totiž neumím .

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - nezávislé topení - bufík - umí někdo předělat???? 22. srp 2015 09:35 #158299

  • smrk
  • Avatar uživatele smrk
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 609
  • Obdržená poděkování 9
Nemate prosim nekdo zjisteno, jjakou spotrebu (el.) ma "bufik predelanej na nez.topeni" .... Bufik, vrtule topeni....

Transporter T5 2,5tdi 96kw 2004
VW Passat 1,9tdi 2001

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - nezávislé topení - bufík - umí někdo předělat???? 22. srp 2015 14:42 #158302

  • rstd
  • Avatar uživatele rstd
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 900
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 52
Záleží jak dlouho ti poběží a jaka bude zima ale budeš Mít tak na spotřebě o 1 litr více

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - nezávislé topení - bufík - umí někdo předělat???? 22. srp 2015 14:48 #158303

  • Vendys
  • Avatar uživatele Vendys
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • TCCT - Transporterclub Caravan Team
  • Příspěvky: 3155
  • Karma: 36
  • Obdržená poděkování 231
On se ptal na spotřebu el.( 12v.) a né na naftu.
[img]
TCCT - Transporterclub Caravan Team
VW Multivan T6 Edition 30 2,0 TDi 150 kW DSG - prodáno
[img]

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Vendys.

T5 - nezávislé topení - bufík - umí někdo předělat???? 22. srp 2015 16:16 #158305

  • rstd
  • Avatar uživatele rstd
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 900
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 52
Tak to Se omlouvám
Záleží jaky má výkon ten budík

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - nezávislé topení - bufík - umí někdo předělat???? 24. srp 2015 09:23 #158327

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5 Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Běží bufík, oběhové čerpadlo, podávací čerpadlo naftové, ventilátor v kabině. Ten má spotřebu nejvyšší.
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - nezávislé topení - bufík - umí někdo předělat???? 24. srp 2015 12:00 #158333

  • smrk
  • Avatar uživatele smrk
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 609
  • Obdržená poděkování 9
Toto jsem nasel na dverich, ale nevim, co vse ti zahrnuje. ... Viz vypis spotrebicu od LadaT5...

Transporter T5 2,5tdi 96kw 2004
VW Passat 1,9tdi 2001
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - nezávislé topení - bufík - umí někdo předělat???? 24. srp 2015 12:16 #158334

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5 Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
To je typ bufa, který tam máš namontovaný.
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - nezávislé topení - bufík - umí někdo předělat???? 24. srp 2015 13:30 #158336

  • rstd
  • Avatar uživatele rstd
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 900
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 52
Ano to je nálepka prihrivace origo nezávislého topení je stejna jen má 40W

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od rstd.

T5 - nezávislé topení - bufík - umí někdo předělat???? 24. srp 2015 15:44 #158341

  • smrk
  • Avatar uživatele smrk
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 609
  • Obdržená poděkování 9
ano, to je mi jasné :whistle: B) .... proto to sem dávám. Na štitku je 26w ale to je "spotreba" asi jen bufa, predpokladam.... ale co zere to vse ostatní :unsure:

Transporter T5 2,5tdi 96kw 2004
VW Passat 1,9tdi 2001

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - nezávislé topení - bufík - umí někdo předělat???? 24. srp 2015 17:53 #158346

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5 Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Tak si to změř ampérmetrem.
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - nezávislé topení - bufík - umí někdo předělat???? 24. srp 2015 18:17 #158347

  • rstd
  • Avatar uživatele rstd
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 900
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 52
No jistě pust jedno změř druhý změř a pak dej vědět

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - nezávislé topení - bufík - umí někdo předělat???? 24. srp 2015 18:20 #158348

  • Hamlet
  • Avatar uživatele Hamlet
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 728
  • Obdržená poděkování 14
Povim ti to takto. Mam prihrev udelanej prez hodinky jako nezavisle. Mam dve baterky predni 100ah zadni 75 ah a zapne se mi to jen 2 az 3 na 60 min podle toho kdy a pak uz nenabehne male napeti a a baterka je ko jednou jsem nenatocil motor. Lepsi je dat penize do horkovzduchu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.238 sekund

Login