Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T5 - nezávislé topení - bufík - umí někdo předělat????

T5 - nezávislé topení - bufík - umí někdo předělat???? 23. úno 2016 21:01 #163887

• bosar
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 5
Jo manuální klimu cena 16335,- včetně DPH
VW T4 Transporter 1,9TD r.v.1998 prodáno
VW T5 Transporter 2.0 TDI GP 75kW r.v.2013
Škoda Octavia Scout 2.0 TDI 103kW r.v. 2008
Yamaha Grizzly 700 r.v. 2007
Honda VTX 1800F r.v. 2008

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od bosar.

T5 - nezávislé topení - bufík - umí někdo předělat???? 24. úno 2016 03:15 #163910

• rstd
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 51
Co ti dělali to ti dávali horkovzduch za ty peníze

T5 - nezávislé topení - bufík - umí někdo předělat???? 24. úno 2016 18:01 #163957

• jjirka
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 57
To Bosar - můžeš se prosím tě podrobněji rozepsat co Ti tam dávali , protože to jde udělat o móóóc levněji , pokud jde o rozšíření příhřevu .

T5 - nezávislé topení - bufík - umí někdo předělat???? 24. úno 2016 19:51 #163964

• rstd
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 51
Ano jde to o hodně levněji

T5 - nezávislé topení - bufík - umí někdo předělat???? 24. úno 2016 21:28 #163967

• bosar
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 5
Ahoj, tak jenom horkovzduch Webasto, beru nový stoji 24000,- jen pro zajimavost a mě z klasického příhřevu který se zapíná při teplotě +5 stupnu aby pomohl ohřát vodu a topení dodělaly rozšířením na nezávislé topení s ovladačem T91 jen tento ovladač stoji cca 6000,- + kabeláž a relátko na to aby to umělo v létě na dálku vyrovnat teplotu okolí tod vše. Auto mám uplně nové a tak jsem ani na chvilku neuvažoval o koupi starých dílů a něco pastil . Tak jsem to dal do značky Webasto a co jsem tu četl spousta kluků se v tom plácalo když to dávaly do hromady takže já nic neřeši zavolal domluvil a nechl na montovat . Ve čtvrtrek jsem po oběde zavolal vysvětlili jsme si co chci a v ponděli jsem přijel a odjel s tím co jsem požadoval. A vše chodí tak jak jsem chtěl a až užnám za vhodné a budu chtít kempovat v zimě tak asi horkovzduch , ale to je budoucnost. Jinka ve VW jsem dostal cenik na 48000,- s DPH což mě posadilo na zadek :-( a jenom pro zajimavost jsem taky chtěl vyhřívanou sedačku řidiče a to jsem nerozdejchal vůbec 54000,- s DPH . Jediné co ještě chci o vybavit tak tempomat a jsem spokojenej ;)

Cenzura ;)
Lada T5.

Naposledy změněno: od lada t5.

T5 - nezávislé topení - bufík - umí někdo předělat???? 24. úno 2016 21:32 #163968

• mulťa
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 138
Jj dálka je v ČR drahá. Objednával jsem ji novou v DE za cca 1600,- Kč.
TCCT[/color] - TransporterClub Caravan Team
T5.3 TDi 150kW DSG 4M
Poděkovali: bosar

Naposledy změněno: od mulťa.

T5 - nezávislé topení - bufík - umí někdo předělat???? 24. úno 2016 21:32 #163969

• bosar
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 5
jinak horkovzduch bavime se o novém Webasto ne použité je cenikovnka 48000,- s DPH co jsem zjištoval montáž a dily.

T5 - nezávislé topení - bufík - umí někdo předělat???? 24. úno 2016 21:34 #163970

• bosar
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 5
To je pravda , ale boužel tady je to mazec kámoš koupil z druhé ruky na ebay za pár kaček , ale on tu umí nakodovat

T5 - nezávislé topení - bufík - umí někdo předělat???? 25. úno 2016 03:30 #163981

• rstd
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 51
Nechápu proč bych měl dávat za dálku 6 tisíc já je kupují i s přijímačem za 3 tisíce Škodu nebo VW a buď T91 nebo T91R
Nechce to bez hlavě vše uspechat a myslet si že udělal dobře jde to za jiný peníze vše udělat
A horkovzduch za ty peníze co ti říkají neporidis ani když objednavas auto
Zase vytahat z lidí prachy a sedrit je jak to jde

T5 - nezávislé topení - bufík - umí někdo předělat???? 24. bře 2016 12:09 #165328

• Dowdy
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Zdravím všechny. Mám T5 GP s originál vodním topením/příhřevem a hodinami pod stropem. Doteď jsem nepochopil, jak dokážu předehřát auto. V režimu větrání hodiny normálně ovládají větráky vozu a fouká studený vzduch. V režimu topení bufík akorát vrčí v motorovém prostoru a snaží se vytopit chladící kapalinu a větráky se vůbec nespustí. Ani v autorizovaném servisu mi nejsou schopni říct, jestli je to závada a nebo jestli to tak má být.
PS, mám Climatic, ne Climatronic.
Díky za fundované odpovědi, David

T5 - nezávislé topení - bufík - umí někdo předělat???? 24. bře 2016 14:25 #165332

• rstd
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 51
A máš při zapnutém nez.topeni otoceny větrák na jedničku dvojku

T5 - nezávislé topení - bufík - umí někdo předělat???? 24. bře 2016 15:18 #165333

• Dowdy
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Jasně. Climatic úplně stejně nastavený. Hodiny zapnu na větrání a fučí to jak blbé, přepnu na topená a bufík jen vrčí v motoru a větrání ani ťuk.

T5 - nezávislé topení - bufík - umí někdo předělat???? 25. bře 2016 18:21 #165378

• bazilisak
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 2
Tak to bych potřeboval a nejde to . Mám vzduchac a vodnika bych potřeboval jen na ohřev motoru a nejde to ....
V Tvem případě chápu že chceš mít teplo a nemáš.
foto zde : http://mapurka.rajce.idnes.cz/VW_Multiv ... _4_Motion/
T5 Multivan TDI 4Motion
Škoda octavia 66 kw

T5 - nezávislé topení - bufík - umí někdo předělat???? 25. bře 2016 18:47 #165380

• rstd
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 51
A proč ti to nefunguje Bazilisak

T5 - nezávislé topení - bufík - umí někdo předělat???? 26. bře 2016 09:12 #165395

• bazilisak
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 2
Rstd: no já mám původně přihrev doplněný o dálku. Zapnutím topení se na klimatroniku objeví HE a jak to asi trochu ohřeje vodu, začne foukat ventilátor naplno. A to nechci, žere to baterku a přitom málo ohřeje motor. Pokud jsem u auta, tak stáhnu ventilátor nebo vypnu a pak to pěkně ohřeje motor před jízdou.
A ptal jsem se , jestli ten ventilátor jde odpojit a prý nejde, topení a obehovku spina klimatronik i ventilátor takže smůla.
foto zde : http://mapurka.rajce.idnes.cz/VW_Multiv ... _4_Motion/
T5 Multivan TDI 4Motion
Škoda octavia 66 kw

Vygenerováno za 0.226 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/