Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T5 - nezávislé topení - bufík - umí někdo předělat????

T5 - nezávislé topení - bufík - umí někdo předělat???? 08. říj 2016 15:39 #170846

• rstd
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 51
Tak ještě zapoj ventilátor na druhou baterku a pak se nemusíš bát vůbec to ti ro může běžet pořád
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

T5 - nezávislé topení - bufík - umí někdo předělat???? 08. říj 2016 19:25 #170848

• smrk
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 9
porad to bezet nemuze, bufik bezi max 40 min...pak se vypne a toto podle vseho obejit nejde....

Transporter T5 2,5tdi 96kw 2004
VW Passat 1,9tdi 2001

T5 - nezávislé topení - bufík - umí někdo předělat???? 08. říj 2016 21:49 #170850

• rstd
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 51
Ale jde máš jednotku která umí je 40 minut to dělali ze začátku potom dělali 130 minutové a běžet může má to čidlo teploty vody a sám zpomalí hoření až se třeba vypne a pak sám zapálí

T5 - nezávislé topení - bufík - umí někdo předělat???? 10. říj 2016 16:46 #170871

• parizek
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 3
Chlapi diky za vsechny postrehy. Mam v planu koupit novou 100ah baterku, tak bych soucasnou jiz horsi 95ah hodil jako zalozni pod sedacku. Jak je narocne natahat kabelaz a pripadne nekdo, kdo by se toho zhostil ? Urcite to nebudu delat sam.

Diky za veskere info,
p

T5 - nezávislé topení - bufík - umí někdo předělat???? 11. říj 2016 00:17 #170878

• hamlet
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 13
100AH se nevejde pod sedacku bez upravy.

T5 - nezávislé topení - bufík - umí někdo předělat???? 11. říj 2016 11:07 #170882

• JaM
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 48
parizek napsal:
horsi 95ah hodil jako zalozni pod sedacku..

Diky za veskere info,p

B) a ta s tam vejde ne?
Syncrolong poloplech+ tažná tyč
Bílá welryba T4 highlong na práci
T5 2,5TDI 96kW prodáno
Syncrovella prodáno
Smažkobus 2,4D kastle po smrti, motor jede dál...
tel:777171480
Poslední úprava: 11. říj 2016 11:08 od JaM.

T5 - nezávislé topení - bufík - umí někdo předělat???? 18. říj 2016 20:09 #171059

• stiold
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 11
Ahoj, víte o někom, kdo by mi zabudoval EBERSPACHER Airtronic D3plus?

Re:T5 - nezávislé topení - bufík - umí někdo předělat???? 19. říj 2016 12:47 #171092

• Wesni
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 29
Stiold a odkud jsi?

Odesláno z mého D6603 pomocí Tapatalk
VW T5 Multivan 2,5TDI r.v. 04 128kW AXE
VW T4 Transporter 2,4D synco r.v. 94 - prodáno
VW Passat variant B5.5 r.v. 02 96kW AVF

T5 - nezávislé topení - bufík - umí někdo předělat???? 20. říj 2016 12:26 #171130

• stiold
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 11
Praha, HK

T5 - nezávislé topení - bufík - umí někdo předělat???? 20. říj 2016 22:14 #171169

• fifin
  • Uživatel
Ahoj.je zde nejaky machr na webasta?mam v aute dve.jedno se tvari dle zvuku ze funguje.teplovodni prihrev.Druhe ne a ne rozebehnout.Jak se daji otestovat cerpadla?diky
Transporter T5 4Motion

T5 - nezávislé topení - bufík - umí někdo předělat???? 30. říj 2016 10:18 #171398

• stiold
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 11
Takže nikdo tu nemá spolehlivý kontakt na servis EBERSPACHER? :-/

T5 - nezávislé topení - bufík - umí někdo předělat???? 06. pro 2016 12:21 #172260

• TDIchip
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 3
Zdravim vsechny po dlouhe dobe, nemam moc casu se tu vyskytovat ...

No k veci - porad pisete a volate o predelani prihrevu (Webasto) na nezavisle topeni - varianta s ovladacem a prijimacem prisla spouste lidi draha - a to jsem na tech ovladacich nic nemel a nyni jiz zdroj vyschnul a neni moznost, takze uz tuto prestavbu nelze za rozumne penize realizovat a z VW je ovladac s prijimacem na nesmysl.

Nicmene zajem stale je ale spis o nejakej cudlik, tak jsme vymysleli ovladani primo z auta s displejem s ovladanim a udajem o zbyvajicim casu topeni a variantu pres gsm data - tam bude i nejaka ta funkce navic, jako info o napeti baterky, pohyb vozidla a dalsi moznosti ... hodne jste chteli aby to topilo do vymlaceni baterky, takze ta moznost bude taky ...

Ted testujeme variantu ovladani z auta a doladujeme co je blbe, gsm varianta bude nasledovat.

A ja se ptam, jaky by byl orientacne zajem - puvodni prestavba byla s ovladanim kolem 10 tis. Kc, variantu ovladani z auta pocitam kolem 5-6 tis. Kc vc. montaze a variantu gsm pocitam kolem 10-12 tis. Kc vc.. montaze podle toho co se k tomu jeste hodi - gps, aplikace do mobilu atd ... Idealne napiste klidne komentar sem, ale lepsi by byl i email na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., kde pak doladime detajly a take bude par kousku na testovani za lepsi cenu, abychom to do pristi zimy vychytali uplne.

Krabicim zdar :)
Chiptuning, diagnostika, servis Téček, měření výkonu, odstranění DPF.
T5 Multivan 2.5TDi 128kW prodán
Audi Q7 4.2TDI
Audi TTQ 165kW
Yamaha YZF-R1

T5 - nezávislé topení - bufík - umí někdo předělat???? 08. pro 2016 23:08 #172308

• Batabs
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 5
Ahoj, po pročtení všeho možného: mám T5 2004 climatic, přihřívač C, myšlenka je koupit kabel a tc4 od Webasta pro ovládání mobilem, bez dalších hodinek na palubce, pouze s tlačítkem on/off, které je součástí balení TC4. Bude to fungovat nebo nee? Zapojení jsem nastudoval, u Thermo top C by se mělo napinovat ovládání a "překostřit" čerpadlo. Pak propojit relátko do větřáku an 1 pin. Bohužel jsem se nikde nedočet jestli to pojede, nebo nee. dííky
Váleček T5, 2005, 96kW

Re:T5 - nezávislé topení - bufík - umí někdo předělat???? 17. pro 2016 21:25 #172435

• wong
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 10
Hlásím také upgrade příhřevu na nezávislé topení. Koupil jsem sadu s T91 na climatic na carsystems.pl. Přiložený návod je nic moc (navíc v němčině), ale zvládnul jsem to sám doma v garáži jen s heverem. Nejtěžší je vypojit 6pin konektor z webasta - obě "pojistky" jsem ulomil, ale konektor tam drží dobře i tak.
Pro párování ovladače jsem musel vytáhnout pojistku od přijímače - vytažení baterky z ovladače nefungovalo.
VW Transporter T5 GP 2.0 TDI 103kW, 2012
Nissan Primera P11c 2.0 Sport 103kW, 2000

T5 - nezávislé topení - bufík - umí někdo předělat???? 18. pro 2016 18:19 #172446

• Batabs
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 5
Pro budoucí kutily: T5 Climatic 2005 - kabel Webasto + aplikace TC4. Kabel podle návodu bez problému natažený, délka kabelu správná, barvy pasují. Propojení s TC4 byl trochu zásek, dle návodu fialový z TC4 na žlutý od kabeláže nefunguje, musí se přepinovat žlutý na žlutý - to je dáno pravděpodobně Can ovládáním vestavěného příhřevu, návod je psaný na montáž nezávislého topení. Když už jste pod a budete pinovat 1, topení lze téměř otočit - viz. přílohy (-3° auto na 2 paletách :-) ) - musí se povolit od svorek hlavní kabeláž, 10-tka matička držící stříbrnou kovovou trubku na vodu a ideálně torxem odpojit sponu co drží čerpadlo - pak topení "skoro spadne". Když už jste pod autem, tak než to zakrytujete, zkontrolujte hmatem, zda se rozeběhne čerpadlo. Nové mě stálo 1800,-, vyměnil jsem ho po zasponkování obou gumových hadic - vyteklo max 2 deci vody. Ale řeknu vám, stojí to zato :-)

Obr1.jpg

Obr2.jpg
Váleček T5, 2005, 96kW
Poslední úprava: 06. led 2017 11:42 od Sindeon VW.
Vygenerováno za 0.258 sekund

Login