Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T5 - nezávislé topení - bufík - umí někdo předělat????

Dodělání horkovzduchu 20. říj 2017 15:15 #180549

  • eviz
  • Avatar uživatele eviz
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 632
  • Karma: 4
  • Obdržená poděkování 44
Nebo v Horních Počernicích areál TRW bývalý PAL Náchodská ulice sídlí tam Eberspracher.
Pavel

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od eviz.

Dodělání horkovzduchu 20. říj 2017 16:23 #180552

  • Laco
  • Avatar uživatele Laco
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 5
  • Obdržená poděkování 0
Díky za tipy, jsem z Trutnova, a tak zkusím pohledat něco po bližším okolí.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Dodělání horkovzduchu 20. říj 2017 22:44 #180555

  • wong
  • Avatar uživatele wong
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 103
  • Obdržená poděkování 14
VW Transporter T5 GP 2.0 TDI 103kW, 2012
Nissan Primera P11c 2.0 Sport 103kW, 2000
Poděkovali: Laco

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Dodělání horkovzduchu 23. říj 2017 16:20 #180598

  • Laco
  • Avatar uživatele Laco
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 5
  • Obdržená poděkování 0
Moc díky za kontakt, už jsme se domluvili na setkání :-).

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - nezávislé topení - bufík - umí někdo předělat???? 25. čec 2018 19:03 #186303

Ahoj, všechno jsem si pročetl a rád bych se s Vámi poradil. Mám T5, 1,9 TDI, rv 2007, originál přihřívač, Climatik - manuální klima. Auto koupené v květnu, tak jsme jej nikdy neviděl/neslyšel běžet. Rád bych si přihřívač uměl manuálně ovládat(spustit, vypnout). Píše se tu o CAN, W-bus a i o tom, že stačí 12V na pin č.1. Na fotkách jsem vyfotil přihřívač. Nikde jsem 6 pin konektor neviděl, až pro pročtení mě napadlo, že asi bude až nahoře na těle přihřívače. Spouštění je tedy jen pinem č. 1? Ten bych si mohl vyvést, případně ještě něco?

Hlavní moje otázka zní. Jaký impulz a kam přivést na spuštění/řízení/vypnutí? Nepotřebuji dálku ani časovač, klidně jen vypínač, další řízení bych si udělal sám např pomocí Arduina.

Pochopil jsem správně, že u originálních vestaveb jen ten digi CAN nebo W-bus (neznám rozdíl)? Analogově to tedy nelze? Na ebay jsem viděl w-bus to analog converter pro přihřívače. Po přivedení +12V rozběhne přihřívač. Uvažuji o tom. Nebo jedině ty hodinky webasto? např. 1533? Není to nejsnadnější? Od kamaráda mám také mini clock Eberspracher, šlo by to s nimi zprovoznit? Nikde jsme se nedočetl, jestli řídí analogově/can/w-bus. Je nutné potom napájet oběhové případně naftové čerpadlo? O ventilátorech vím. Plus jsem viděl v sadě nějaké zpětné klapky na hadičky. K čemu slouží? Aby oběh šel jen jedním směrem? Koupil bych si sadu, ale vzhledem k tomu, že to vypadá jako několik vodičů a relé, rád bych si to udělal sám. V elektronice se orientuji a rád pájím :)

Děkuji za pomoc jak to zprovoznit.

Ps: kdybych mohl třeba někomu zavolat a poradit se, byl bych vděčný








Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od forest.cz.

T5 - nezávislé topení - bufík - umí někdo předělat???? 22. říj 2018 22:10 #188981

Uz jsem to vse vybadal a nakonec i vymenit ridici jednotku. Bohuzel byla vadna. Kdy by chtel nekdo poradit, klidne se na me obrate. Nekupoval jsem zadny zastavbovy kit/kabelaz. Jen hodinky a kkl diagnosticky kabel pro zprovozneni.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - nezávislé topení - bufík - umí někdo předělat???? 11. pro 2018 15:20 #189551

Povedlo se mi sehnat origo displej na bufík na T5, uměl by to někdo zapojit ? Teď mám dodělanou dálku a to funguje ok, jen by mně vyhovovalo si moct nastavit čas kdy to má samo zapnout. A ještě, kde to odblokuju ? Asi se mi kousnul, jelikož bylo málo paliva a teď nejde. Díky
T5 Multivan TDI 128KW, r.v. 2004, Plzeň

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - nezávislé topení - bufík - umí někdo předělat???? 05. led 2019 10:18 #189855

  • Hepcik
  • Avatar uživatele Hepcik
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 45
  • Obdržená poděkování 0
Zdravim,
chci se zeptat nemate nekdo schemata zapojeni NT [Prihrevu] na kod motoru BNZ a manualni klimu,jedna se mi hlavne o obehove cerpadlo.Popripadne jestli ma moznost podle VIN mi sehnat ty schema? Predem dekuji
T4 1.9Td 50kw bejvávalo (Pašááááák)
T5 2.5 96kw je

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - nezávislé topení - bufík - umí někdo předělat???? 06. led 2019 23:37 #189929

Ahoj.
Takže kabel nepotřebuji?
Mám T5 rok 2007 a nevím jaký Webasto tam je.
Čím mám začít, když to chci předělat na nezávisle topení? Co všechno k tomu budu potřebovat? Musí se měnit i 3-cestný ventil?
Děkuji za odpověď

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - nezávislé topení - bufík - umí někdo předělat???? 07. led 2019 06:57 #189932

  • Vit5
  • Avatar uživatele Vit5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 453
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 57
Ahoj,začni tím že si zjistíš co tam je,jestli originál výbava a nebo už je to dodělavka,od toho se to pak odvíjí
Caravelle T5 128 kW 4Motion
VW T4 2,5TDI bus prodáno snad do dorých rukou
Tenére 700

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Dodělání horkovzduchu 20. úno 2019 12:58 #190745

Panove, resim taky otazku pridelani horkovzduchu. Podvedome jsem byl rozhodnut pro Webasto, ale prubezne sledovani mistnich diskuzi me znejistuje, jestli je to to nejlepsi reseni. V uvahu zacinam brat i ebera, ktery je pry tissi. No ale to jsme stale na cene pres 40k (i s montazi). A pak je tu planar. S cenou na polovine. Jaky je v nich tak zasadne rozdil, ze je cena tak jina?

A co je potreba na aute udelat, abych mohl topeni namontovat? Muze to ohrozit zaruku vozu?

Pry originalne jsou topeni z vyroby umistena pod autem. Dava se tam na stejne misto i v pripade dodelavky?

Diky, Jakub

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - nezávislé topení - bufík - umí někdo předělat???? 29. bře 2020 17:42 #197016

  • nuk30
  • Avatar uživatele nuk30
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 63
  • Obdržená poděkování 2
ahoj prosím poradil by mi někdo se zapojením telestartu na T5 2011 ? mam manu klimu takže potřebuji napojit ventilátor topení . relé atd vše mám . bylo mi doporučeno připojit na 2.stupeň ventilace připojil jsem se na vodič hned za ovládáním topeni aby běžel na tu dvojku použil jsem diodu 10A a docela se hřeje .mám dát silnější ? nebo je to celé špatně ? díky
T5 LONG shuttle

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Dodělání horkovzduchu 15. dub 2020 18:12 #197226

Ahoj lidi, chci si dodelat horkovzduch pod podlahu a potrebuju objednat VW dily, ktere vedou vzduch zpod auta az do B sloupku. Neni tu nekdo, kdo ma transportera t6 s NT z vyroby a kdo by byl ochotny mi B sloupek vyfotit, pripadne prozradit VINko, abych podle toho dily objednal?
Dnes mi ve VW akorat ukazali etku, kde je dilu nejak moc:)

Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Zwingli.

Dodělání horkovzduchu 21. dub 2020 20:46 #197292

  • fifac
  • Avatar uživatele fifac
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 324
  • Obdržená poděkování 19
Zdravím ve spolek přátelé...
Koupil jsem horkovzdušné topení a teď bych rád sehnal někoho v okolí Litvínova, kdo to umí namontovat do auta... Asi bych to chtěl nainstalovat pod sedadlo spolujezdce.... Nevíte o někom kdo to dělá?
VW Multivan T5 2.5 TDi 128kW 4Motion Highline 2005
ex Grand Espace IV 2.2 DCi Privileg 2004 .. za jeho cenu mám jiný motor ve VW
ex VW Transporter T4 2.5 TDi LBW 9míst bus
ex Opel Omega 2.3TD
ex Opel Rekord 2.3
ex Škoda 120 GLS

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Dodělání horkovzduchu 01. čen 2020 20:43 #197889

Jaké presne topení máš a chceš namontovat?
Kdyztak mě hod do zprávy popis a foto co máš za komplet a do jakého auta a roku to chceš dávat...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.333 sekund

Login