Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Přestavba příhřevu motoru na nezávislé topení - řešení

Přestavba příhřevu motoru na nezávislé topení - řešení 22. lis 2012 21:52 #107748

Ahoj, chci si na mé T5 2,5 r.2009 manuální klima dodělat dálku telestart t91. Nějaké info už mám jen nevím, kde se nejlépe napojit na ventilátor topení. Díky za info

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od chuan1000.

Přestavba příhřevu motoru na nezávislé topení - řešení 28. lis 2012 21:44 #108100

Nikdo nic :-k

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Přestavba příhřevu motoru na nezávislé topení - řešení 01. pro 2012 18:56 #108294

  • stev
  • Avatar uživatele stev
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 7
  • Obdržená poděkování 1
Ahoj,
Tak jsem to konečně dodělal. Díky Petře za interface a dálku. Vím, že jsi vzpomínal, že to je jen na klimatronic, ale mě to nedalo. Ze začátku jsem se potýkal s takovýma kravinama, že soudruzi z NDR mě dali ořezanou verzi Webasta, kde nebylo ani napájení oběhového čerpadla. Ale vše vyřešeno.

Manuální klima, nějaké to relátko a funguje to bezvadně. Dnes jsem byl v Lanškrouně, nejvíc si to pochvaloval náš pes, co na nás musel čekat. Venku -2, v kabině příjemných 28 stupňů.
Transporter T5 77kW
Citroen Berlingo
Opel Corsa
šlapací kolo

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Přestavba příhřevu motoru na nezávislé topení - řešení 10. pro 2012 10:40 #109056

  • TDIchip
  • Avatar uživatele TDIchip Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 504
  • Obdržená poděkování 3
Ovladace vyprodane. Objednavky prosim mailem, at muzu rezervovat ovladace az prijdou.
Krabicek je dostatek, takze pokud mate ovladac neni problem :)
Chiptuning, diagnostika, servis Téček, měření výkonu, odstranění DPF.
T5 Multivan 2.5TDi 128kW prodán
Audi Q7 4.2TDI
Audi TTQ 165kW
Yamaha YZF-R1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Přestavba příhřevu motoru na nezávislé topení - řešení 10. pro 2012 12:55 #109059

  • TDIchip
  • Avatar uživatele TDIchip Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 504
  • Obdržená poděkování 3

chuan1000 napsal: Ahoj, chci si na mé T5 2,5 r.2009 climatic dodělat dálku telestart t91. Nějaké info už mám jen nevím, kde se nejlépe napojit na ventilátor topení. Díky za info


Dalku mas?

V krabicce to mame resene tak ze je z ni vystup a po uplynuti doby nutne na ohrati vody se spusti vetrak - vetrat studenym je nesmysl - presne tak funguje klimatronic. Na ventilator topeni je nejlepsi se napojit na vykonovou cast kde to spustit primo a obejdes elektroniku auta ...
Chiptuning, diagnostika, servis Téček, měření výkonu, odstranění DPF.
T5 Multivan 2.5TDi 128kW prodán
Audi Q7 4.2TDI
Audi TTQ 165kW
Yamaha YZF-R1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od TDIchip.

Přestavba příhřevu motoru na nezávislé topení - řešení 10. pro 2012 12:56 #109060

  • TDIchip
  • Avatar uživatele TDIchip Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 504
  • Obdržená poděkování 3

stev napsal: Ahoj,
Tak jsem to konečně dodělal. Díky Petře za interface a dálku. Vím, že jsi vzpomínal, že to je jen na klimatronic, ale mě to nedalo. Ze začátku jsem se potýkal s takovýma kravinama, že soudruzi z NDR mě dali ořezanou verzi Webasta, kde nebylo ani napájení oběhového čerpadla. Ale vše vyřešeno.

Manuální klima, nějaké to relátko a funguje to bezvadně. Dnes jsem byl v Lanškrouně, nejvíc si to pochvaloval náš pes, co na nás musel čekat. Venku -2, v kabině příjemných 28 stupňů.


Ahoj, super :) Dekuji za info ... bylo to ale docela narocne ale do zimy se podarilo :-D
Chiptuning, diagnostika, servis Téček, měření výkonu, odstranění DPF.
T5 Multivan 2.5TDi 128kW prodán
Audi Q7 4.2TDI
Audi TTQ 165kW
Yamaha YZF-R1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Přestavba příhřevu motoru na nezávislé topení - řešení 10. pro 2012 14:46 #109066

TDIchip napsal:

chuan1000 napsal: Ahoj, chci si na mé T5 2,5 r.2009 climatic dodělat dálku telestart t91. Nějaké info už mám jen nevím, kde se nejlépe napojit na ventilátor topení. Díky za info


Dalku mas?

V krabicce to mame resene tak ze je z ni vystup a po uplynuti doby nutne na ohrati vody se spusti vetrak - vetrat studenym je nesmysl - presne tak funguje klimatronic. Na ventilator topeni je nejlepsi se napojit na vykonovou cast kde to spustit primo a obejdes elektroniku auta ...



Dálku ještě nemám, mám ji domluvenou za cca 6000,-kč. jen je k tomu nutné dodat relé na spínání ventilátoru a zapojit. Kolik stojí vaše řešení?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Přestavba příhřevu motoru na nezávislé topení - řešení 10. pro 2012 20:24 #109086

  • TDIchip
  • Avatar uživatele TDIchip Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 504
  • Obdržená poděkování 3
Za 6.000 Kc je celkem dost - cena naseho reseni je hned v prvnim prispevku.
Ovladace jsou sice ted vyprodane, ale budou ...
Chiptuning, diagnostika, servis Téček, měření výkonu, odstranění DPF.
T5 Multivan 2.5TDi 128kW prodán
Audi Q7 4.2TDI
Audi TTQ 165kW
Yamaha YZF-R1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Přestavba příhřevu motoru na nezávislé topení - řešení 10. pro 2012 21:04 #109091

  • klubo
  • Avatar uživatele klubo
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 371
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 11
já sem si to něchal předělat na nezávislý ve webasto servisu, dali mi tam hodinky takže můžu zapínat a programovat přes ně a ještě mam navíc gsm modul, takže můžu spínat pomocí sms (bez omezení vzdálenosti oproti klasickýmu dálkáčim kterej má dosah 1km a to jen v ideálních podmínkách), celý mě to i s fakturou stálo asi 7000
T6.1 Caravelle 2021
T6 TSI plechovka 2019
ex T6 Kombi 2016
ex T5 GP Kombi 2011

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Přestavba příhřevu motoru na nezávislé topení - řešení 10. pro 2012 21:39 #109095

  • TDIchip
  • Avatar uživatele TDIchip Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 504
  • Obdržená poděkování 3
Ano, ale tady se bavime o ORIGINALNIM reseni s ORIGINALNIM dalkovym ovladacem VW ... dostavbovych sad existuje kvantum od par tisicovek .....
Chiptuning, diagnostika, servis Téček, měření výkonu, odstranění DPF.
T5 Multivan 2.5TDi 128kW prodán
Audi Q7 4.2TDI
Audi TTQ 165kW
Yamaha YZF-R1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Přestavba příhřevu motoru na nezávislé topení - řešení 11. pro 2012 09:50 #109113

  • klubo
  • Avatar uživatele klubo
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 371
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 11
originálnim myslíš i s hodinkama ve stropu? nebo jen dálkáčem? pokud vim tak origo je to vždy s hodinkama ve stropu a k tomu je možno navíc dálkový

já sem chtěl jenom upozornit že existuje i jiný řešení, levnější a pro někoho i funkčnější
T6.1 Caravelle 2021
T6 TSI plechovka 2019
ex T6 Kombi 2016
ex T5 GP Kombi 2011

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Přestavba příhřevu motoru na nezávislé topení - řešení 11. pro 2012 12:12 #109131

  • TDIchip
  • Avatar uživatele TDIchip Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 504
  • Obdržená poděkování 3
Original reseni je bud jen s dalkou nebo s dalkou a hodinkama ...

O dalsich resenich vime ale nejsou tak elegantni jako tohle ... ;)
Chiptuning, diagnostika, servis Téček, měření výkonu, odstranění DPF.
T5 Multivan 2.5TDi 128kW prodán
Audi Q7 4.2TDI
Audi TTQ 165kW
Yamaha YZF-R1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Přestavba příhřevu motoru na nezávislé topení - řešení 13. pro 2012 17:18 #109280

  • TDIchip
  • Avatar uživatele TDIchip Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 504
  • Obdržená poděkování 3
Objednavam dalsi ovladace, minula varka vyprodana ihned jak prisla.

Kdo ma zajem prosim napiste co nejdriv, v utery objednavam a budou jeste do vanoc. Dalsi objednavka a dalsi budou az koncem ledna ...
Chiptuning, diagnostika, servis Téček, měření výkonu, odstranění DPF.
T5 Multivan 2.5TDi 128kW prodán
Audi Q7 4.2TDI
Audi TTQ 165kW
Yamaha YZF-R1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Přestavba příhřevu motoru na nezávislé topení - řešení 17. pro 2012 17:38 #109507

  • TDIchip
  • Avatar uživatele TDIchip Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 504
  • Obdržená poděkování 3
Postupujeme ve vyvoji:

ovladaci interface se zapinanim topeni tlacitkem - lze tedy topeni zapnout a opetovne vypnout (musis dojit do auta), možnost pripojeni ovladace jako nyni
v testovani a dostupny cca za mesic

GSM verze - již bez ovladace s dalsimi funkcemi jako je alarm, sledovani pozice auta, spousteni dalsich 2 spotrebicu pomoci mobilu
v testovani a dostupna tak 2-3 mesice

zaroven upraven i 1. prispevek ...
Chiptuning, diagnostika, servis Téček, měření výkonu, odstranění DPF.
T5 Multivan 2.5TDi 128kW prodán
Audi Q7 4.2TDI
Audi TTQ 165kW
Yamaha YZF-R1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Přestavba příhřevu motoru na nezávislé topení - řešení 29. led 2013 00:16 #112515

Ahoj, mám T5 1,9TDI 75kW 2008, zjistím fyzicky zda má příhřev motoru aniž bych musel na diagnostiku? Chci to nechat předělat na nez.topení. Prostě jen mě zajímá zda to montují jako seriovku. Ve VW mi podle vin řekli že tam je, ale to může být taky elektrický néé?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.178 sekund

Login