Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Přestavba příhřevu motoru na nezávislé topení - řešení

Přestavba příhřevu motoru na nezávislé topení - řešení 23. úno 2012 17:52 #92188

Tak jak to včera dopadlo TDIChipe?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Přestavba příhřevu motoru na nezávislé topení - řešení 23. úno 2012 20:36 #92211

• Mates
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 2
Bohužel nic nedopadlo. Ten testovací kousek jsem byl já, protože jsem tam byl služebně na celý týden a nabídl jsem Petrovi, že to může zkusit na mém autě, ale ve středu ráno nám řekli, že pro nás nemají vybraný materiál, takže máme zatím odjet, takže jsem to musel bohužel odpískat, což je mi líto a ještě jednou se tímto omlouvám.
TRANSPORTER T5 96 Kw Long 4 Motion + TDIchip
CAN-AM SPYDER 990

Přestavba příhřevu motoru na nezávislé topení - řešení 24. úno 2012 13:44 #92260

Škoda, tak pak dejte vědět, prosím. Ať to nemontujeme v létě :-) .

Přestavba příhřevu motoru na nezávislé topení - řešení 25. úno 2012 23:53 #92363

• TDIchip
  • Avatar uživatele TDIchip Autor tématu
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 3
Neboj, vyzkousime to co nejdriv to pujde, sice mam ted stizene podminky (novou dilnu vystavuji a na stare uz nejsem vzhledem ke konci spoluprace s kolegou. Do vystavby nove jsem mel byt na stare (samoska ;). Nahradni prostory mam, takze pokracovani v praci, ani kvalitu to neomezi :)
Chiptuning, diagnostika, servis Téček, měření výkonu, odstranění DPF.
T5 Multivan 2.5TDi 128kW prodán
Audi Q7 4.2TDI
Audi TTQ 165kW
Yamaha YZF-R1

Přestavba příhřevu motoru na nezávislé topení - řešení 26. úno 2012 13:45 #92394

• pico
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
=D> hej, hej, k manualnej klime sa tiez pridavam \:D/
VW Transporter T5, 96kW, ShuttL
OPEL Rekord 2,0L r.v. 1968 - predane
SUZUKI Intrude M800
KYMCO Agility 125 (miesto bicykla)

Přestavba příhřevu motoru na nezávislé topení - řešení 27. úno 2012 09:24 #92467

Pro TDICHipa: Tak drzim palce pri stavbe noveho prostoru a tesim se na shledani.

Přestavba příhřevu motoru na nezávislé topení - řešení 27. úno 2012 21:42 #92532

• TDIchip
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 3
Dekuju, usilovne na tom makam ... :)
Audi Q7 4.2TDI
Audi TTQ 165kW
Yamaha YZF-R1

Přestavba příhřevu motoru na nezávislé topení - řešení 24. srp 2012 20:55 #102807

• DaviT1
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj TDIChipe,

umíte variantu zapojení jen přes hodiny? Mám webasto ohřev bez jakéhokoliv ovládání a přijde mi že ty hodiny by stačily.

Díky D.

Přestavba příhřevu motoru na nezávislé topení - řešení 28. srp 2012 09:29 #102920

• Auto1
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 13
Otvírám problematiku vícecestného ventilu.
Ten zavře okruh bufík-motor a tím šetří energii a lépe topí do kabiny.
On je patrně pouze v autech s nezávislým topením a v autech s příhřevem není.
Takže auta s nezávislým topí efektivně do kabiny a neztrácí část výkonu pro ohřev motoru.
Řešil to někdo,dodělával,má někdo více info?
Das Auto.Der Multivan T5 Spitzendiesel R5 TDI 128kW/174PS/400nM 6g Schaltgetriebe,Keskin ET20/7,5J Bi-Xenon Project Zwo RNS 510

Přestavba příhřevu motoru na nezávislé topení - řešení 30. zář 2012 18:53 #104428

• dewq
  • Uživatel
  • Uživatel
  • PORTAGE- přeprava vozíčkářů
  • Obdržená poděkování 0

TDIchip napsal: Takze:
jednotku s dalkovym ovladanim lze na netu sehnat kolem 3-4.000 Kc, takze cele tohle reseni vyjde na cca 5-6.000 Kc.

Kdo by mel zajem, dejte vedet, kdyz koupime vic kusu, dostaneme lepsi cenu :)

Doplněn 1 příspěvek o ceny.

Zdravím, mám T4 r.v. 1999 s manuální klimou, bez topení a bez předehřevu.
Byl byste ochoten a schopen mi přidelat nezavislé topení a za kolik?
Předem velice děkuju za info.
Tom
Transporter T4 2,D, Transporter T4 2,5 TDI, Transporter Shutle T5 2,5 TDI 128 KW

Přestavba příhřevu motoru na nezávislé topení - řešení 30. zář 2012 18:57 #104429

• dewq
  • Uživatel
  • Uživatel
  • PORTAGE- přeprava vozíčkářů
  • Obdržená poděkování 0
bilaradim\n

Ahojte. Panove vypada to velice slibně. Já osobně domontovávám ( předělávám příhřevy) na topení origo kity od Webasta.
Morava... Zlínský kraj.

Tom

Transporter T4 2,D, Transporter T4 2,5 TDI, Transporter Shutle T5 2,5 TDI 128 KW

Přestavba příhřevu motoru na nezávislé topení - řešení 08. říj 2012 19:33 #104760

• sloon
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj, mám v autě origo.příhřev motoru Webasto a poloautomatickou klimatizaci první foto.
Chtěl bych to přestavět na nezávislé topení bude to fungovat když koupím jednotku s ovladačem viz. druhé foto nebo je potřeba něco jiného? Auto je T5GP 2012.Dík.
Přílohy:

Přestavba příhřevu motoru na nezávislé topení - řešení 11. říj 2012 11:50 #104864

• TDIchip
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 3

DaviT1 napsal: Ahoj TDIChipe,

umíte variantu zapojení jen přes hodiny? Mám webasto ohřev bez jakéhokoliv ovládání a přijde mi že ty hodiny by stačily.

Díky D.

Ahoj,
pres hodiny to nejde, viz. nekolik diskuzi v tomhle vklakne tusim. Jedina varianta je ta nabizena - ovladac, krabicka, auto ...
Audi Q7 4.2TDI
Audi TTQ 165kW
Yamaha YZF-R1

Přestavba příhřevu motoru na nezávislé topení - řešení 11. říj 2012 11:58 #104865

• Kamca
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 2
Mi to na hodiny Webasto funguje! my 2011

Odesláno z mého GT-I9100
132kW BiTDI 4 motion,DYNAUDIO,W ebasto,

Přestavba příhřevu motoru na nezávislé topení - řešení 11. říj 2012 12:00 #104866

• TDIchip
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 3

dewq napsal:

bilaradim napsal: Ahojte. Panove vypada to velice slibně. Já osobně domontovávám ( předělávám příhřevy) na topení origo kity od Webasta.
Morava... Zlínský kraj.

Tom

Zdravim, uz jsme si psali sz - dostavba by byla financne nakladnejsi, ale treba se nekde nekomu vali komplet a da to za dobrou cenu ...

Nebo pak vyuzit jine dostavbove varianty - jsou i na 230V a cenove je to vcelku slusne ...
Audi Q7 4.2TDI
Audi TTQ 165kW
Yamaha YZF-R1

Vygenerováno za 0.217 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/