Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: opravná sada hadiček ostřikovačů čelního okna T5 Caravelle 2010

opravná sada hadiček ostřikovačů čelního okna T5 Caravelle 2010 26. pro 2022 11:49 #208042

  • Boblbee
  • Avatar uživatele Boblbee Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 10
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj kolegové :) , jdu si k Vám pro radu.
Mám Caravelle T5 ročník 2010 a kvůli přelámaným hadičkám ostřikovačům mi nejde ostřikovat čelní okno.
Prý je to klasika - běžná věc u T5, hadičky jsou přelámaný v místě otevírání kapoty motoru.
Nevíte prosím, je někde možné koupit opravnou sadu těch hadiček?
Řešil jste to někdo?

Díky za radu / pomoc
Petr

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

opravná sada hadiček ostřikovačů čelního okna T5 Caravelle 2010 26. pro 2022 22:29 #208046

  • Mařík
  • Avatar uživatele Mařík
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 135
  • Obdržená poděkování 22
Ahoj,
zajdi do některého většího elektroskladu třeba K+V elektro a kup si tam smršťovací hadičku buď bez nebo s lepidlem. hadičku na autě přestřihni navlíkni smršťovačku a horkovzdušnou pistolí nebo manželčiným fénem ji smrskneš. Jen opatrně abys nepoškodil původní hadičku mimo spoj. Před pár roky jsem to udělal a slouží to dodnes.
Jirka ( mob: 603 461 471 )
VW - T5 103kW POHOTOVOST
Poděkovali: Boblbee

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

opravná sada hadiček ostřikovačů čelního okna T5 Caravelle 2010 27. pro 2022 07:46 #208048

  • covex
  • Avatar uživatele covex
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1993
  • Karma: 8
  • Obdržená poděkování 199
VW normalne prodava celou hadicku jako nahradni dil, je to ale celkem pruda to menit cele, myslim ze se da koupit i v metrazi. Na hadicky se celkem bezne daji koupit i spojky, takze ja jsem vzal dve spojky a kus hadicky a to nejnamahajejsi zlomene misto jsem proste vystrihl a dal tam kus novy. Mam tam teda i vlozeny zpetny ventil, protoze ten trochu eliminuje stirani sucheho okna na Tcku (je tu o tom tema).
Pokud budes provadet jakoukoli opravu je potreba predsi jen pocitat s tim, ze v trubickach je celkem tlak, aby to ostrikovalo ze. Takze jen omotat izolackou to nestaci.
VW T5 2.5TDI 128kW BPC 7HM 2008 4motion Multivan Seikel
Poděkovali: Boblbee

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od covex.

opravná sada hadiček ostřikovačů čelního okna T5 Caravelle 2010 27. pro 2022 07:47 #208049

Koho taky napadlo ve VW udělat to z chráničky na kabely. Doporučuji tu smrstovacku s lepidlem, ta bez lepidla se spíš na koncích otevře.
Poděkovali: Boblbee

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

opravná sada hadiček ostřikovačů čelního okna T5 Caravelle 2010 28. pro 2022 16:54 #208069

  • jjirka
  • Avatar uživatele jjirka
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 694
  • Karma: 17
  • Obdržená poděkování 69
Poděkovali: Boblbee

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

opravná sada hadiček ostřikovačů čelního okna T5 Caravelle 2010 28. pro 2022 17:04 #208070

  • eviz
  • Avatar uživatele eviz
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 632
  • Karma: 4
  • Obdržená poděkování 44
A co takhle koupit spojky na hadičky v akvaristice,je to za pár peněz a funguje to.
Pavel

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

opravná sada hadiček ostřikovačů čelního okna T5 Caravelle 2010 28. pro 2022 18:28 #208071

Dal sem podtlakovou hadičku . Taky se mi to rozpadlo hned po koupi auta a že to nestrika jsem vzal za tu hadičku a praskla. Takhle to mám necelý rok a ok
Vw Caravelle 1.9 TDi BRS
Přílohy:
Poděkovali: Boblbee

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

opravná sada hadiček ostřikovačů čelního okna T5 Caravelle 2010 28. pro 2022 18:52 #208072

  • covex
  • Avatar uživatele covex
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1993
  • Karma: 8
  • Obdržená poděkování 199
Hadicky lze urcite pouzit ruzne - otazk je - jak je to napojene? A kdyz to nemas v tech puvodnich plastovych drzacich, jak se tam tam hadicka pak posklada?
VW T5 2.5TDI 128kW BPC 7HM 2008 4motion Multivan Seikel

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

opravná sada hadiček ostřikovačů čelního okna T5 Caravelle 2010 28. pro 2022 19:05 #208073

Jo poskládá se tam vytvoří si svůj rádius je to že sem ji vzal z regálu co tu mám na podtlaky turb egru atd .
Vw Caravelle 1.9 TDi BRS

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

opravná sada hadiček ostřikovačů čelního okna T5 Caravelle 2010 28. pro 2022 19:17 #208074

  • covex
  • Avatar uživatele covex
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1993
  • Karma: 8
  • Obdržená poděkování 199
Tak mas asi kliku - ja kdyz jsem tam dal kus hadicky s jinou tuhosti, nebo hadicku treba omotal samovulkanizackou na spoji, tak to pak bud zacalo lamat tu puvodni hadicku jinde, nebo se mi to skripalo do kapoty apod. Proto jsem nakonec skoncil u spojek a nahradil jsem cely ten namahany usek jednim kusem nove hadicky ("original") takze to sedi i do toho drzaku. Jinak ten drzak jsem mel taky olamany da se koupit novy.
VW T5 2.5TDI 128kW BPC 7HM 2008 4motion Multivan Seikel

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.245 sekund

Login