Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3

Téma: Tuningové svody TDICHIP nebo-li Tpower

Tuningové svody TDICHIP nebo-li Tpower 24. říj 2012 14:48 #105761

Tak jsem si chlapci objednal speciální a dle slov prodejce pana TDICHIP či jak toho člověka nazvat již třetí a vyzkoušenou generaci svodů na vw T5.
Prosím obrázek o práci tohoto člověka si udělejte sami.
Co není viditelné, tak svody byly na 3 ze 4 přírub křivé o minimálně 3mm.
O jednání prodejce vás budu informovat později. Bude to ještě velmi zajímavé.
Cena tohoto výtvoru je 11000,- korun. Pan Prodejce zaslal tento výtvor na dobírku a to bez dokladu byť jsem jej o něj žádal.
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tuningové svody TDICHIP nebo-li Tpower 24. říj 2012 15:53 #105770

Takze vyjadreni:

Faktura mela byt zaslana mailem a vsichni moc dobre vedi ze nikdy problem s dokladem neni, faktura samozrejme byla predana, takze je to uzavrene.

To ze byly svody krive je nesmysl, nebot jsou vyrabene na drzaku a byly zkousene na rovne desce a samozrejme byly rovne.

Viz nedoobrobeny vnitrek - to jsme samozrejme nepopreli a naprava by samozrejme byla ucinena.

Tento jedinec zacal vymyslet duvody k vraceni penez, coz samozrejme bylo mozne v prvni fazi a ne az po tom co zacal vymyslet ze jsou krive - na zadost foto nezaslal s tim ze se mu rozbil mobil a i presto ze se mu nelibilo provedeni je nechal srovnat dalsi osobou, cimz samozrejme do vyrobku zasahl a tezko lze pote zadat vraceni penez. Svodu se vyrobilo dost a nikdy se nic podobneho nestalo, takze je to prinejmensim divne - modri vedi.

Zaverem bych to uzavrel tim, ze tento jedinec proste vymyslel jen duvod k vraceni protoze vyvoj priruby k turbu tak aby to fungovalo nebyl zrovna jednoduchy a timto tento clovek zjistil jak to udelat nebot se svody dle sdeleni jeste pred prodejem jiz pokousel vyrobit a nefungovalo mu to.

Vcera jsme montovali dalsi - clenovi klubu montaz klasika a auto normalne odjelo.

Je fascinujici jak kdyz nekdo zjisti jak to vyrobit tak hned chce s ruznyma duvodama a nakonec vyhruzkama danou vec vratit ...
Chiptuning, diagnostika, servis Téček, měření výkonu, odstranění DPF.
T5 Multivan 2.5TDi 128kW prodán
Audi Q7 4.2TDI
Audi TTQ 165kW
Yamaha YZF-R1

Tuningové svody TDICHIP nebo-li Tpower 24. říj 2012 15:56 #105771

.
Přílohy:

Tuningové svody TDICHIP nebo-li Tpower 24. říj 2012 17:25 #105774

• čuchy
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 0
Strejdo Chipe , původně jsem do toho nechtěl vůbec zasahovat, nicméně jako vyučenému strojaři a svářeči se mě zdá způsob provedení práce poněkud NEŠŤASTNÝ. Neřeším funkčnost ( to snad máš vyzkoušené), ale tohle bych si NIKDY nedovolil předat zákazníkovi, normální laik si to nechá někde u nějakého trouby namontovat a do týdne ho tam máš s rozbitým turbem a partou vyholených hlav bez krku!!!!!!! Pokud se tomu vývoji chceš věnovat dál NA NĚJAKÉ ÚROVNI, tak bys měl co nejdříve vyhodit to PRASE S RUKAMA co to vařilo!!!!!!!l .............................HOWG
T2a 1968 ,T5 Multivan highline 128 kw 4-motion-SEIKEL+TDIchip 206ps,489nm-s paní na střeše
A-Team

Naposledy změněno: od čuchy.

Tuningové svody TDICHIP nebo-li Tpower 24. říj 2012 17:29 #105775

• Seikel
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 6
Koukám máme tady tento měsíc velké prádlo ... pereme to špinavé pěkně na veřejnosti :)

No nic, možná dostanu po kousadlech, ale když už jsem se zapojil do diskuze o Kačawellovi, tak nebudu srabík a vyjádřím se i zde :)

1) nejsem svářeč a neumím posoudit nakolik jsou nebo nejsou svody zpracované kvalitně nebo nekvalitně
2) jedná se o "rukodílo", ne o strojovou výrobu, takže nějaké kosmetické nedokonalosti bych asi neřešil .. těžko budou všude housenky jedna jak druhá ... nebo profi spoje jak na TIGu
3) ten vnitřek ale fakt nevypadá nic moc ... neumím si technicky představit jak by se dodatečně opracovalo ... flexou se tam nedostaneš ... ale jestli si TDIchip stojí za svým že by to ničemu nevadilo, nebo že by to byl schopen dát do pořádku, tak proč ne, sám bych byl zvědav ...
4) netuším nakolik by hrozilo že se z toho může něco uvolnit nebo ne ... otázka je co by hrozilo když je to za motorem, napadá mě turbo ... ale jak říkám tady technicky vařím trochu z vody
5) také netuším ty změny průměrů, jestli je to v pořádku, motoráři by se asi vyjádřili lépe, jestli to bude dusit průtok spalin nebo ne ...

Nebyl jsem přítomen výměně názorů - ale z vlastní zkušenosti mohu říct toto:
- TDIchip je "fríkulín" (pro neznalé = FREE a COOL), kdo s ním opakovaně přišel v jednání ví o čem mluvím :) - tím nemyslím nic špatného, prostě jen že je "svůj" ;)
- s prací jsem byl vždy spokojený - chiptuning dvou krabiček, doladění chipu, opakovaně bržděno, a zejména pak DPF OFF se zachováním "těla" filtru na vedení
- fakturu jsem na všechny výkony chtěl a buď ihned a nebo dodatečně jsem ji vždy dostal

Nemyslím, si že by TDIchip byl podrazáček, který prodá zajíce v pytli a pak nechce vrátit prachy ... spíš si myslím, že bude problém v komunikaci, každý jsme tak trochu ješita a jestli jsi nastoupil na chipa jak na gaunera, tak se mu možná ani nedivím, že Ti nechtěl hned vyhovět. Ale nebyl jsem u toho, tak nevím.

Každopádně, jestli jsi už do svodů hrábnul a nechal je rovnat, tak to sorry, ale už jsou Tvoje ... Jestli neleznete společnou řeč - a to tady za Vás dva nikdo jiný neudělá - tak se můžete bavit jak to poléčit, aby jsi byl spokojen ... ale z mého pohledu je to jasné, reklamovat a případně vrátit jsi to měl, než jsi na to šáhnul ...
T5 Multivan 2008, 128 kW, 4Motion SEIKEL - "balonek"
T5 Caravelle 2005, 151 kW/455 Nm - "motorka" - prodáno
T4 1998 2.5 TDI 75 kW - long poloplech
T4 1999 2.4D - třístranný sklápeč - prodáno
.
TenDýmIgnoruj
A-team

Tuningové svody TDICHIP nebo-li Tpower 24. říj 2012 17:30 #105776

• Seikel
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 6
tak strejda Čuchy mě předběhl a já myslel že budu první odvážlivec :lol:
.
TenDýmIgnoruj
A-team

Tuningové svody TDICHIP nebo-li Tpower 24. říj 2012 18:15 #105782

• čuchy
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 0
To ze byly svody krive je nesmysl, nebot jsou vyrabene na drzaku a byly zkousene na rovne desce a samozrejme byly rovne.

Nějak mě to furt nedá.......... ještě mám dvě technické.......................po svaření v "držáku" a vychladnutí ty příruby frézujete najednou že si si tou rovinou tak jistý? A za druhé proč to svařujete MIGEM a ne TIGEM ? tím by odpadly ty zvěrstva co tam ten svářeč napáchal #-o
T2a 1968 ,T5 Multivan highline 128 kw 4-motion-SEIKEL+TDIchip 206ps,489nm-s paní na střeše
A-Team

Tuningové svody TDICHIP nebo-li Tpower 24. říj 2012 18:31 #105785

Cuchy:
Rikam ze tu vznikla chyba, bylo tu svodu vic a bohuzel jsem nestihl tyhle osobne zkontrolovat, nebot byl od dotycneho pozadavek na stihnuti odeslani ten den. Ostatnim odberatelum jsem jiz volal a stav zjistoval a nikde jinde tato chyba neni. Ja to nevaril a ten kdo to varil chybu uznal a taktez rovnou na miste nabizel napravu. Dokonce jsem nabizel svody jine, ale to jiz dotycny nechtel, ze pry to bude stejne sprasene ...

Po vychladnuti jedou na magnetku a pak se to znovu zkousi, proto jsem si jisty.

Proc ne TIGEM ale MIGEM nevim, nejsem svarec - jako tym jsme je vivinuli takze za ty roky uz ti nedokazu rict proc takhle ...

Kazdopadne mi tohle dalo hodne, i presto ze MIGEM svody fungujou zmenime technologicky postup ale s tim se zvedne i cena. Nez se dali prvni na auto - tak se vsechno teplotne testovalo jestli se neco neuvolni a samozrejme nic neuvolni.
Audi Q7 4.2TDI
Audi TTQ 165kW
Yamaha YZF-R1

Tuningové svody TDICHIP nebo-li Tpower 24. říj 2012 18:37 #105786

Seikel:
Vnitrek se opracuje jako nabezna hrana. Kdyz to srovnas s tim co jde z hlavy, tak jsou tam mensi diry takze tok vzduchu neni nijak omezen.

Svody jsou samozrejme o neco vetsi nez seriove a motor se jeste navic jeste vice ztisi protoze spaliny jdou lepe ven.
Audi Q7 4.2TDI
Audi TTQ 165kW
Yamaha YZF-R1

Tuningové svody TDICHIP nebo-li Tpower 24. říj 2012 18:50 #105788

• čuchy
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 0
Hele strejdo nechci a nebudu ti šahat do svědomí chyby se samo stávají všude i u mě,možná je to shoda náhod ,možná zásah vyšší moci ,nicméně v tomto případě bych na Tvém místě asi sklopil uši, vrátil zákazníkovi bankovky , to jestli to nechal srovnat bych neřešil, postaral se o to aby se už nic podobného nestalo a nechal smáznout tuto frašku nemyslím že to je nějaká dobrá reklama
A-Team

Tuningové svody TDICHIP nebo-li Tpower 24. říj 2012 18:55 #105789

Vis co, kdyby bylo z jeho strany od zacatku korektni jednani tak nebyl problem, ale on nejdriv zkousel ze je to krivy, pak zase neco jinyho a proste jen vymyslel duvod jak to vratit. Kazdopadne jsme nabizeli napravu ale frajer si postavil hlavu a nakonec zacal vyhrozovat - to neni koretni jednani nebo snad jo?
Audi Q7 4.2TDI
Audi TTQ 165kW
Yamaha YZF-R1

Tuningové svody TDICHIP nebo-li Tpower 24. říj 2012 19:00 #105790

• čuchy
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 0
Já jsem u toho nebyl a nevím co bylo napsal jsem ti jen SVŮJ názor možná jsem blb ale za tím si stojím ,radši oželím jedny svody než mít špatnou reklamu a to si myslím že momentálně nepotřebuješ
A-Team

Tuningové svody TDICHIP nebo-li Tpower 24. říj 2012 19:06 #105791

Dekuju za nazor. Ja to neberu jako spatnou reklamu, ale kdyz clovek v ramci zaruky nabidne napravu a dotycny ji nechce a vymysli blbosti s tim ze svody mel tyden a vypada to ze co potreboval vedet si z nich vzal - dokonce s sebou nemel onen krouzek ktery je prave ten vyvoj. Na svodech neni kouzelneho nic na prirubach, ani kolinkach, ale prave na systemu spojeni s turbem ktery je prave vysledkem vyvoje a timto se vlastne dotycny dozvedel zbytek skladanky ktery mu chybel na to aby si vyrobil svoje.
Audi Q7 4.2TDI
Audi TTQ 165kW
Yamaha YZF-R1

Tuningové svody TDICHIP nebo-li Tpower 24. říj 2012 19:20 #105795

• čuchy
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 0
Hele nechci aby to vypadalo že za někoho LOBUJU, Kubu znám celkem dlouho a nemyslím si že by to byl nějaký podrazák prostě je jen celkem dost velký perfekcionalista a nemyslím si že by chtěl něco kopírovat. Co vím tak si chtěl ty svody objednat někde v něměcku za hrozný nesmysl což jsem mu vymluvil a zkusil Tebe což bohužel nedopadlo. Hele ruku na srdce podle těch fotek se nemůžeš divit že to nechce namontovat já bych si to osobně na auto taky nedal. Chtělo by se prostě domluvit bez emocí jak tento problém vyřešit a neházet špínu jeden na druhého. Každopádně ty svody budu mít zítra v ruce tak potom můžu poreferovat.................. a už na vás dnes kašlu jedu dom
A-Team

Tuningové svody TDICHIP nebo-li Tpower 24. říj 2012 19:21 #105797

• Seikel
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 6
jáááák dom?! ... na ryby!!! ... dlužíš mi sumce ;) .. výborného .. na grilu :lol:
.
TenDýmIgnoruj
A-team

• Strana:
  • 1
  • 2
  • 3
Vygenerováno za 0.211 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/