Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Palivová nádrž

palivová nádrž 14. zář 2011 20:56 #79095

• Auto1
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 12
lada T5: Já jezdím hodně a jednoduše mě nebaví furt tankovat,musím během dvou dní třikrát tankovat,a třeba v zimě to je nepříjemné.Větší dojezd bych ocenil.

Navíc ještě je zde finanční úspora,není pravdou,že venku natankuješ za stejnou cenu.Když koupím litr o 4kč levněji,tak za rok z toho je pěkná dovolená zdarma.

Kunec: a to má originál díl z plastu,nebo něco speciálního z alu?

T5omas: Výborně,kdyby to stálo tak čtvrtinu,tak to beru,nechceš najít něco levnějšího? :)

Tifone: Patrně je k tomu drahá homologace... Proto je lepší,když to nabízí přímo výrobce ve velkých sériích.

Myslíte si,že do T5 lze dát snadno tu 110L z T4?
Das Auto.Der Multivan T5 Spitzendiesel R5 TDI 128kW/174PS/400nM 6g Schaltgetriebe,Keskin ET20/7,5J Bi-Xenon Project Zwo RNS 510

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

palivová nádrž 15. zář 2011 08:04 #79118

• kunec
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Obdržená poděkování 25
Nevim z jakeho je to materialu. Napis rovnou Salimu

palivová nádrž 16. zář 2011 01:39 #79180

• lada t5
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 287
Já jezdím taky hodně, a rozhodně nemůžu říct, že bych furt tankoval. A to jezdím i s plaťáky, do zahraničí. Zkus se někdy projet třeba Octavkou nebo Passatem a pak mluv o častém tankování. Mně ta 80l naprosto vyhovuje, pokud se nechystám na Saharu.
Ale je to Tvoje volba - dobastli si tam cokoli a pak napiš Tvoje zážitky s pojišťovnami v případě nehody či vzplanutí auta. Nezapomeň i dodat odbornou zprávu od Hasičů.
Pánové pánové, co to chcete riskovat v dnešní době, přeplněné soudními znalci a odbornými posudky? Vyplatí se těch 200 Kč ušetřených, které stejně projíte v Autogrillech?
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička

TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

palivová nádrž 16. zář 2011 13:13 #79196

• Auto1
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 12
Nesouhlasím s Tebou s těmi oktami a pašíky,ale souhlasím s homologacemi.
Ta auta mají všechna dojezd okolo 1100km a pokud se pořídí samozdřejmě homologované díly,tak není co řešit.Proto jsem se ptal,zda to je v etce neboli zda to VW nabízí k objednání.
Navíc,často některé díly nelze v CZ objednat,a v německu lze.
Chce to jen zjistit,a než budu pátrat,tak se ptám,zda to někdo už před osmi lety neřešil,třeba řešil a ozve se...
Das Auto.Der Multivan T5 Spitzendiesel R5 TDI 128kW/174PS/400nM 6g Schaltgetriebe,Keskin ET20/7,5J Bi-Xenon Project Zwo RNS 510

palivová nádrž 16. zář 2011 21:00 #79218

Tak jsem projel Etku a je tam pro T5 vznětový motor mimo normální ještě nějaká určená pro Mexico v detailech ale litráž nepíšou ale jen, že je pro místo určení... Cena je na korunu stejná jako ta normál pro evropu. V čem je rozdíl ale fakt netuším. :(
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)
Přílohy:

čerpadlo nafty v nádrži 31. led 2012 13:49 #89589

Chtěl bych se zeptat, jestli je v T5 nějaké podávací čerpadlo v nádrži. Myslím tedy, že by být mělo. Vždy jsem ho tak nějak slyšel. Jestli jste ho někdo už měnil, popř. možné závady. Když odpojím hadice (4kusy) od filtru nafty, tak jestli při zapnutí klíčku by měla z alespoň jedné hadice(pravděpodobně přívod od nádrže) stříkat nafta. Nějak to dneska zdechlo a neslyším to čerpadlo a nejde to navrčet. Vrčí pouze má choť, že už toho bylo dost s tím autem. Děkuji předem za reakce.
Mazlík VW Multivan 2,5TDI 128kW

čerpadlo nafty v nádrži 31. led 2012 19:06 #89594

• Auto1
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 12
No jistě,že tam je,rotační TDI ho neměly,ale PD ho má,jestliže nevrčí,tak změř,zda Ti do něj jde šťáva a pokud si nejsi jistý,tak lze na palivovém filtru tu přívodní hadičku odpojit a uvidíš,jak to stříká.
Mi osobně vrčí tak potichu,že ho vůbec nevnímám,ani není slyšet tlak paliva v hadicích,je to takové tiché,ale při každém zapnutí klíčku na první polohu "jen kontrolky" to natlačí asi půl litru paliva...

čerpadlo nafty v nádrži 31. led 2012 19:59 #89599

• toca
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Zdar.Takže je v pořádku, při startu, že nasaje palivo a je v pořádku, že je slyšet??

čerpadlo nafty v nádrži 31. led 2012 20:36 #89603

• karlosVW
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Obdržená poděkování 29
pokud máš namysli takový srkavý zvuk zespodu auta ve směru od nádrže po zapnutí klíčku....tak to je OK.

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

info@ahcl.cz

čerpadlo nafty v nádrži 01. úno 2012 17:00 #89663

Tak zatím je to v pořádku, dal jsem auto do teplé garáže a ejhle, čerpadlo je najednou slyšet. Takže pravděpodobně cosi zamrzlého (že by voda v naftě?). Takže budu řešit naftu na horách a nějaká ta aditiva do nafty. Děkuji za informace.

čerpadlo nafty v nádrži 01. úno 2012 17:08 #89667

• kunec
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Obdržená poděkování 25
Prvne tam dej aditivum co navaze vodu v nafte, ja koupil pred zimou nejak v Ecolube, ale nevim jak se jmenovalo. Doporucili mne ho primo na prodejne. A dal pridavam VIF. Zatim klid ale je pravda, ze u nas poradne nemrzlo

Sent from my iPad using Tapatalk

čerpadlo nafty v nádrži 02. úno 2012 21:26 #89789

Díky, aditiva jsem tam koupil a ještě arcticdiesel. Ten Vif jak o něm píšeš mi taky jeden známý doporučoval. OK! Ale zrovna ho neměl na prodejně, ale sežene mi to. Tak snad už bude klid.

čerpadlo nafty v nádrži 02. úno 2012 22:27 #89810

• rudaT5
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 4
Hlavně ten VIF nevoz sebou v autě...smrdí to jak ďas a teď v těch teplotách by ti v autě zamrzal...
...ale ten smrad je dost dobrej - to musí aji kuny plašit...
D:_)1 Transporter T5 2,5 TDi 96kW Short

čerpadlo nafty v nádrži 06. úno 2012 09:07 #90192

• Tifone
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
nechápu jak může něco(VIF) co samo v -20 stuhne udělat lepší startovatelnost v -25 :-k
VW T5 Transporter 2,5TDI 96kW +20%chip
Škoda Roomster 1,9TDI 77kW - 6ti rychlostní +22%TDIchip

čerpadlo nafty v nádrži 06. úno 2012 09:39 #90195

• kunec
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Obdržená poděkování 25
je to divný, ale funguje to
loni jsem v únorových mrazech tak tak startoval, auto točilo, ale chytalo ztěžka...ztuhlá nafta
letos přilívám VIF a je klid, auto chytá na brnk

letos jsem měl problémy s vodou v benzínu v malým autě, začal jsem lít VIF a je klid. Něšco na tom bude :-k
asi to v palivu nějak zreaguje...

Vygenerováno za 0.227 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/