Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: PDC- parkovací čidla

PDC- parkovací čidla 10. dub 2016 21:24 #165921

• Guvson
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 5
Pokus, omyl a nebo nějakýmu šikuloj.
VW Multivan T6 HL TDi 110kW DSG

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

PDC- parkovací čidla 18. kvě 2017 11:29 #176809

zdravim na foru, procetl jsem celou diskuzi, ja mam trosku jiny problem, Mam Eurovan 2004, a nejaka dobra duse mi nacouvala do zadniho narazniku a odjela, naraznik je na odpis i s pravym cidlem. Naraznik jsem si sehnal jiny z novejsiho modelu (GP). Narazil jsem na problem, na mem aute jsou cidla s vetším prumerem a nepasují mi do toho novejsího. Muj dotaz zní : má někdo zkušenost s touto přestavbou? když si seženu ty spravné čidla (asi i s orig.konektory), budou si rozumet s moji jednotkou? děkuji za info popř. kdyby měl někdo naprodej...

PDC- parkovací čidla 25. kvě 2018 20:40 #185066

Zdravím vás chci jse zeptat diagnostika mi piše že mam v zadu špatné 3 senzory tak jsem jeden vytahl z kraje co šel a je tam číslo 7H0919275B a nevím jesli jsou všechny stejne nebo každé je jine . Díky za radu nechce se mi sundavat nárazník a zase nasazovat abych to zjistil.

Naposledy změněno: od bretislav1.

PDC- parkovací čidla 26. kvě 2018 22:00 #185084

• jjirka
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 66
jsou stejné
Poděkovali: bretislav1

PDC- parkovací čidla 27. kvě 2018 06:35 #185086

Díky jjirko

PDC- parkovací čidla 04. zář 2018 11:33 #187006

Nemáte někdo tušení jak jsou značené piny (kontakty co se strkají do svorky k čidlům) ? Asi mám uhnilé drátky a chtěl bych znovu proletovat. Nebo pokud by někdo měl chuť udělat, hlásí mi to vpředu střed a kraj chyba na kostře. Díky
T5 Multivan TDI 128KW, r.v. 2004, Plzeň

Naposledy změněno: od Harley1006.

PDC- parkovací čidla 08. dub 2019 11:16 #191560

Tak po rozborce předku a zadku dávám info o čidlech:

Přední senzory vnější (vývod bokem): 7H0919275
Přední senzory vnitřní (vývod rovně): 7H0919275B
Zadní všechny stejné(vývod rovně): 7H0919275B

tedy vw T5 multivan rok 2005

zadek mám ještě rozebraný, tak se na piny mrknu (vyfotím)
T5 MULTI-BLACK-TULIVAN - 128+ AXE + Elddis Furicano GTX
T5 MULTI-SILVER-FIVE 128+ AXE - k.o.
T4 MULTI-GENERATION-BLACK 111+ AXG - jedí opodál dál :)

Naposledy změněno: od ondra12345.

Re:PDC- parkovací čidla 01. srp 2019 16:20 #193666

Ahoj,
dá se nastavit na RNS2 zobrazení vzdálenosti z PDC?

Díky
VW Multivan T5 Highline 4Motion 128kW AXE 2005

Re:PDC- parkovací čidla 01. srp 2019 21:16 #193667

• covex
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 127
Nevim o tom. Ja mam teda kameru, ta se zapne pri couvani, ale zadne dasi zobrazovani tam neni. Resp. jsou kamery, novejsi, ktery do obrazu kresli takovej ten zebrik zahnuty podle natoceni volantu.
VW T5 2.5TDI 128kW BPC 7HM 2008 4motion Multivan Seikel

Re:PDC- parkovací čidla 01. srp 2019 22:47 #193672

Právě, že kameru mám i s zobrazováním trajektorie (statické). Ale dal jsem místo Číňana origo RNS2, tak by mě to zajímalo. Ještě musím z Kufatecu objednat modul pro tu kameru.

Díky.

Sent from my iPhone using Tapatalk
VW Multivan T5 Highline 4Motion 128kW AXE 2005

Parkovací senzory 26. pro 2019 10:10 #195745

Ahoj, mám VW T5 California 2009 a zdá se mi, že mi pípají strašně potichu parkovací senzory. Přední i zadní. Jak tohle řešit?
Díky

PDC- parkovací čidla 20. říj 2020 12:36 #199597

• JozT
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj všichni, mám Multivana 2008 a nemám PDC, chci ho tam dodělat originál, otázka je zda nevíte jestli je v autě příprava, mám jednotku, svazek nárazníku, nárazníku, čidla, ale nevím jestli je tam třeba příprava pro jednotku / konektory/ nebo to budu muset vzít celé z jiného auta. Díky za radu
VW Multivan T5 128kw

PDC- parkovací čidla 20. pro 2021 14:01 #204584

• Mirac
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Zdravim. Zacinam byt trosku bezradny, tak bych potreboval poradit co s cidlama. Najednou nejdou a diag pise chybu 01549 zkrat na kostru. Nepise zadne cidlo, menil jsem posledni dobou dve a vse jelo jak melo a najednou dlouhy ton a nejede. Pres diag na svorce 30 ukazuje 1.71v.meril jsem kable a vypadaji byt ok. Jedine me napada ridici jednotka, ale nemuzu ji najit. Jedna se o multivana rok 2006.budu rad za kazdou radu, dekuji

PDC- parkovací čidla 20. pro 2021 19:46 #204591

• covex
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 127
Me teda neco podobneho delal kabel u zadnimu cidl, kabelaz tam neni nic moc a zvlast pokud mas TZ, tak se kabely hned u cidla dost ohybaji. Samozrejme to byl "studenak", tzn. kdyz se s kabelem zahybalo tak to nekdy slo, nekdy ne.
VW T5 2.5TDI 128kW BPC 7HM 2008 4motion Multivan Seikel

Vygenerováno za 0.209 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/