Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T5 Letní pneu

T5 Letní pneu 31. bře 2010 10:32 #39746

  • Tifone
  • Avatar uživatele Tifone
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 855
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 3
Letní Nokiany neberte jsou pekelný.Zimní kluci uměj ale létní jsou na pikaču
VW T5 Transporter 2,5TDI 96kW +20%chip
Škoda Roomster 1,9TDI 77kW - 6ti rychlostní +22%TDIchip

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 Letní pneu 31. bře 2010 12:07 #39750

  • Mates
  • Avatar uživatele Mates
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 3196
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 2
Nevím v čem jsou pekelný, ale já jsem s nima maximálně spokojený. Mám ZG2 příští rok je koupím zase. ( Pokud do té doby nevyměním celé auto ) :lol:
TRANSPORTER T5 96 Kw Long 4 Motion + TDIchip
CAN-AM SPYDER 990

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 Letní pneu 31. bře 2010 13:02 #39753

  • silvervan
  • Avatar uživatele silvervan
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 714
  • Karma: 4
  • Obdržená poděkování 42
Re Tifone: asi si zkusil špatný typ.
Mám taky ZG2 (245/45 R18) a max spokojenost, nehučí a odvod vody super, minulý pátek byla cesta z Holandska 600km v dešti a jel jsem pořád 120-140 \:D/
Jen těch 50.000 km jako Voki určitě nedám, na zadku asi určitě ale na předku počítám tak 30.000 km
Cena byla naopak super, proti Conti Mich Dunlop a ostatní
Já bych třeba nikdy nenazul Pirelli - vydrží úplný prd.
T6 Multivan 2,0 TDI 146kW DSG 4M - Německý plnokrevník ze stáje Highline edition
Eifelland Holiday 460TK 2001
Harley-Davidson Sportster XL1200C

TCCT - Transporterclub Caravan Team
A-team (Almara team)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 Letní pneu 31. bře 2010 13:09 #39754

  • dive1
  • Avatar uživatele dive1
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 187
  • Obdržená poděkování 1
Mozem len ptvdit. Po roku zacali strasne hucat. Mrknem sa aky to bol presne typ a napisem.

Tifone napsal: Letní Nokiany neberte jsou pekelný.Zimní kluci uměj ale létní jsou na pikaču

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 Letní pneu 31. bře 2010 13:36 #39755

  • dive1
  • Avatar uživatele dive1
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 187
  • Obdržená poděkování 1
ja som mal tieto...NOKIAN V 215/65 R16 102 XL Nedoporucujem! Hucia! Dost!
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 Letní pneu 31. bře 2010 16:45 #39760

  • Tifone
  • Avatar uživatele Tifone
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 855
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 3
Mám HAKKA C VAN a jsou: tiché,úsporné a levné(relativně) ale pod kola stačí plivnout a kloužeš jak na ledě,jakmile zaprší tak jedeš do 100km/h a i to je až moc.Jináč je mám na předku cca 35tis a ještě mají solidních 4,5mm
VW T5 Transporter 2,5TDI 96kW +20%chip
Škoda Roomster 1,9TDI 77kW - 6ti rychlostní +22%TDIchip
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 Letní pneu 14. dub 2010 13:21 #40420

Michelin AGILIS vydželi 100.tis. (jezdím 80%dálnice) tak je tam dám znova.
Rezerva je samozřejmě taky Michelin Agilis má cenu ji spotřebovat? přikoupit jen tři nové? nebo za ty 3 roky co jí vozím už "zestárla" ?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 Letní pneu 14. dub 2010 14:08 #40423

  • jarek
  • Avatar uživatele jarek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 2139
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 7
Jasone2211 jestli ta pneu na rezerevě je stará jen 3 roky(poznáš to dle DOT---) tak ji klidně dej na auto(třeba dozadu tam se to vesměs stejně jen vozí :-" ) a dokup jen 3 kusy.Letňáky nestárnou tak rychle jako zimní ;) a na rezervu dej buďto zimák nebo něco jiného co má trošku vzorku.
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 2,5TDI
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 4WD 1:10 D:_)12
D:_)1 T5 Multivan Comfortline 2,5TDI
D:_)11 Pincek VFR 800-V4 VTEC prodaný :-(
Nějaké to Foto http://jarekv.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 Letní pneu 07. čec 2010 13:41 #46249

  • Tifone
  • Avatar uživatele Tifone
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 855
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 3
Došla mi trpělivost s Nokianama a potřebuji koupit dvě nové Micheliky nemáte někdo tip,kde za dobrou cenu ?
PS: potřebuji daňový doklad

Děkuji
VW T5 Transporter 2,5TDI 96kW +20%chip
Škoda Roomster 1,9TDI 77kW - 6ti rychlostní +22%TDIchip

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 Letní pneu 07. čec 2010 14:25 #46250

  • indy
  • Avatar uživatele indy
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 104
  • Obdržená poděkování 0
mam podobny problem s rozmerem 225/60R16, nosnost alespon 98, ale to vsichni vite.

kde nakoupit? ja pro zmenu doklad nepotrebuju, ale zaruku ano, pokud by melo jit o nove pneu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 Letní pneu 07. čec 2010 20:33 #46267

Micheliny jsem koupil tady http://www.barum-pneu.cz nejlepší cena co jsem našel a doručení hned druhý den - vyzkoušeno dvakrát.
Jak jsem psal výše nejdřív jsem objednal 3ks - že použiju rezervu a on pan Michelin udělal nový "design" vzorku :( tak mě neminula doobjednávka čtvrtého kousku :D

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 Letní pneu 11. čec 2010 19:37 #46463

  • karlosVW
  • Avatar uživatele karlosVW
  • Offline
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Příspěvky: 4248
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 39
Co místní člen Multa?....má pneu obchod...

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

info@ahcl.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 Letní pneu 05. srp 2010 09:48 #47643

  • dive1
  • Avatar uživatele dive1
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 187
  • Obdržená poděkování 1
Zdravim.
Vie niekto posudit tuto pneu?Bidgestone Dueler H/P Sport 215/65 R16 102H XL s ochrannou lištou ráfika BSW
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 Letní pneu 05. srp 2010 17:35 #47662

  • Anonymous
  • Avatar uživatele Anonymous Autor tématu
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Bridgestone Duravis R410
Na tuhle gumu nedám doposutit, protože naprosto dokonale zvládla všechny nástrahy islandu.

Bohužel se nedělá v 17" takže si ji na auto dát nemůžu, ale jinak tuhle gumu budu chválit kde budu moct.
Fungovala naprostu všude.
Dálnice - žádná přehnaná hlučnost
Horší silnice - velmi dobře snášela díry a jiné nerovnosti
Silnice nesilnice - opět bez problémů
Lánové pole vč cest plných ostrých kamenu bez defektu, fungovala i ve vodě při brodění :-)
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 Letní pneu 07. srp 2010 08:50 #47810

  • dive1
  • Avatar uživatele dive1
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 187
  • Obdržená poděkování 1
Ma ta R410 aj ochranny lem rafu???

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.148 sekund

Login