Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T5 - ZIMNÍ PNEU

T5 - ZIMNÍ PNEU 03. led 2011 17:24 #59969

  • indy
  • Avatar uživatele indy
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 104
  • Obdržená poděkování 0
myslel jsem to tak ze pouze hasici a doktori to povoleni dostanou. kdysi davno to bylo mozne dostat velmi vyjmecne i pro lekare ve sluzbe na osobak.

jak je to teda nyni presne?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - ZIMNÍ PNEU 02. úno 2011 09:40 #63323

lada t5 napsal: Můj ( Tvůj ) Hankook RW 06 mě velmi, velmi mile překvapil. Oproti původním Matadorům je tato pneu prostě nesrovnatelná. Myslím, že Hankooky zde veřejně mohu s naprosto čistým svědomím všem doporučit. Jediné, co ta guma moc neumí je led, ale to asi žádná..........
Multo, ještě jednou díky za cenovku i za sehnání pneu. Co kilometr, to vzpomínka na Tebe....... :lol: :lol: OK! OK!


Taky jsem to takhle vyměnil a zatím v poho d:_(
Transporter T5 2,5 TDI 96kW r.08

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - ZIMNÍ PNEU 09. úno 2011 20:12 #64044

Ahoj chlapi máte nekdo zkušenosti s těmato gumama diky


Pirelli 215/65 R16 C CHRONO WINTER 109/107R
Caravelle 2,5Tdi 96kw long 4 motin
VW Transporter 2,4 D
Transporter 1.9 Tdi 75kwkrátká verze

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - ZIMNÍ PNEU 10. úno 2011 07:15 #64108

  • Vendys
  • Avatar uživatele Vendys
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • TCCT - Transporterclub Caravan Team
  • Příspěvky: 3155
  • Karma: 36
  • Obdržená poděkování 231
Pirelli už nikdy. Guma která vydrží prd. Já měl Pirelli na Multivanu a musem jsem je po sezóně vyhodit. Ostatní pneu mě vydrží dvě sezony. Takže za mě Pirelli už nikdy .
[img]
TCCT - Transporterclub Caravan Team
VW Multivan T6 Edition 30 2,0 TDi 150 kW DSG - prodáno
[img]

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - ZIMNÍ PNEU 10. úno 2011 13:03 #64179

Pirelli 215/65 R16 C CHRONO WINTER 109/107R mam na zimu a brat (sofer) si ich nemoze vynachvalit, na snehu, popripade lade su super.
VW Multivan 2,5 TDI 96Kw

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - ZIMNÍ PNEU 12. úno 2011 22:14 #64619

Tomato mám přesně tyhle už druhej rok.Pokud je pod nulou a zima je tak nějak ve svém živlu vše je v naprostém pořádku ,ale nesmí se oteplit nad 10 stupňů.To je pak docela zábava s tím autem jezdit a nezešílet.Myslel jsem ,že mám něco s nápravou ,tak jsem nechal vyměnit gumy v ramenech a repásnout přední nápravu,a zrovna se ochladilo ,takže vše bylo super a já si myslel ,že auto bylo nestabilní kvůli tomu ,ale jak slunko začalo pražit ,tak auto zase nedrží na cestě a jediný co by se už dalo změnit jsou právě ty gumy .Jinak mizí přiměřeně,moc nehlučí,ale za tepla aspoň s mím autem nespolupracují.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - ZIMNÍ PNEU 12. úno 2011 23:33 #64624

Tak ja sa nedivim, mne je neprijemne jazdit na zimnych ked je 10 a viac.
To uz len tak vyckavame na jar :)
Hlavne ide o sneh a lad a tam su doma
VW Multivan 2,5 TDI 96Kw

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - ZIMNÍ PNEU 03. bře 2011 12:05 #67117

Pirelli 215/65 R16 C CHRONO WINTER 109/107R jezdím 2 roky na sněhu bomba a na suchu normál.Akorát jsem na předku měl v háji silenbloky a gumy se nepravidelně sjeli a auto zatačelo zatáčet
do strany.Po výměně silenbloků stejné.Pak jsem obul ty samé nové a klid vše v poho.Nikdy se mi to ještě nestalo a nevěřil jsem tomu co dokážou 3 mm sjeté pneu. :snoty: :?:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - ZIMNÍ PNEU 05. bře 2011 06:47 #67338

  • dive1
  • Avatar uživatele dive1
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 187
  • Obdržená poděkování 1
presne tento problem mam ja. Vsetko na podvozku vymenene geometria ok a auto stale taha do strany. Zacal som to pozorovat po vymene z letnych na zimne. Tento tyzden idem prezuvat tak uvidim co to spravi a dam vediet. A myslim ze zacnem aj znacit gumy ktora kde bola ako prava predna atd. Niekde som cital clanok ze je to dolezite menit gumy len na jednej strane a nie do kriza.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - ZIMNÍ PNEU 05. bře 2011 09:27 #67342

  • karlosVW
  • Avatar uživatele karlosVW
  • Offline
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Příspěvky: 4248
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 39
s tou výměnou pneu předek / zadek na jedné straně je to i logické...pneu si "zvykne" se točit jedním směrem a ty ji pak chuděru dáš na druhou stranu,kde se točí opačně.

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

info@ahcl.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - ZIMNÍ PNEU 05. bře 2011 10:28 #67346

  • mulťa
  • Avatar uživatele mulťa
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 2757
  • Karma: 28
  • Obdržená poděkování 169
Zkus je prohodit na nápravě, případně postupně otočit na disku pokud máš sym či asym. Směrové otočit nadisku a prohodit.
Obvykle to pomůže.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - ZIMNÍ PNEU 01. čec 2011 11:08 #75629

  • Kamca
  • Avatar uživatele Kamca
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 524
  • Obdržená poděkování 2
potřeboval bych poradit jakovou velikost kol na zimu.
132kW BiTDI 4 motion,DYNAUDIO,W ebasto,

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - ZIMNÍ PNEU 01. čec 2011 22:34 #75666

Záleží na tom, co máš za vůz a co má v TP, já mám nejmenší 17" v šířce 215 a 235 a jezdím ty 235. Ale jsou tu na slovo vzatí odborníci a když poctivě projdeš tohle vlákno, tak si myslím, že odpověď najdeš :-"

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - ZIMNÍ PNEU 03. čec 2011 12:47 #75729

  • Kamca
  • Avatar uživatele Kamca
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 524
  • Obdržená poděkování 2
na GP 132kw DSG 4motion
132kW BiTDI 4 motion,DYNAUDIO,W ebasto,

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - ZIMNÍ PNEU 03. čec 2011 20:29 #75763

No tak to taky zálaží, co jezdíš. Já osobně mám na zimu 17" na tom pěkným plechu, origo od D:_)1 a 235 šíře. Pokud jezdíš hodně na sněhu, možná by nebylo od věci tam hodit i tu šířku 215, ale já bych asi do 18" na zimu nešel.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.162 sekund

Login