Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Klec pro psa

Klec pro psa 11. zář 2017 22:28 #179748

• Aldaliny
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
Dovolím si založit ještě jedno vlákno :-) Máte někdo zkušenost s klecí pro psa? Pro velkého psa? (Velký knírač) Jde mi o to aby se vešlo do multivanu 7 lidí a pes v kleci. Popravdě vidím to bledě...
A nebo vozíte psa nějak jinak???
Poslední úprava: 11. zář 2017 22:29 od Aldaliny. Důvod: překlep
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Klec pro psa 21. bře 2018 14:24 #183094

• Mdz79
  • Uživatel
Ako to dopadlo s tou klietkou ? Nejake riesenie .... Ja vozim border koliu normalne medzi sedackami ... ale chcelo by to lepsie riesenie....

VW California Beach Edition

Re:Klec pro psa 21. bře 2018 14:32 #183095

• Zwingli
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 2
Tak asi nejjednodussi reseni je plastova kenela (nejlepe normovana do letadla, obycejnou mi muj ovcak rozlozil na prvocinitele asi za mesic). Dalsi reseni je alu klec, ale to uz je vyssi cenova (viz napr wt metall). Dulezite je si uvedomit, ze v prepravnim boxu ma pes byt relativne natesno, takze neni treba nic obriho... joo pokud bys chtel, aby ten pes v ty kleci bydlel treba tyden, to uz chce mit zalozni plan

Re:Klec pro psa 21. bře 2018 14:41 #183097

• Vendys
  • člen clubu
  • TCCT - Transporterclub Caravan Team
  • Obdržená poděkování 168
No nevím jestli bych chtěl být zavřený v kleci natěsno . Pes by měl mýt šanci se protáhnout a když má v kohoutku 50 cm. tak už potřebuje trošku větší box. Zvlášť na delší cesty. Pokud 7 lidí v autě a box pro psa aby se tam mohl v pohodě hýbat tak je jediná varianta a to koupit Longa . Tam se to dá krásně vše naskládat.

TCCT - Transporterclub Caravan Team
VW Multivan T6 Edition 30 2,0 TDi 150 kW DSG

Re:Klec pro psa 21. bře 2018 14:54 #183098

• Zwingli
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 2
Hele to asi stejny, jako bys rekl, ze clovek ma mit sanci se v aute protahnout, tak mu udelam misto... ale tak to neni. Clovek tam ma pohodlne a hlavne bezpecne cestovat. Protahnout se muze venku. Se psem je to stejne. Kdyz bude bedna moc velka, pesv ni bude litat a pri nehode skrz ni uplne proleti... ja kdyz mam kenelu doma, cokl v ni dobrovolne chrni celou noc. Maji radi mista, kde jsou hezky zapasovany...

Re:Klec pro psa 21. bře 2018 14:56 #183099

• Zwingli
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 2
Koukni, jak velke jsou boxy v profi vozicich na psy. Ovcak je v nich zapasovanej, aby pekne vyplnoval vetsinu prostoru...

Klec pro psa 16. čen 2019 10:29 #192934

• Aldaliny
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
Zdar chlapi, tak s klecí jsem dopadl tak nějak ....
KOupil jsem levnější alu klec do multivana samozřejmě že 1 cm chyběl aby mohly být všechny sedačky tak na delší cestu ve 4 lidech + pes jsem vyjmul lavici...=naposrání....
S tou těsností... Jsou 2 pohledy. 1.Bezpečnost= požadavek na těsnost je žádoucí, při nárazu nemá hmota psa možnost akcelerovat a tím sama sebe počkodit...
2.Funkčnost- řada pejskařů nechává psy v boxech třeba 3 dny kromě venčení a výcviku a tady už je žádoucí aby pes měl fakt trochu pohodlí...
Výsledek je , že jdu asi vyrábět. Ideál je takový aby na cestu byl natěsno a při zastavení se klec zvětšila...Budu to dělat z tenkostěných yaklů +překližka asi... a když už v tom budu zkusím nadělat nejaké police. Jak udělám nafotím :-)
Vygenerováno za 0.174 sekund

Login