Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: Wassertank - nádrž na vodu.

Wassertank - nádrž na vodu. 18. čec 2011 15:02 #76593

  • savana
  • Avatar uživatele savana Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 72
  • Obdržená poděkování 0
Haló kameraden, máte někdo už co dočinění s přídavnou vodní nádrží na Multivana? Kde sehnat, kam se montuje a jak na to? Popř, vyplatí se? Viděl jsem ji kdesi v Dojčlandu, je na 27 litrů. Díky za info.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Wassertank - nádrž na vodu. 18. čec 2011 22:37 #76629

  • karlosVW
  • Avatar uživatele karlosVW
  • Offline
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Příspěvky: 4248
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 38
nádrž na 28 litrů vody se montuje do míst kde jsou boční levé dveře místo tapecua zřejmě to je jen pro auta bez posuvných dveří.Je to pro auta kde je i zároveň uvnitř nábytek.Ale viděl jsem i větší nádrže pod auto nebo respektive asi není problém si ji v interieru dodělat...stačí jen plastový kanystr a čerpadlo na vodu.

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

info@ahcl.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Wassertank - nádrž na vodu. 19. čec 2011 08:45 #76644

  • savana
  • Avatar uživatele savana Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 72
  • Obdržená poděkování 0
no, já myslel tu pod auto. Kanystrem to řeším,ale rád bych to zelegantnil. Taky nevím, jestli je pod autem (Multivan) dostatek místa na nádrž. Dlouho jsem po tom pátral, ale až teď jsem našel první vlaštovku....po 7 letech výroby T5....

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Wassertank - nádrž na vodu. 16. bře 2014 18:06 #136928

  • savana
  • Avatar uživatele savana Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 72
  • Obdržená poděkování 0
Vzkaz pro Mojžu: Nádrž jsem nakonec nevyřešil, jezdím s karavanem.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Wassertank - nádrž na vodu. 17. bře 2014 15:13 #136979

Nojo, škoda! Pídím se po nádrži pod auto pro T5 Caravelle long a zdá se to tady nikdo nikde neřešil...

Jediné, co jsem pro T5 našel, je jsou http://www.caktanks.com/files/cak_catal ... 0Tanks.pdf
konkrétně nádrže 203, 204, 205 a 206/214

206 a 214 jsou dovnitř asi na podběh, to bych musel nějak vpasovat do tapecu. Tudy nechci jít.
204 a 205 mi přijde, že jdou do míst, kde mám Webasto (jestli je to blbost, opravte mě). Takže to taky není cesta.
Zbývá 203. Je sice pro odpad, ale v zásadě nic nebrání jejímu použití pro čerstvou (slovy výrobce). Místo před rezervou mám. Zbývá vyřešit:

- uchycení - předpokládám výrobce dodá pro 203ku svařenou kolíbku (jak píše v manuálu) + hákové šrouby a nějak to tam uchytím.
- plnění - do vrchní části nádrže bych si nechal udělat vstupní otvor a hadicí kolem rezervy bych to protáhl pod zadní nárazník. Do něj nebo na jeho boční stranu bych udělal díru, zapustil do něj šroubovací víčko a hadici na něm ukončil.
- čerpání - asi zatím nějvětší oříšek. Ideu mám ve spodní části si nechat udělat vývod, hadicí to protáhnout nějakým prostupem do interiéru za levý zadní tapec (jestli tam takový prostup je netuším, klidně mi to vyvraťte) a tam dal čerpadlo a z tapecu vyvedl hadici se spínačem toho čerpadla. Čerpadlo bych chtěl ideálně napojit na druhou baterku (mimochodem sháním někoho, kdo by mi ji udělal, cenu si rekněte). Je to velká blbost? Možná jo. Ani nevím, kudy se do nádrže dostane při čerpání vody vzduch.

Ocením každou radu a nápad.

Díky!
Mojžucha
Poděkovali: kmotaK

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od mojzucha.

Wassertank - nádrž na vodu. 17. bře 2014 17:42 #136983

  • JaM
  • Avatar uživatele JaM
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1724
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 53
tady <!-- l --><a class="postlink-local" href=" www.transporterclub.cz/forum/viewtopic.p...63&t=3411&hilit=voda ">viewtopic.php?f=63&t=3411&hilit=voda<!-- l --> jste nehledali?
Syncrolong poloplech+ tažná tyč
Bílá welryba T4 highlong na práci
T5 2,5TDI 96kW prodáno
Syncrovella prodáno
Smažkobus 2,4D kastle po smrti, motor jede dál...
tel:777171480

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Wassertank - nádrž na vodu. 18. bře 2014 10:07 #137052

Hledal, hledal. Ale o přídavné nádrži pro T5 (krom té na střechu - děkuji, nechci v létě pít horkou vodu a taky výška je pro mě důležitá) tam nic není.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.181 sekund

Login