Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

Téma: CAR-NET

Re:CAR-NET 10. bře 2017 08:34 #174704

Skúšal si to cez mirror link alebo android auto ?


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
VW Multivan T6, 150kw, 4motion, DSG

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

CAR-NET 10. bře 2017 14:08 #174713

  • eviz
  • Avatar uživatele eviz
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 632
  • Karma: 4
  • Obdržená poděkování 44
na Android auto jsem musel nainstalovat aplikaci,která není ani na googlu play,stejně funguje jenom telefon,navigace a hudba.Není to k ničemu,jelikož to už raději hodím navigaci na držák mobilu na sklo.
Pavel

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

CAR-NET 19. dub 2017 22:10 #175734

chápu dobře, že to tu nikdo nerozjel tak, aby se zrcadlila navigace z mobilu na displeji rádia Composition Media 6,3"? Pokud mi moje Waze nepůjde na rádiu, tak je to o ničem a můžu položku vyškrtnout..

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

CAR-NET 20. dub 2017 08:48 #175747

  • Sindeon VW
  • Avatar uživatele Sindeon VW
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 2758
  • Karma: 33
  • Obdržená poděkování 918
Ohledně CAR-NETu bych se určitě nejdřív dobře informoval u prodejce, protože je to služba, která podle mě nefunguje tak úplně jak má (jsou nějaké problémy). Běží taky nějaká zákulisní informace o ukončení spolupráce VW a googlu a myslím, že tohle by na rozhodování mělo mít také vliv. Ale to by ti měli potvrdit nebo vyvrátit prodejci, já to oficiálně potvrzené nemám, ačkoliv je to informace z dobrého zdroje.
Clubový asistent

Clubový web: http://www.transporterclub.cz
Clubový mail: club@transporterclub.cz
Clubová kancelář: Po - Pá 09:00 - 15:00

Staňte se prémiovým členem Transporterclubu

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

CAR-NET 20. dub 2017 09:11 #175757

no včera mě bylo řečeno, že to fungovat bude, ale víme jak to je. teorie prodejce bývá odlišná od praxe uživatele potažmo servisního technika :-) díky za info

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

CAR-NET 20. dub 2017 14:17 #175787

  • eviz
  • Avatar uživatele eviz
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 632
  • Karma: 4
  • Obdržená poděkování 44
Fungují google mapy,waze jsem nerozchodil.
Pavel

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

CAR-NET 03. čen 2017 22:42 #177369

Jinak taky jsem přes mirrorlink nic za jízdy nerozchodil. Ani goodle mapy :S když stojím super, ale pak se to vypne. Chce to odbloknout...
Doplňuji...google maps zprovozneny přes androidauto a zcela dostačující, myslím​ do budoucna se vše rozšíří. Jinak jsem našel firmu, která umí odloknout mirrorlink za 700,- ale víc o tom nevím.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Midelos.

CAR-NET 09. zář 2017 00:15 #179681

Zdar. jakou aplikaci používáte na mirror link? pro android?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

CAR-NET 09. zář 2017 07:51 #179690

Já si nedal do auta navigaci, příjde mi to zastaralá nesmyslnost. Používám androidauto, byť ještě není podpora pro ČR a uplně dostačující. Teď už jde i WAZE, trochu okrouhlej ale bude to lepší, věřím

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

CAR-NET 10. zář 2017 19:03 #179711

  • eviz
  • Avatar uživatele eviz
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 632
  • Karma: 4
  • Obdržená poděkování 44
Aplikace android auto,není na cz googlu play,ale dá se najít na netu,funguje google navigace a waze,občas používám car net pro vestavenou navigaci.
Pavel

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od eviz.

CAR-NET 11. zář 2017 21:53 #179745

zdar nepoužívám na mirror link nic jiné než že to povolím v mobilu... nastavení -připojení-další nastavení -mirrorlink... Fungují ale jen aplikace na to dělané!!! Mám třeba v mobilu Sygic a na mirror link musíš mít sygic car.... :-( a pak funguje pár jiných hovadin... telefonuje se luxusněji přes rádio než přes mirror...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re:CAR-NET 07. čen 2019 12:44 #192781

  • tt969
  • Avatar uživatele tt969
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 14
  • Obdržená poděkování 4
Ahoj, CarNet mi po 3 letech v lednu skoncil, dokoupil jsme na dalsi dva roky za €135,- nejvetsi vyhodou je dopravni zpravodajstvi v navigaci. Nekde jsem cetl, ze berou data z TomTom. Presnost a rychlost zpravodajstvi je opravdu dobra. Take lze vyhledavat online cile pres google, coz take funguje super.
Navigaci jsem mel pripojenou na WLAN hotspot (USB stick od Huawei se SIM kartou, strceny v USB portu v kastliku). To fungovalo spolehlive presne 2 roky, pak USB stick odesel. Sahl jsem pak tedy po originalni prislusenstvi od VW. Jmenuje se to LTE car stick a stoji 149€, coz je totalni cenovy ulet. Koupil jsem novy na ebay za 80€, v CR jsem take zahledl na ruznych bazarech kolem 2.000Kc. Po pripojeni do USB slotu v kastliku, zadani PINu na navigaci, vse funguje. Na horni liste displeje navigace se objevi nova ikona se silou signalu, kde je ale chybne ukazano 3G misto LTE/4G. Barevna LED na sticku ale ukazuje LTE. Je to bug navigace, ktery VW stale neodstranil. Nekdy dokonce ukazuje, ze nema signal, ale pritom navigace k internetu pripojena je. Pri pouziti tohoto sticku je moznost aktivovat z navigace WLAN hotspot, kdy cestujici v aute pak muzou brouzdat na internetu pres wifi skrze tento LTE stick. Je to ale dost pomale, proto vazne uvazuji opet o koupi WLAN sticku a SIMku prehodim tam. To vyjde na cca €50
VW Multivan T6 2.0 TDi 150 kW DSG

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
  • 2
Vygenerováno za 0.166 sekund

Login