Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T5 - Zadní světla / osvětlení SPZ

T5 - Zadní světla / osvětlení SPZ 27. bře 2009 18:10 #13149

  • tomato1985
  • Avatar uživatele tomato1985 Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 384
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj,mam poruchu,taka blbost,nesvieti svetlo na spz.

Ziarovky su ok ale utrhol sa vnutri taky plech - kontakt kam sa strka ziarovka.

Daju sa kupit jednotlive diely alebo iba komplet cela lista?

prosim pozrite mi niekto v etke diely :-"
VW Multivan 2,5 TDI 96Kw

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Zadní světla / osvětlení SPZ 27. bře 2009 19:17 #13153

  • voki
  • Avatar uživatele voki
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 742
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 0
věčný problém. Já už měl 3 lišty. Nevím v jakém stavu to je, ale myslím, že stačí jen komplatní světýlka. Cca 250 kč kus. Dá se tomu předejít tím, že nebudeš svítit na SPZ nebo tam dáš diody.
specializovaný AUTOSERVIS VW/ŠKODA Kutná Hora
(Autoservis-Pneuservis-Klimatizace-Diagnostika)
www.autoalles.eu

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Zadní světla / osvětlení SPZ 27. bře 2009 19:53 #13157

  • tomato1985
  • Avatar uživatele tomato1985 Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 384
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 0
No svietit by to malo kvoli zelenym..
Ako myslis diody?

Nemohol by si mi prosim najst ten diel,alebo aspon nazov?
:oops:
VW Multivan 2,5 TDI 96Kw

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Zadní světla / osvětlení SPZ 27. bře 2009 20:07 #13158

  • Anonymous
  • Avatar uživatele Anonymous
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Já v rámci záruky taky měnil 2krát.
Ale teď už tam mám nějakou co je vymakaná a svítí to furt.

Myslím, že tam je obyč sufid žárovka, ale protože ta lišta blbě těsní, tak tam vyhnije konektor.
Nemyslím, že je nutné měnit celou lištu.
Stačí to rozebrat a ty žárovky tam napájet a je klid (teda dokud žárovka nepraskne) :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Zadní světla / osvětlení SPZ 27. bře 2009 20:08 #13159

  • tomato1985
  • Avatar uživatele tomato1985 Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 384
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 0
Vyklopne dvere,je tam sulfidka..
VW Multivan 2,5 TDI 96Kw

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Zadní světla / osvětlení SPZ 27. bře 2009 20:44 #13168

  • Komcr
  • Avatar uživatele Komcr
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 57
  • Obdržená poděkování 0
jo jo sulfidka. Zatím asi nejsou LED sulfidky homologované což?
4motion 130 kůň T5 do modra

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Zadní světla / osvětlení SPZ 27. bře 2009 20:55 #13172

  • karlosVW
  • Avatar uživatele karlosVW
  • Offline
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Příspěvky: 4248
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 39
chci vyzkoušet něco podobného....

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

info@ahcl.cz

Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Zadní světla / osvětlení SPZ 27. bře 2009 20:57 #13175

  • tomato1985
  • Avatar uživatele tomato1985 Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 384
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 0
Mne pridu zbytocne tie led
VW Multivan 2,5 TDI 96Kw

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Zadní světla / osvětlení SPZ 27. bře 2009 20:59 #13179

  • Anonymous
  • Avatar uživatele Anonymous
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Rajče musíš být trochu tuner!!!!
Obyč žárovka tam má každý od pepy až po frantu.
Jediný Karlos vystupuje z řady, tak se k němu můžeš přidat =D> 8-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Zadní světla / osvětlení SPZ 27. bře 2009 21:09 #13187

  • karlosVW
  • Avatar uživatele karlosVW
  • Offline
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Příspěvky: 4248
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 39
nejde o tjůůůning,ale o to...že ty posrané sufitky pořád praskají...tak chci TOTO a doufám,že vydrží...

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

info@ahcl.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Zadní světla / osvětlení SPZ 27. bře 2009 21:10 #13188

  • tomato1985
  • Avatar uživatele tomato1985 Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 384
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 0
No jo tuner, ja som chudobny invalidny dochodca :D

Za jednu taku ledku mam 40 sulfidiek.
VW Multivan 2,5 TDI 96Kw

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Zadní světla / osvětlení SPZ 27. bře 2009 21:39 #13201

  • tomato1985
  • Avatar uživatele tomato1985 Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 384
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 0
....ale k teme, nasiel ten diel niekto? :?:
VW Multivan 2,5 TDI 96Kw

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Zadní světla / osvětlení SPZ 28. bře 2009 09:48 #13223

  • Ales-X
  • Avatar uživatele Ales-X
  • Offline
  • Moderator
  • Moderator
  • Příspěvky: 1257
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 16
Víko: 3B5 943 021
Křídla: 3B5 943 021 A

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Zadní světla / osvětlení SPZ 28. bře 2009 10:22 #13224

  • Komcr
  • Avatar uživatele Komcr
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 57
  • Obdržená poděkování 0
Mám LED sulfidky v kufru, foto nemám. Jsou taky 4 v jedné řadě , tvar jako standardní sulfidka.
Akorát je zajímavé, že vlastně svítí pořád. Když se zavře kufr v pořádné tmě, tak trochu pořád prosvěcujou. Asi jim stačí trochu jalového proudu. Dělalo tu už v Galaxy.
4motion 130 kůň T5 do modra

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Zadní světla / osvětlení SPZ 28. bře 2009 10:32 #13226

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Taky jsem to řešil, tu lištu sundal několikrát. Od těch sulfidek je celá rozpraskaná a vevnitř zkroucená. Netěsní to už, proto se tam dostává špína a sůl a tím to bude už pořád odcházet. Proto jsem tam koupil LEDky, protože ty nehřejou a nepraskají. Milo lištu jsem celou podsilikonoval, vyspravil a utěsnil a je klid.
Obávám se, že to jediné řešení, pokud nechceš ty lišty pořád kupovat nové.
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.120 sekund

Login