Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: Přední mlhovky - montáž

Přední mlhovky - montáž 04. zář 2014 09:46 #143897

• RASdva3
  • Avatar uživatele RASdva3 Autor tématu
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Zdravím,
hledal jsem a nenašel :(
není tu někdo kdo dodělával př.mlhovky na T5 ?
jestli by prosím nedodal podrobný popis např. jakou kabeláž popr kde koupit /odkaz :D/,relé jestli je potřeba a jaký, kudy táhl dráty a do čeho ,kam, kde zapojil atd. prostě nějaký návod podle kterého to zvládne i el. analfabet.
Nebo ňákej Spielmachr nejlépe ze Schalingradu a okolí kterej to góme a helfl by mě s tó schalinó.
Díky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Přední mlhovky - montáž 24. lis 2014 22:54 #147152

Přední mlhovky - montáž 25. lis 2014 09:37 #147165

• LukášV
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 9
Myslím, že kolega se ptal na zapojení samotné a né co má na konci vedení osadit.

123: spínač světel měnit nemusíš
ze spínače světel musíš táhnout ideálně přes relé a pojistku kabel do svokorvnice, která je pod PP světlem u klaxonu.
Upravit stavající vedení a dotahat kabely k mlhovkám.
A nebo to stejné s tím, že protáhneš kabel průchodkou kolem baterie a napevno to natáhneš ke každé mlhovce.
T5 Multivan 2.5TDi RNS510, Bixenon, 20'' OZ 275/40/20, Thermo Top C + Thermocall GSM, Air Top 3500,...
Serie 128kw/400Nm
Stg.I 155kw/460Nm
Stg.II 173kw/480Nm
Stg.III 201kw/578Nm

TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Přední mlhovky - montáž 25. lis 2014 10:28 #147170

• pico
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
... ja som to zapojil rovno do svorkovnice prepinaca svetiel. Urcite treba pouzit rele + poistku, ak tam budes mat klasicke hal. ziarovky. Ja som dal bez rele, ale pouzil LED ziarovky - takze bacha! Inak, pozri vlakno "denne svietenie" najdes tam viac typov a foto...
VW Transporter T5, 96kW, ShuttL
OPEL Rekord 2,0L r.v. 1968 - predane
SUZUKI Intrude M800
KYMCO Agility 125 (miesto bicykla)

Naposledy změněno: od pico.

Přední mlhovky - montáž 18. bře 2015 21:07 #152621

Zdravím, také mě napadl spásný nápad dodělat si mlhovky místo světel na denní svícení, se kterými jsem koupil auto. Demontáž a montáž světelných těles proběhla v klidu, dokonce jsem si i sehnal přepínač na Ebay který umí i přední mlhovky. Jediné co nevím je kam na spínači světel jak je konektor pro připojení zapojit do konektoru přední mlhovku

je tam 17 paciček a v konektoru, který vede kamsi do auta není všechno zapojené. mohl bych to propískat měřákem, ale to bych na tom strávil moře času. Zbytek zapojení snad už zvládnu, pojistku bych asi umístil do pojistkové skříňky u baterky (mám tam hodně moc volných pozic) a relé se mi určitě někam vejde, nebo jestli na to je někde nějaká příprava na relátko, tak pokud víte kam ho zapojit, tak budu rád když mi s tím někdo poradíte, jinak jsem vděčný za jakoukoliv radu. Jenda
Přílohy:

Přední mlhovky - montáž 19. bře 2015 21:56 #152668

• Brems
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 2
Výstup na mlhovky je na 17 pólovém štekru pin číslo 8 označen také jako svorka NSW, odtud už můžeš vést kabeláž k relé a dále do mlhovek.
Poděkovali: HonDzik

Přední mlhovky - montáž 20. bře 2015 17:02 #152701

Děkuji za info, až to vyzkouším, tak dám vědět jak jsem dopadl, budu to dělat nejspíš příští víkend...

• Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.263 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/