Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3

Téma: T5 - zadní mlhovky

T5 - zadní mlhovky 29. lis 2015 22:28 #160661

  • Tinter
  • Avatar uživatele Tinter
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 46
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 1

maros napsal: Tiež mi nesvieti zadná pravá hmlovka na mojom aute, všimol som si to až teraz. Žiarovka tam je originál všetko ako má byť. Ospravedlňujem sa za blbú otázku ale nesvieti to všetkým alebo je to závada. Ako sa to dá spustiť aby svietila súčasne s ľavou? Ďakujem


pravá zadní mlhovka nesvítí proto aby se to nepletlo s brzdovými světly ( žárovka příprava je tam asi pro jiné regiony než je evropa )



zásuvka na origo tažným má mikrospínač pro odpojení mlhovky, poroto to nesvítí už při vložení redukce bez zapojení přívěsu. Elektrika pro mlhovku jde nejdřív do zásuvky tažnýho a přes mikrospínač se vrací do světel. Tažné je zapojené takovým mezikusem ( origo konektror co vede do světla se nejprve zapojí do svazku tažného a ze svazku tažného je vyveden konektor který se nově nacvakne do světla ). Nejčistší by bylo sehnat origo zásuvku s tím mikrospínačem a zapojit to jak to bylo. Další elegantní řešení je vypinovat drát pro mlhovku z vedení k zásuvce a napinovat ho do konektoru světla ( vyřadit ten mikrospínač ). Případně se poptat ve VW jestli nemají 7mi pólovou zásuvku se spínačem.

spínač odpojuje i parkovací senzory aby to nepípalo jak praštěný :-)
T5 Multivan 1.9 TDI / 2006
T4 Multivan 2.5TDI 75kw/1999 - bohužel zemřel

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - zadní mlhovky 29. čec 2016 15:11 #169235

  • karas1
  • Avatar uživatele karas1
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 11
  • Obdržená poděkování 2
Pánové nějak se v tom motáme ja to nakonec vyřešil tak jak je to popsany někde na těchto stránkách v jinym vlákně.
V té 13zásuvce je dole takovej pipik plastovej-páč je doba plastová. a když v 13nic není tak je vidět jak trčí a na autě jdou zadní mlhovky. Když pak do13 strčíš zásuvku nebo redukci tak ten pipik zajede a na autě ty mlhovky nesvítí a svítí jen na vleku.
Problém je v tom ,že se ten pipik nevrací. prostříkat a vyštourat-můj případ, jinak rozborka a zborka.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - zadní mlhovky 30. čec 2016 00:35 #169242

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Říká se mu mikrospínač.
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - zadní mlhovky 08. říj 2021 21:20 #203914

  • BaK3R
  • Avatar uživatele BaK3R
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 10
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj, mam problém, Multivan 2007, nesvieti mi zadná lavá mlhovka.
Žiarovka je na 100% správna (osadená aj na pravej strane), prepínač svetiel je v poriadku, poistka 17 je OK, kontrolka zadnej mlh. na prístrojovke svieti,
predné svietia, ťažné zariadenie auto nemá ani nemalo. Podla schémy na zelenom konektore T10o pod ridic. sedadlom Volty nameriam. Dalej podla schémy už má byť len kábel na konektor na
svetlo, kde už volty niesú. Netuším čo ďalej.
Už som vyhádzal zadný lavý tapacír, idem po zväzku kde nenachádzam žiadnu závadu, všetko ostatné (zo zväzku) funguje.
Prosím pomoc... viem že riešenie je natiahnut nový kábel ale chcel by som vyriešiť túto záhadu
Prikladám schémy T5 aj T5.1 pričom káble, konektory aj pozície pinov sú stejné na obidvoch. (Z nejakeho dovodu na T5 nesprávne značia spoločnú žiarovku pre brzdu
a svetlo, mlhovku zvlášť.)

Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - zadní mlhovky 09. říj 2021 10:05 #203915

  • covex
  • Avatar uživatele covex
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 2210
  • Karma: 8
  • Obdržená poděkování 225
No tak to rozpoj pod sedackou a propipej kabely... to stejne typuju ze to bude nekde uhnile..
VW T5 2.5TDI 128kW BPC 7HM 2008 4motion Multivan Seikel

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - zadní mlhovky 09. říj 2021 13:41 #203916

  • BaK3R
  • Avatar uživatele BaK3R
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 10
  • Obdržená poděkování 0
z pod sedačky z pinu 4 kde sú volty pri zapnutí hmlovky, Prepipal som sa na úplne iný konektor. Nie do svetla ale v D stĺpiku vľavo na tomto držiaku do dolného prázdneho konektora na pin5 ...čo by tam malo byť osadené?
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - zadní mlhovky 09. říj 2021 16:00 #203917

  • BaK3R
  • Avatar uživatele BaK3R
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 10
  • Obdržená poděkování 0
Je to zvláštne. Akokeby to bolo napinované pre orig.príves akurát ani RJ pre príves v mojom aute nieje. Podla schémy červeným označené v aute mám, v modrom ohraničené nie. Ked prepojím piny T8af/5 s T12v/5 (tie dva prázdne konektory na ktoré som sa pýtal vyššie), hmlovka funguje... toto je cirkus..
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - zadní mlhovky 10. říj 2021 21:33 #203935

  • covex
  • Avatar uživatele covex
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 2210
  • Karma: 8
  • Obdržená poděkování 225
A jak dlouho to auto mas? Klidne z nej nekdo mohl originalni TZ demontovat.
VW T5 2.5TDI 128kW BPC 7HM 2008 4motion Multivan Seikel

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - zadní mlhovky 11. říj 2021 12:50 #203943

  • BaK3R
  • Avatar uživatele BaK3R
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 10
  • Obdržená poděkování 0
Uplne to tak vypadá.. problém som vyriešil a svieti mi aj pravá aj zadná zadná hmlovka čo ma zaskočilo.
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3
Vygenerováno za 0.197 sekund

Login