Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Přestalo svítit vnitřní osvětlení

Přestalo svítit vnitřní osvětlení 26. čen 2019 21:36 #193143

• mourek
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 7
Vypínají se, aby se nevymlátila baterka. Mě to dělá také, snad se Ti ozve někdo, kdo ví jestli to jde přepojit jinam ...
VW Multivan 2,0 BiTDI 132kW/180k, 4motion, 7st. DSG
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Přestalo svítit vnitřní osvětlení 19. čec 2019 23:16 #193477

• Harley1006
  • Uživatel
Nemáte někdo typ kde koupit hlavní ovladač vnitřních světel se čtecími lampičkami ?? Úplně se mi rozpadl.
Mám na něm toto číslo 7H59596722EN

Díky všem
T5 Multivan TDI 128KW, r.v. 2004, Plzeň

Re:Přestalo svítit vnitřní osvětlení 28. pro 2019 19:58 #195762

• Krejča
  • Uživatel
TomD napsal:
Zdravím pánové,
potřeboval bych dobrou radu ohledně nefunkčního vnitřního osvětlení v zadní části auta. Před dvěma týdny se mi přestalo automaticky rozsvěcet zadní vnitřní osvětlení.
- pojistka osvětlení zkontrolována,
- přední vnitřní osvětlení pracuje korektně i boční lampičky, přepínač jsem rozebral a zkontroloval, vše OK,
- světla u nášlapů také svítí,
- pokud je přední přepínač v poloze automatického rozsvícení, nesvítí vzadu žádné stropní světlo, lampičky ani osvětlení vlevo v kufru.
- pokud je přední přepínač v poloze 0, lze manuálně rozsvítit stropní lampičky v druhé a třetí řadě sedaček a při otevření kufru svítí i osvětlení v kufru vlevo a taky lze manuálně rozsvítí horní lampičky.
- mikrospínače ve dveřích OK - otevření dveří se zobrazuje na displeji,
- výpis chyb z diagnostiky je čistý.
Při diagnostice akčních členů (343 Výstup svorky 30G, vnitřní světlo) se v autě žádné vnitřní světlo nerozsvítilo...
Je v autě relé, které by to mohlo způsobit? popřípadě kde ho můžu najít. Je možné, že za to může jednotka komfortního systému? Vůbec netuším, kde jí v autě hledat.
Předem díky za rady.
Přesně toto mi začalo dělat vnitřní osvětlení na Caravelle 2006. Předek a schody fungují normálně, ale ve stropních řadách obdélníky nesvítí vůbec a čtecí kulaté lampičky + zadní světlo svítí jen když předek zhasne. Tome, tobě se to podařilo vyřešit?

Odesláno z mého SM-A320FL pomocí Tapatalk
VW Caravelle T5 Long 1,9 TDI 75kW, chip na 96kW, r.v.2006, 235/55 R18

Re:Přestalo svítit vnitřní osvětlení 30. pro 2019 18:17 #195777

• Krejča
  • Uživatel
Takže po dlouhém bádání a prověřování to byla jen pojistka. Holt Caravelle má pojistku 15A (v horním pojistkovém poli) pro osvětlení vnitřku vozu, a pak ještě zvlášť (ve spodním pojistkovém poli) pojistku 7,5A pro přední část a druhou 7,5A pro zadní část. Proč to dělat jednoduše, když to lze složitě :-( .

Odesláno z mého SM-A320FL pomocí Tapatalk
VW Caravelle T5 Long 1,9 TDI 75kW, chip na 96kW, r.v.2006, 235/55 R18
Vygenerováno za 0.158 sekund

Login