Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: ŽÁROVKY - XENONY - LEDka

ŽÁROVKY - XENONY - LEDka 31. pro 2021 21:34 #204736

Ahoj, prosím nezkoušel někdo LED Philips Ultinon Pro9000? Mám Mulťáka 2007, klasické dělené světla H7 a H1. Před rokem jsem měnil oba reflektory. A musím říct že to ve srovnání s novými auty svítí v noci fakt mizerně.

www.philips.cz/c-e/au/svetla-do-auta/sve...ety/zarovky-led.html

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

ŽÁROVKY - XENONY - LEDka 05. bře 2022 20:45 #205449

Mel sem pujcene jake si H7 led, jsou oplne k nicemu.
Vubec nedelaji lom svetla zkosel jsem je i otacet
Wv Multivan t6
Vw Caravelle 1.9 TDi BRS (prodáno)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

ŽÁROVKY - XENONY - LEDka 30. dub 2022 18:27 #206159

  • M.Z.
  • Avatar uživatele M.Z.
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 75
  • Obdržená poděkování 0
Na Transporter 2,0tdi 103kw r.v.2013 je technicky možné (resp. jestli to není tot. finanční nesmysl) instalovat origo bixenon?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

ŽÁROVKY - XENONY - LEDka 01. pro 2022 14:20 #207874

Zdravím, mám stejná světla jako ty, tak mne zajímá jestli jsi se k tomu něco dozvěděl? Nebo jak jsi svítivost vyřešil. Díky za radu

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

ŽÁROVKY - XENONY - LEDka 01. pro 2022 16:11 #207875

  • covex
  • Avatar uživatele covex
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 2207
  • Karma: 8
  • Obdržená poděkování 225
Bohuzel neni jasne koho se ptas.
VW T5 2.5TDI 128kW BPC 7HM 2008 4motion Multivan Seikel

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

ŽÁROVKY - XENONY - LEDka 26. pro 2022 12:50 #208043

ahoj, reagoval jsem na příspěvek M.Z.......špatně jsem zakliknul odpověď.
V meziobdobí jsem načetl, že OSRAM má v nabídce LED žárovky, které jsou i homologované pro běžný provoz, to ale neřeší mou situaci s halogenovými světly z ročníku 2010. Kdyby jste měl někdo TIP, tak budu rád za doporučení.
Zatím se mi jeví asi jako nejlepší řešení žárovky od Libora Led Kulkuse.

Díky
P.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.288 sekund

Login