Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

Téma: predni svetla motorek naklapeni

predni svetla motorek naklapeni 23. úno 2012 22:05 #92222

• Peytl
  • Avatar uživatele Peytl Autor tématu
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Preju vsem dobrej vecer,
dneska jsem s velkou slavou konecne po tydnu hledani volne chvilky vymenil zarovky na klopenych svetlech a pri te prilezitosti si vsiml, ze pravy nereaguje pri naklapeni. (Levy jezdi nahoru a dolu jak camrda.)

Podeziram tedy snad opravnene motorek.

Mate nekdo zkusenosti s jeho diagnostikou/vymenou nebo nemate nekdo dokonce navod? TTNr.motorku by taky neskodilo.

dik D:_)12

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

predni svetla motorek naklapeni 24. úno 2012 05:26 #92232

• lada t5
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 287
Je to stejné s Oktávkou.
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička

TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

predni svetla motorek naklapeni 24. úno 2012 09:45 #92236

• Auto1
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 12
Než ho objednáš,tak zkus,zda do něj jde proud nebo není zaseklý,někdo ho umí rozebrat a opravit,myslím,že tu je někde návod,dělal to jeden šikula v sekci "moje auto" s modrou T5 /nick nevím/ ale má tam fotky toho motorku a někdy je vypadlá parabola z "páčky" motorku.
Das Auto.Der Multivan T5 Spitzendiesel R5 TDI 128kW/174PS/400nM 6g Schaltgetriebe,Keskin ET20/7,5J Bi-Xenon Project Zwo RNS 510

predni svetla motorek naklapeni 24. úno 2012 11:57 #92252

• voki
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
jj...je to stejné s octávkou, výměna je banalita :help . Sundáš přední nárazník, vyndáš světlo, vyšroubuješ dva samořezné šroubky, vycvakneš motorek, ulomíš plast, u Karlose objednáš nové světlo a td..... Ba ne musí se opatrně a je to v pohodě. Já ty motorky prodávám po 250,-Kč. Jsou na obě strany stejný. :goodman:
specializovaný AUTOSERVIS VW/ŠKODA Kutná Hora
(Autoservis-Pneuservis-Klimatizace-Diagnostika)
www.autoalles.eu

predni svetla motorek naklapeni 24. úno 2012 12:05 #92253

• Auto1
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 12
to je zadarmo,já je kupoval před 3mi lety za 1500kč 2ks
Das Auto.Der Multivan T5 Spitzendiesel R5 TDI 128kW/174PS/400nM 6g Schaltgetriebe,Keskin ET20/7,5J Bi-Xenon Project Zwo RNS 510

predni svetla motorek naklapeni 24. úno 2012 21:09 #92286

• Peytl
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
hehe, kluci, dik za rady. rozhodim to, kouknu ... a treba i neco uvidim. Nicmene nevim kdy. Mam doma tri maly D-:( D-:( D-:( . Kde jsou ty casy, kdy jsem se mohl necim zabyvat treba cely den :-AD(A

Dost mozna to po mesici cekani na volny odpoledne proste odvezu servisakovi D:_)5

predni svetla motorek naklapeni 24. úno 2012 22:44 #92291

• Auto1
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 12
Našel jsem to tady <!-- l --><a class="postlink-local" href=" www.transporterclub.cz/forum/viewtopic.php?f=19&t=2997 ">viewtopic.php?f=19&t=2997<!-- l -->

predni svetla motorek naklapeni 26. úno 2012 20:40 #92427

• Peytl
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
...no tak to je pecka! Dik za link, Autaku1 =D>

predni svetla motorek naklapeni 26. úno 2012 22:16 #92441

• Auto1
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 12
Dík patří HANZTD,je málo lidí,kteří umí ještě dnes opravovat a navíc to zdarma odprezentovat a ke všemu takto názorně s fotkama =D>

Většinou se všude jen díly mění...

predni svetla motorek naklapeni 07. led 2013 00:27 #110869

• bazilisak
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 2
nenaklápí mi světla, ani jedno, ani druhé, no a není vůbec nic slyšet...... :?
Když je obhlížím, vypadají zašle, nad žárovkou tlumeného světla je trochu matná parabola ..... :?
mohou být oba motorky kaput ? Jak nejjednodušeji diagnostikovat ?
foto zde : http://mapurka.rajce.idnes.cz/VW_Multiv ... _4_Motion/
T5 Multivan TDI 4Motion
Škoda octavia 66 kw

predni svetla motorek naklapeni 10. led 2013 20:03 #111218

• Peytl
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Cus,
hele oba najednou, to by se pomalu zdalo, ze je to jinde. Nevim, jak dobre se k nim dostanes, ale vyzkousej piny v elektrickem konektoru.
Tipoval bych, ze tam budou tri a tipoval bych tyhle barvy: dle postu nize, priloha .pdf.
Promer napeti mezi zemi a motorkem pri ruznych polohach ovladace vedle volantu. Kdyz bude napeti nenulove a pri danem nastaveni ovladani konstantni, kup si novej motorek. Jestli ne, tak pojistky a pak uz jen servis :-) .
Vygoogli si, jak funguje odporovej delic. Treba te napadne neco chytrejsiho nez me, nejsem elektrikar.

Naposledy změněno: od Peytl.

predni svetla motorek naklapeni 13. led 2013 10:42 #111368

Soubor přílohy:

Název souboru: Predni.svetlo.pdf
Velikost souboru:22 kB

Taky mi na Multivanu světla nenaklápí a paraboly nestojí za nic, tak jsem pořídil pěkné zánovní reflektory a abych měl před výměnou usnadnědou identifikaci závady, tak jsem je elektricky prozkoumal a udělal jsem si tyto poznámky:
Přílohy:

Naposledy změněno: od ataman.

predni svetla motorek naklapeni 13. led 2013 11:34 #111372

• JaM
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 52
Já mám taky motorky v háji. Oba #-o A pozor, setkal jsem se s technikem, který kvuli tomu neudělil technickou...
Syncrolong poloplech+ tažná tyč
Bílá welryba T4 highlong na práci
T5 2,5TDI 96kW prodáno
Syncrovella prodáno
Smažkobus 2,4D kastle po smrti, motor jede dál...
tel:777171480

predni svetla motorek naklapeni 13. led 2013 11:45 #111374

• Peytl
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Atamam: brilantni prace. Gratuluju!

Jo, technickou kvuli naklapeni nedas, byl jsem toho osobne svedkem, myslim, ze to byl Opel Vectra, technik rikal, ze u tohodle modelu r.v. xxx odchazi 100% motorku a ze to je zasadni vada (bezpecnost provozu)

predni svetla motorek naklapeni 13. led 2013 12:17 #111377

• bazilisak
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 2
Tak já jsem na tom pohořel s felicií. Na fav, fel, to odchází po chvíli..... Je to vážná závada , jak píšeš ......

No , ani mě nepřekvapilo, že můj Multivan před koupí měl týden novou technickou, přitom jezdil na prasklé zadní pružině.... i tak se dělají stk...
foto zde : http://mapurka.rajce.idnes.cz/VW_Multiv ... _4_Motion/
T5 Multivan TDI 4Motion
Škoda octavia 66 kw

Naposledy změněno: od bazilisak.
  • Strana:
  • 1
  • 2
Vygenerováno za 0.358 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/