Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T5 - Denní svícení origo nebo LED

T5 - Denní svícení origo nebo LED 15. úno 2012 10:26 #91282

staci jen tu zaslepku vypilovat na pozadovany rozmer. Tedy udelat diru podle led svetel.
Tyhle tam mam taky.

http://www.soundshop.cz/1400-svetla-kul ... ogace.html

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Denní svícení origo nebo LED 15. úno 2012 21:11 #91386

  • karlosVW
  • Avatar uživatele karlosVW
  • Offline
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Příspěvky: 4248
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 39
vypilovat díru není problém....zádrhel je v hledání uchycení...aby to pak sedělo na tu díru.

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

info@ahcl.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Denní svícení origo nebo LED 16. úno 2012 20:52 #91506

ony ty svetla maji velky rozptyl, takze nejaky mm se nepozna, jinak na narazniku jsou uchyty na mlhovky, takze staci ohnout jen kus plechu jako mezikus, myslim ze pro trosku zrusnejsiho cloveka to neni problem, az tu nebudeme mit tak moc snehu tak to nafotim

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Denní svícení origo nebo LED 17. kvě 2012 09:07 #97608

Ahoj, dávám na mé T5 LED denní svícení a nevím jak vypnout origo svícení. Ve VW to zkoušeli přes diagnostiku a nic. Někde jsem četl, že se odpojí nějaký drát na spínači, ale nevím který. Prosím o radu. Díky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Denní svícení origo nebo LED 17. kvě 2012 11:34 #97612

  • Kamca
  • Avatar uživatele Kamca
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 524
  • Obdržená poděkování 2

chuan1000 napsal: Ahoj, dávám na mé T5 LED denní svícení a nevím jak vypnout origo svícení. Ve VW to zkoušeli přes diagnostiku a nic. Někde jsem četl, že se odpojí nějaký drát na spínači, ale nevím který. Prosím o radu. Díky

:D to si musíš najít lepšího diagnostika ne je D:_)1
132kW BiTDI 4 motion,DYNAUDIO,W ebasto,

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Denní svícení origo nebo LED 17. kvě 2012 11:37 #97613

  • voki
  • Avatar uživatele voki
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 742
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 0
skutečnost je taková, že opravdu to přes diagnostiku nejde. Až u GP. Elektrikář nejsem, ale když mi to kdysi dělali u loudy #-o , tak vím, že tam dávali i jinné relátko někam.
specializovaný AUTOSERVIS VW/ŠKODA Kutná Hora
(Autoservis-Pneuservis-Klimatizace-Diagnostika)
www.autoalles.eu

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Denní svícení origo nebo LED 17. kvě 2012 11:47 #97614

  • Kamca
  • Avatar uživatele Kamca
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 524
  • Obdržená poděkování 2
počkej když máš vyp. na nule ,tak nic nesvítí nebo máš nastavené denní,že ti to svítí i na 0??? Potom se to musí dát diag.nastavit.Chtělo by se to více rozepsat.Co máš vůbec za auto,rok??
132kW BiTDI 4 motion,DYNAUDIO,W ebasto,

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Denní svícení origo nebo LED 17. kvě 2012 12:20 #97615

  • karlosVW
  • Avatar uživatele karlosVW
  • Offline
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Příspěvky: 4248
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 39
u T5 (2003-2009) se automatické svícení vypíná pouze odpojením (vypíchnutím) 2 nebo 3 kablíků z vypínače světel.Elektronicky to nejde.

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

info@ahcl.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Denní svícení origo nebo LED 17. kvě 2012 21:49 #97647

Mám T5 96kw r.2009 . Když je vypínač na poloze 0, tak svítí vše kromě palubky. V drátech u vypínače jsem se vrtal a po odpojení dvou drátů myslím 6 a ještě jednoho jsem vypnul zadek a přední parkovačky, ale hlavní světla nevím,kde odpojit, protože když vytáhnu třetí drát, tak zhasnou, ale po zapnutí na I. jedou jen parkovačky a zadek. Zkoušel jsem odpojit i kabel co vede na pozici TFL a taky nic.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Denní svícení origo nebo LED 17. kvě 2012 22:18 #97648

  • eviz
  • Avatar uživatele eviz
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 632
  • Karma: 4
  • Obdržená poděkování 45
Musíš odpojit 3+6 na svorkovnici u vypínače a pak už to funguje pouze na vypínač. :-"
Pavel

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Denní svícení origo nebo LED 18. kvě 2012 20:23 #97685

Tak to bylo přesně, jak píšeš 3+6. Budu asi muset pány mechaniky ve VW poučit :lol: Díky za radu

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Denní svícení origo nebo LED 18. kvě 2012 22:58 #97696

  • Auto1
  • Avatar uživatele Auto1
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1580
  • Obdržená poděkování 22
A když tam denní nemám,tak na tu 3+6 napojím co? Neumím to objednat,ten "modul" domontovat aby to na starém autě 2003-09 umělo pak ty dálková originální denní světla?
Das Auto.Der Multivan T5 Spitzendiesel R5 TDI 128kW/174PS/400nM 6g Schaltgetriebe,Keskin ET20/7,5J Bi-Xenon Project Zwo RNS 510

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Denní svícení origo nebo LED 20. kvě 2012 19:57 #97743

  • karlosVW
  • Avatar uživatele karlosVW
  • Offline
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Příspěvky: 4248
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 39
když je to origo...je to součástí kabeláže a jednotek vozu...dodělat to jako origo asi bude makačka.
Já bych to ale nedělal...budeš si ničit trvalým svícením paraboly potkávaček. Já si třebas nechal zapojit u kamaráda elektrikáře(bylo to tak levnější než pro mě nákup komponentů) denní svícení do dálkových parabol...ala Audi nebo T5GP. Žárovka svítí cca 30% svítivosti.

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

info@ahcl.cz

Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Denní svícení origo nebo LED 22. kvě 2012 00:43 #97835

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Za to tě ale může policie nebo STK, o zahraničí nemluvě, sestřelit, protože paraboly na sobě nemají homologaci, kód pro denní svícení.
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Denní svícení origo nebo LED 22. kvě 2012 09:13 #97839

  • karlosVW
  • Avatar uživatele karlosVW
  • Offline
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Příspěvky: 4248
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 39
to nějaké označení jsem hledal zrovna včera na jednom GPčku...co má v hlavních světlech denní svícení a nenašel jsem tam nic navíc. Ovšem pokud narazíš na orgána policejního ve špatné náladě tak si na autě najde spoustu jiných věcí,než je třebas tohle svícení.

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

info@ahcl.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.121 sekund

Login