Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T5 - Denní svícení origo nebo LED

T5 - Denní svícení origo nebo LED 15. srp 2013 11:19 #125548

  • wert
  • Avatar uživatele wert
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 15
  • Obdržená poděkování 0
Rad bych umistil denni sviceni do prostoru mlhovek (ktery ted nemam) ale nenasel jsem tady zadnou exaktni odpoved...

Otazka c.1:
Splnuje umisteni mlhovek na T5 pravidla pro umisteni svetel denniho sviceni???

Exituje nejaky navod jak na T5 multivana dodelat mlhovky???
Mam tam jen ten plast s tvarem, predpokladam ze se to musi vyriznout.
Dokoupit ve D:_)1 nejaky drzaky... a do tech ty mlhovky nasroubovat.

otazka c.2:
Co je treba koupit???

(T5 Multivan 2006)
VW T5 Multivan - CRUISE 128kW

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Denní svícení origo nebo LED 15. srp 2013 11:50 #125549

  • HANZTD
  • Avatar uživatele HANZTD
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 342
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 12
SPLŇUJE : A možná cesta k montáži denniho světla... <!-- l --><a class="postlink-local" href=" www.transporterclub.cz/forum/viewtopic.php?p=77133#p77133 ">viewtopic.php?p=77133#p77133<!-- l -->
OI 66 AGR rv 97 SEDAN 4x4 NESERIE 290HP 510NM ! POWERED BY HAnz + TDIfun + TDIgarage !
T5 77 AXB rv 04 LO0NG 2x4 NESERIE 172HP 387NM ! POWERED BY HAnz + TDIfun + TDIgarage !
T5 77 AXB rv 04 SHORT 2x4 ---SERIE 105HP 250NM . TAHOUN KONÍ
PC NEANDRTÁLEC 774634483 hanzoctavia@seznam.cz
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Denní svícení origo nebo LED 15. srp 2013 14:56 #125559

  • wert
  • Avatar uživatele wert
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 15
  • Obdržená poděkování 0
OK, v tom pripade, nemate nekdo proverenej vyrobek velikostne a uchytama, co tam namontovat? Pripadne denni LED sviceni kombinovany s mlhovkama?

Dikes!!!
VW T5 Multivan - CRUISE 128kW

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Denní svícení origo nebo LED 18. srp 2013 10:51 #125596

  • wert
  • Avatar uživatele wert
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 15
  • Obdržená poděkování 0
Jinak jsem ted narazil na svetla s dennim svicenim:

http://www.fk-shop.de/en/Lighting-Tunin ... -oxid.html



VW T5 Multivan - CRUISE 128kW

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Denní svícení origo nebo LED 18. srp 2013 16:40 #125599

  • HANZTD
  • Avatar uživatele HANZTD
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 342
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 12
NO každej ma jinej vkus :axe:
OI 66 AGR rv 97 SEDAN 4x4 NESERIE 290HP 510NM ! POWERED BY HAnz + TDIfun + TDIgarage !
T5 77 AXB rv 04 LO0NG 2x4 NESERIE 172HP 387NM ! POWERED BY HAnz + TDIfun + TDIgarage !
T5 77 AXB rv 04 SHORT 2x4 ---SERIE 105HP 250NM . TAHOUN KONÍ
PC NEANDRTÁLEC 774634483 hanzoctavia@seznam.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Denní svícení origo nebo LED 10. zář 2013 10:27 #126428

  • Auto1
  • Avatar uživatele Auto1
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1580
  • Obdržená poděkování 22
Vložím sem denní světla od uživatele LukášV.
Svítí to úžasně :)
Dotaz č1: Nemá někdo ověřeno,že mlhovky na T5 a na Fábii jsou shodné?
Už jsem to slyšel stokrát,ale stejně si myslím,že tam bude jiné číslo dílu.
Nebo jsou shodné a mají jiná čísla :-k
Neví někdo,komu jede ETKA,nebo nesetkal se s tím někdo reálně,ať to neobjednám a pak to nebude pasovat?
Dotaz č2: měl jsem v zadních originál lampách LED žárovky,a byl problém s tím,že dělaly neplechu.
Při obrysových svítila zpátečka a podobně,tak jsem LED vyhodil.
Nemá někdo v zadních obrysovkách LED žárovky,které nedělají neplechu?
Link,jaký to je typ přesně,co koupit?
Díky za rady.
EDIT,řešení je prosté,vyhodit celé lampy a nasadit LED lampy :)
Das Auto.Der Multivan T5 Spitzendiesel R5 TDI 128kW/174PS/400nM 6g Schaltgetriebe,Keskin ET20/7,5J Bi-Xenon Project Zwo RNS 510
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Auto1.

T5 - Denní svícení origo nebo LED 10. zář 2013 11:00 #126430

Zdar! Tak jsem se ti díval do etky a opravdu mají stejné mlhovky. 7E0 941 699 (7H0 941 699C)levá ,7E0 941 700 (7H0 941 700 C)pravá.
T5GP Multivan Highline 2.0BiTDi 132kW DSG :-)
T5 Shuttle 2.5 TDi 128kW long (150 kW)
Octavia 1.9TDi 81kW
Roomster 1.4TDi 59kW
Forman 1.3 LS 50kW
VW Brouk 1.2 (1.6 :-) )
VW Caddy 1.9 Tdi 55kW
T5 multivan 2.5 TDi 128kW 4motion

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Denní svícení origo nebo LED 10. zář 2013 11:39 #126433

  • HANZTD
  • Avatar uživatele HANZTD
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 342
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 12
AUTO1 : JE TO STEJNÝ Z FABII 1 FACE "ÚPLNĚ" ..... DOPORUČUJU TI KOUPIT
SI NEJLEVNĚJŠÍ REPLIKY KDEKOLIV , STEJNĚ JE BUDEŠ KUCHAT ABYS TAM TY DENNKY VPÁSNUL ;) !!! JSOU POTŘEBA TY SE 3MA OKAMA PRO UCHYCENÍ !!!

NAPŘ : http://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/7 ... -5857.html
http://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/7 ... -5859.html
OI 66 AGR rv 97 SEDAN 4x4 NESERIE 290HP 510NM ! POWERED BY HAnz + TDIfun + TDIgarage !
T5 77 AXB rv 04 LO0NG 2x4 NESERIE 172HP 387NM ! POWERED BY HAnz + TDIfun + TDIgarage !
T5 77 AXB rv 04 SHORT 2x4 ---SERIE 105HP 250NM . TAHOUN KONÍ
PC NEANDRTÁLEC 774634483 hanzoctavia@seznam.cz
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Denní svícení origo nebo LED 10. zář 2013 13:27 #126437

  • Auto1
  • Avatar uživatele Auto1
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1580
  • Obdržená poděkování 22
:shock: Já jsem vždycky v šoku,jak to tady všechno šlape :)
Díky pánové moc D:_)18
Das Auto.Der Multivan T5 Spitzendiesel R5 TDI 128kW/174PS/400nM 6g Schaltgetriebe,Keskin ET20/7,5J Bi-Xenon Project Zwo RNS 510

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Denní svícení origo nebo LED 10. zář 2013 15:03 #126441

  • jjirka
  • Avatar uživatele jjirka
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 694
  • Karma: 17
  • Obdržená poděkování 70
ještě je tu řešení mlhovka a denní v jednom - zabudovat by měly jít taky
http://stualarm.cz/produkt/drlfog77-mlh ... omologace/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Denní svícení origo nebo LED 10. zář 2013 20:58 #126468

  • HANZTD
  • Avatar uživatele HANZTD
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 342
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 12
TO už sem AUTO1 nadhodil o stranku z5 D:_)18 s nakou tou korunou níž D:_)19

http://www.denni-sviceni.eu/denni-svice ... -DRL-7R-5W
NICMÉNĚ I V TYHLE VARIANTĚ BYCH TO VMĚSTNAL DO TĚLA MLHOVEK JAK SE NABÍZELO VÍŠE OK!

na 95% to bude páchat na multase kámoš,už sem ho PŘEARGUMENTOVAL , tak sem na to zvědavej ;)
OI 66 AGR rv 97 SEDAN 4x4 NESERIE 290HP 510NM ! POWERED BY HAnz + TDIfun + TDIgarage !
T5 77 AXB rv 04 LO0NG 2x4 NESERIE 172HP 387NM ! POWERED BY HAnz + TDIfun + TDIgarage !
T5 77 AXB rv 04 SHORT 2x4 ---SERIE 105HP 250NM . TAHOUN KONÍ
PC NEANDRTÁLEC 774634483 hanzoctavia@seznam.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Denní svícení origo nebo LED 12. zář 2013 23:12 #126551

  • Jarin
  • Avatar uživatele Jarin
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 159
  • Obdržená poděkování 0
To denní svícení v kombinci s mlhovkama vypadá moc pěkně,
máte to někdo na autě, jak to svítí ?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Denní svícení origo nebo LED 24. zář 2013 13:32 #127072

  • karlosVW
  • Avatar uživatele karlosVW
  • Offline
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Příspěvky: 4248
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 39
za použití homologovaných součástek jsem vyrobil automatické denní svícení s možností instalace do origo mlhovek bez řezání...pouze se vymění origo žárovka za CREE LED žárovku a připojí se modul DRL k baterii a + kabelu parkovačky.
Testováno dnes cca 1,5h ....mlhovka byla vlažná,tudíž se nic nehřeje.Odběr cca 5W kus.
Cena ale není zrovna nízká 3020,- s poštovným...pro klubáky -10%
Mlhovka není součástí sady.
Ušetřit lze případně pouze na jiných levnějších LED žárovkách,ale to zas nevím jak to bude svítit :-k
V podstatě se tenhle system dá aplikovat do jakékoliv mlhovky,stačí znát typ žárovky mlhovce.....kvůli výměně za CREE LED a patici elektro.

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

info@ahcl.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Denní svícení origo nebo LED 24. zář 2013 18:50 #127082

  • marena
  • Avatar uživatele marena
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 71
  • Obdržená poděkování 0

Jarin napsal: To denní svícení v kombinci s mlhovkama vypadá moc pěkně,
máte to někdo na autě, jak to svítí ?

jj mam na aute jak deni tak mlhovky v jednom \:D/ jak pisou kluci s fabie II jso uplne schodne jen se musi predelat zapojeni kabulku z dvou na tri piny azapojit prez naky modul a fachcito OK! [attachment=1:14g384ta]<!-- ia1 -->DSC_0234.jpg<!-- ia1 -->[/attachment:14g384ta][attachment=0:14g384ta]<!-- ia0 -->DSC_0235.jpg<!-- ia0 -->[/attachment:14g384ta]
skoda fabia
smc jumbo 700r
access 400
yamaha raptor 700
mazda mx5
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Denní svícení origo nebo LED 24. zář 2013 20:56 #127095

  • LukášV
  • Avatar uživatele LukášV
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 336
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 11

karlosVW napsal: za použití homologovaných součástek jsem vyrobil automatické denní svícení s možností instalace do origo mlhovek bez řezání...pouze se vymění origo žárovka za CREE LED žárovku a připojí se modul DRL k baterii a + kabelu parkovačky.
Testováno dnes cca 1,5h ....mlhovka byla vlažná,tudíž se nic nehřeje.Odběr cca 5W kus.
Cena ale není zrovna nízká 3020,- s poštovným...pro klubáky -10%
Mlhovka není součástí sady.
Ušetřit lze případně pouze na jiných levnějších LED žárovkách,ale to zas nevím jak to bude sví !@#$%^&* :-k
V podstatě se tenhle system dá aplikovat do jakékoliv mlhovky,stačí znát typ žárovky mlhovce.....kvůli výměně za CREE LED a patici elektro.

Karlosi vypadá to pěkně, myslím, že pro někoho kdo nechce řezat do mlhovek schůdná varianta, ALE ta cena je vysoká v porovnání s klasickým kulatým 4led denním.
Ty CREE diody jsou sami o sobě drahé, ale nepřijde mi, že by svítili tolik jako ta klasika (mam je v denním v Caddy '13 , Ducatu '12)
T5 Multivan 2.5TDi RNS510, Bixenon, 20'' OZ 275/40/20, Thermo Top C + Thermocall GSM, Air Top 3500,...
Serie 128kw/400Nm
Stg.I 155kw/460Nm
Stg.II 173kw/480Nm
Stg.III 201kw/578Nm

TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.130 sekund

Login