Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T5 - Denní svícení origo nebo LED

T5 - Denní svícení origo nebo LED 24. zář 2013 21:42 #127097

  • Auto1
  • Avatar uživatele Auto1
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1580
  • Obdržená poděkování 22
1) Neví někdo jistě a bezpečně,jestli ty Hella Fabia2RS led denní světla mají homologaci také jako mlhovky a jako parkovací světla vyzančenou přímo na těle?
Pak by mohly totiž svítit i s hlavními světlomety,byť jen na menší výkon.

2) Jaká jednotka konkrétně je k tomu je třeba pro použití na T5,
taková aby uměla denní+mlhový+parkovací režim+automatické zapínání a přepínání?

Levá: 5J0 941 067
Pravá: 5J0 941 068
Das Auto.Der Multivan T5 Spitzendiesel R5 TDI 128kW/174PS/400nM 6g Schaltgetriebe,Keskin ET20/7,5J Bi-Xenon Project Zwo RNS 510
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Auto1.

T5 - Denní svícení origo nebo LED 24. zář 2013 21:50 #127099

  • marena
  • Avatar uživatele marena
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 71
  • Obdržená poděkování 0
homologaci urcite maji jelikoz na fabce kdyz knim rozvitis tlumeny tak se jen trochu ztlumi a sviti i k svetlum a pak jdou i jako mlhovky.me to zapojovaly znami autoelektrikari a na T5 to jde zapojit jen jako denni a mlhovky pry teda tak mi to bylo receno a ten modul nevim ale muzu to zjistit co je to zac D:_)18
skoda fabia
smc jumbo 700r
access 400
yamaha raptor 700
mazda mx5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Denní svícení origo nebo LED 24. zář 2013 21:58 #127100

  • LukášV
  • Avatar uživatele LukášV
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 336
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 11
Modul (relé) může být jakýkoliv, který se spíná buďto po nastartování nebo po otočení klíčku.
Do mlhovek jde - + na mlhovky a + na denní svícení.
Budeš muset přepinovat konektor mlhovek + tahat kabeláž na denní svícení (uplně stejně jako na všechny Led denní světla)
Nic víc v tom Auto1 nehledej. Ale už se konečně rozhodni ty špekulante D:_)19
T5 Multivan 2.5TDi RNS510, Bixenon, 20'' OZ 275/40/20, Thermo Top C + Thermocall GSM, Air Top 3500,...
Serie 128kw/400Nm
Stg.I 155kw/460Nm
Stg.II 173kw/480Nm
Stg.III 201kw/578Nm

TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Denní svícení origo nebo LED 24. zář 2013 22:04 #127101

  • Auto1
  • Avatar uživatele Auto1
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1580
  • Obdržená poděkování 22
Marena:
No ten modul určitě zjisti,ale né ten,co máš,ale ten,co má Fabia2RS.
Možná že právě pokud nemáš ten modul i na parkovací světla,tak Ti jdou jen mlhy+denní.
Já Fabii 2 RS neznám,protože se dělaly jen s DSG a tak je nikdo nekupoval a nikdo je skoro nemá,ale když říkáš,že to tak je,tak Ti věřím,akorát se divím,že všechny ostatní auta ani v VW koncernu tohle 3v1 řešení nemají. :-k
Tohle je snad jediné auto,co má troje světla v jednom :idea:
A máš nějaké srovnání,zda ty LED mlhovky jsou v mlze použitelné,nebo jsou lepší obyčejné halogenové mlhovky?

LukášV: Hele,a když jsi to tak hezky vysvětlil,tak jak potom budou ovládány parkovací světla v té LED mlhovce? Právě proto je třeba vědět,jaký modul má ta Fabia2RS,aby to vše šlapalo,nebo to řídí jednotka jako u Audi?
Das Auto.Der Multivan T5 Spitzendiesel R5 TDI 128kW/174PS/400nM 6g Schaltgetriebe,Keskin ET20/7,5J Bi-Xenon Project Zwo RNS 510
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Auto1.

T5 - Denní svícení origo nebo LED 24. zář 2013 22:16 #127102

  • marena
  • Avatar uživatele marena
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 71
  • Obdržená poděkování 0
jak pise lukasV tak to je stim odulem ted jsem mluvil stim znamim a je to tak jak pise lukas OK! ja elektrice moc neholduji ale delam dily na skodovky a ve skodovkach se dost pohybuji a vm ze to tak ma rsII :shock:
skoda fabia
smc jumbo 700r
access 400
yamaha raptor 700
mazda mx5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Denní svícení origo nebo LED 24. zář 2013 22:19 #127103

  • marena
  • Avatar uživatele marena
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 71
  • Obdržená poděkování 0
u toho rsII to bude pres jednotku proto to tak jde a u t5 tu jednotku nemas jako v rsII tak proto jen denni a mlhovky :-"
skoda fabia
smc jumbo 700r
access 400
yamaha raptor 700
mazda mx5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Denní svícení origo nebo LED 24. zář 2013 22:27 #127105

  • Auto1
  • Avatar uživatele Auto1
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1580
  • Obdržená poděkování 22
Toho jsem se bál,že to je přes jednotku,tak máme po parkovačkách,leda tu jednotku taky domontovat,ne?

Tady je foto těch homologací,třípinová patice a vnitřek LED mlhovky
Das Auto.Der Multivan T5 Spitzendiesel R5 TDI 128kW/174PS/400nM 6g Schaltgetriebe,Keskin ET20/7,5J Bi-Xenon Project Zwo RNS 510
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Denní svícení origo nebo LED 24. zář 2013 22:39 #127108

  • LukášV
  • Avatar uživatele LukášV
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 336
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 11
marena: děkuji ;)
Auto1: tu jednotku nedomontuješ...

A co se týče do mlhy, tak jednoznačně je lepší klasická žárovka, než namodralé světlo z LED.
T5 Multivan 2.5TDi RNS510, Bixenon, 20'' OZ 275/40/20, Thermo Top C + Thermocall GSM, Air Top 3500,...
Serie 128kw/400Nm
Stg.I 155kw/460Nm
Stg.II 173kw/480Nm
Stg.III 201kw/578Nm

TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Denní svícení origo nebo LED 24. zář 2013 22:55 #127113

  • marena
  • Avatar uživatele marena
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 71
  • Obdržená poděkování 0
lukasV:neni zac jj ma pravdu do mlhy urcite lepsi zarovka nez led spise je to opravdu jen o tom dennim OK!
skoda fabia
smc jumbo 700r
access 400
yamaha raptor 700
mazda mx5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Denní svícení origo nebo LED 24. zář 2013 23:05 #127116

  • Auto1
  • Avatar uživatele Auto1
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1580
  • Obdržená poděkování 22
Lukáš díky, #-o To jsem právě tušil,ale nechtěl slyšet.
Tak proto už nový Superb ani Octavia LED mlhy nemají.
Svítí to na houby ani jednotku nedomontuji...
Tak zas nic :)
Ale stejně je tohle řešení jediné opticky schůdné,aby auto nevypadalo jako bastl.
Tak jaký modul k tomu vybrat? označení,typ,konkrétně,myslím typ na aku né typ na spínač světel.
Das Auto.Der Multivan T5 Spitzendiesel R5 TDI 128kW/174PS/400nM 6g Schaltgetriebe,Keskin ET20/7,5J Bi-Xenon Project Zwo RNS 510

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Denní svícení origo nebo LED 24. zář 2013 23:10 #127118

  • marena
  • Avatar uživatele marena
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 71
  • Obdržená poděkování 0
zitra se ti podivam do auta na oznaceni toho modulu takhle z hlavi nevim :confused: nebo jestli vi lukas?tak ti ho povi D:_) ja nato mrknu az zitra a dam vedet D:_)9
skoda fabia
smc jumbo 700r
access 400
yamaha raptor 700
mazda mx5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Denní svícení origo nebo LED 24. zář 2013 23:13 #127120

  • Auto1
  • Avatar uživatele Auto1
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1580
  • Obdržená poděkování 22
Díky,to nespěchá,já tu mám nějaká světla a chtěl bych je do konce roku nahodit :)
a nevím,zda bastlit tyhle obry 23cm dlouhé,a nebo ty F2RS LED
Das Auto.Der Multivan T5 Spitzendiesel R5 TDI 128kW/174PS/400nM 6g Schaltgetriebe,Keskin ET20/7,5J Bi-Xenon Project Zwo RNS 510
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Auto1.

T5 - Denní svícení origo nebo LED 24. zář 2013 23:17 #127123

  • marena
  • Avatar uživatele marena
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 71
  • Obdržená poděkování 0
no to je tvoje vec co tam das ja tyhle obry a pridavne denni moc nemusim a nelbi se mi to ale to je kazdeho vec a kazdymu se libi neco jineho D:_)12 ja radci kdyz je to jak origo :greenangel:
skoda fabia
smc jumbo 700r
access 400
yamaha raptor 700
mazda mx5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Denní svícení origo nebo LED 25. zář 2013 10:58 #127152

  • LukášV
  • Avatar uživatele LukášV
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 336
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 11

Auto1 napsal: Díky,to nespěchá,já tu mám světla už čtvrt roku,a chtěl bych je do konce roku nahodit :)
a nevím,zda bastlit tyhle obry 23cm dlouhé,a nebo ty F2RS LED

Co máš k tomuhle za modul ? Pošli fotku / ofot schema zapojení.
Nakolik tě vyšli ? Myslím to tak z toho kuchnout ten modul ..
T5 Multivan 2.5TDi RNS510, Bixenon, 20'' OZ 275/40/20, Thermo Top C + Thermocall GSM, Air Top 3500,...
Serie 128kw/400Nm
Stg.I 155kw/460Nm
Stg.II 173kw/480Nm
Stg.III 201kw/578Nm

TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Denní svícení origo nebo LED 25. zář 2013 11:58 #127154

  • Auto1
  • Avatar uživatele Auto1
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1580
  • Obdržená poděkování 22
Zapojení mám viz foto,je to viz fajifka,type2,takže +- aku a + na lampy.
Akorát nevím,jak bych s tímto modulem ovládal tu dvojí funkci těch Hella LED mlhovek z Fabie2RS? To by šlo napojit,aby mlhy svítily,denní svítily a ještě to denní by šlo automaticky,tak jak to má Marena?
Asi bych ten modul z té sady nebral,ty moduly se prodávají normálně zvlášť,ale který přesně koupit nevím,zase to samé Type2,
nebo je nějaký extra i na ty sdružené funkce denních+parkovaček+mlhovek?
Das Auto.Der Multivan T5 Spitzendiesel R5 TDI 128kW/174PS/400nM 6g Schaltgetriebe,Keskin ET20/7,5J Bi-Xenon Project Zwo RNS 510
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.220 sekund

Login