Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T5 - Denní svícení origo nebo LED

T5 - Denní svícení origo nebo LED 18. bře 2016 22:04 #165124

  • Guvson
  • Avatar uživatele Guvson
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 107
  • Obdržená poděkování 5
to BLADE 2: A to je samovýroba? Mě se tenhle typ líbí nejvíc, ale origo krytky do nárazníku s denním stojej tuším 4500 Kč,což není zas až tak hrozný, ale oproti jiným variantám dost. Já mám denní místo mlhovek, což není úplně nejhorší, každopádně mi to šetří xenony, ale ty přejezdy horizontů, jak správně uvedl Blackhouse, nejsou optimální, ikdyž absence mlhovek, mě mrzí daleko víc, vůbec v případě když jsme se vraceli z dlouhé cesty přes noc a byla mlha - mlíko, nedalo se víc jak 60km/h, tak to jsem hodně litoval.
VW Multivan T6 HL TDi 110kW DSG

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Guvson.

T5 - Denní svícení origo nebo LED 18. bře 2016 22:09 #165125

  • Vendys
  • Avatar uživatele Vendys
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • TCCT - Transporterclub Caravan Team
  • Příspěvky: 3155
  • Karma: 36
  • Obdržená poděkování 231

BLADE 2 napsal: Ja som to riesil takto

To vypadá jako denní svícení od firmy Hella.
[img]
TCCT - Transporterclub Caravan Team
VW Multivan T6 Edition 30 2,0 TDi 150 kW DSG - prodáno
[img]

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Denní svícení origo nebo LED 18. bře 2016 22:44 #165126

  • Guvson
  • Avatar uživatele Guvson
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 107
  • Obdržená poděkování 5
VW Multivan T6 HL TDi 110kW DSG

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Denní svícení origo nebo LED 19. bře 2016 06:46 #165130

  • BLADE 2
  • Avatar uživatele BLADE 2
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 367
  • Obdržená poděkování 14
TRANSPORTER T5 96kW 2004

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Denní svícení origo nebo LED 19. bře 2016 07:23 #165131

  • stiold
  • Avatar uživatele stiold
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 221
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 11
píšou, že jsou homologovaná, opravdu na sobě mají vyraženou homologaci?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Denní svícení origo nebo LED 19. bře 2016 07:59 #165132

  • BLADE 2
  • Avatar uživatele BLADE 2
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 367
  • Obdržená poděkování 14
Ano su ,na kazdom jednom svetielku ( diode ) je vyrazene DRL .A su v dvoch vekostiach 3,5 - 2,0. Ja som tam dal tie vacsie vzhladom na velkost auta . Na octavii mam tie mensie.
TRANSPORTER T5 96kW 2004

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Denní svícení origo nebo LED 19. bře 2016 10:07 #165133

  • stiold
  • Avatar uživatele stiold
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 221
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 11
Teď jsem na to koukal. Jak jsi vyřešil, aby svítili dopředu? Krytka je šikmá...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Denní svícení origo nebo LED 19. bře 2016 13:30 #165137

  • Guvson
  • Avatar uživatele Guvson
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 107
  • Obdržená poděkování 5
Mě přijde že jsou rovnoměrně zaoblená, pokud se tedy nepletu.
VW Multivan T6 HL TDi 110kW DSG

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Denní svícení origo nebo LED 19. bře 2016 17:07 #165140

  • BLADE 2
  • Avatar uživatele BLADE 2
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 367
  • Obdržená poděkování 14
To je pravda ze ta krytka je zaoblena. Tie tri prve svietia pekne do predu a posledne dve uz trosku do boku, ale su tak silne ze to svieti naozaj dostacujuco a viditelne. Ja ich mam na aute uz asi styri roky a vsecko je ok.
TRANSPORTER T5 96kW 2004

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Denní svícení origo nebo LED 19. bře 2016 17:09 #165141

  • BLADE 2
  • Avatar uživatele BLADE 2
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 367
  • Obdržená poděkování 14
odfotim to zajtra rozsvietene a hodim potom foto
TRANSPORTER T5 96kW 2004

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Denní svícení origo nebo LED 19. bře 2016 18:55 #165147

  • Guvson
  • Avatar uživatele Guvson
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 107
  • Obdržená poděkování 5
Jo to bude fajn at mame predstavu.
VW Multivan T6 HL TDi 110kW DSG

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Denní svícení origo nebo LED 21. bře 2016 10:41 #165175

  • litchi
  • Avatar uživatele litchi
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 74
  • Obdržená poděkování 4
Díky všem na pomoc....teď jsem zase "nahlodanej" jaký den. svícení mám teda koupit! :-)
Musím si to v hlavě srovnat a určitě dám vědět....

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Denní svícení origo nebo LED 21. bře 2016 16:28 #165191

  • JaM
  • Avatar uživatele JaM
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1726
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 53
Koukni tady na str. 3. z 16. září 2010 jak jsem to dělal do krytky. Odkaz na typ už nefunguje, ale dával jsem tam něco takovéhoto: www.zbozi.cz/vyrobek/denni-sviceni-drl22...-od=980&cena-do=1624
Syncrolong poloplech+ tažná tyč
Bílá welryba T4 highlong na práci
T5 2,5TDI 96kW prodáno
Syncrovella prodáno
Smažkobus 2,4D kastle po smrti, motor jede dál...
tel:777171480

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od JaM.

T5 - Denní svícení origo nebo LED 21. bře 2016 17:27 #165200

  • stiold
  • Avatar uživatele stiold
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 221
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 11
Tady jsou od německého výrobce
http://www.shop.einparts.cz/Svetla-Pro-Denni-Sviceni-403-12V-d1896.htm
Jsou sice hezky zahlé, ALE délka světla je 300mm, což nevím zda tam půjde napasovat. Nebo už je někdo má na autě?

Já nakonec jdu cestou JaM
http://www.shop.einparts.cz/Svetla-Pro-Denni-Sviceni-404-12V-CREE-d1424.htm

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Denní svícení origo nebo LED 21. bře 2016 20:33 #165216

  • JaM
  • Avatar uživatele JaM
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1726
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 53
Ty první i se svojí délkou by se tam vejít mohly, muselo by se jen asi víc říznout do nárazníku směrem ven. To by asi nebylo na škodu, protože zkosení těch světel je pro umístění pod světlomety dost velké, mě se na T5 paprsek sbíhal už asi 4m před autem. Pak ještě vyzkoušet radius, mě to uprostřed malinko z krytky vystupuje ven.
U těch druhých bude opačný problém, podobné mám na T4 stejně umístěné a světlo se zase rozbíhá ven.
Syncrolong poloplech+ tažná tyč
Bílá welryba T4 highlong na práci
T5 2,5TDI 96kW prodáno
Syncrovella prodáno
Smažkobus 2,4D kastle po smrti, motor jede dál...
tel:777171480
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od JaM.
Vygenerováno za 0.265 sekund

Login