Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T5 - Denní svícení origo nebo LED

T5 - Denní svícení origo nebo LED 22. bře 2016 07:20 #165231

  • litchi
  • Avatar uživatele litchi
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 74
  • Obdržená poděkování 4
Díky za odkazy.
Jak jsem tak brouzdal našel jsem ještě toto:
www.shop.einparts.cz/Svetla-Pro-Denni-Sv...-2003-2009-d2392.htm
Jaký na to máte názor. Vyplatí se to pořídit? Nebo by to byly vyhozené peníze?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Denní svícení origo nebo LED 22. bře 2016 09:20 #165238

  • stiold
  • Avatar uživatele stiold
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 221
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 11
Taky jsem na ně koukal. Vzhledově by se mi to moc líbí. Bohužel do mlhy moc nejsou, protože i mldovka je LEDka, což je na prosvícení mlhy nevhodné světlo (přilliš modré). Nebo se mýlilm?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Denní svícení origo nebo LED 22. bře 2016 09:42 #165239

  • rstd
  • Avatar uživatele rstd
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 900
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 52
Já se domnívám že tam je díra na žárovku

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Denní svícení origo nebo LED 22. bře 2016 10:01 #165240

  • mulťa
  • Avatar uživatele mulťa
  • Pryč
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 2757
  • Karma: 28
  • Obdržená poděkování 169

stiold napsal: Taky jsem na ně koukal. Vzhledově by se mi to moc líbí. Bohužel do mlhy moc nejsou, protože i mldovka je LEDka, což je na prosvícení mlhy nevhodné světlo (přilliš modré). Nebo se mýlilm?

Mám ty od stualarmu mlhovka/denní a řekl bych že to v mlze svítí i lépe.

Ty v tom odkaze se mi líbí. Býval bych si koupil ty. Mají lepší upevnění. Otázkou je zpracování.

A jak psal rstd vypadá to že tam je patice pro žárovku.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od mulťa.

T5 - Denní svícení origo nebo LED 22. bře 2016 10:13 #165241

  • litchi
  • Avatar uživatele litchi
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 74
  • Obdržená poděkování 4
No tak opět jsem si slušně zamotal hlavu a teď opravdu nevím co koupit! :-)))

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Denní svícení origo nebo LED 22. bře 2016 11:10 #165244

  • rstd
  • Avatar uživatele rstd
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 900
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 52
Kup ty co si tam dával odkaz vypadají schopně

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Denní svícení origo nebo LED 17. dub 2016 21:03 #166222

  • BLADE 2
  • Avatar uživatele BLADE 2
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 367
  • Obdržená poděkování 14
Trosku neskoro ale posielam slubene foto. Na porovnanie spolu s ostatnými svetlami to svieti skoro rovnako.
TRANSPORTER T5 96kW 2004
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Denní svícení origo nebo LED 17. dub 2016 21:34 #166225

  • Guvson
  • Avatar uživatele Guvson
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 107
  • Obdržená poděkování 5
no konečně ;)
vypadá to parádně
VW Multivan T6 HL TDi 110kW DSG

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Denní svícení origo nebo LED 17. dub 2016 23:15 #166227

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
V mlhovkách - hmlovkách - :) máš také LEDky?
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Denní svícení origo nebo LED 18. dub 2016 07:09 #166229

  • BLADE 2
  • Avatar uživatele BLADE 2
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 367
  • Obdržená poděkování 14
Ano aj v hmlovkach su ledky. To je asi moja úchylka( ledky)
TRANSPORTER T5 96kW 2004

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Denní svícení origo nebo LED 23. kvě 2016 18:52 #167365

  • Batabs
  • Avatar uživatele Batabs
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 31
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 7
Tak jsem se o víkendu pustil do denního svícení, po pročtení všeho možného a vědom si toho, že nejsem modelář, abych rozvrtal nárazník dírkama, jsem koupil totok KEETEC DRL 7R-1W a namontoval na místo, kde mají být mlhovky. Použil jsem montážní díly z balení, potřeba byly navíc dva vrutíky. Tak třeba to někomu pomůže. Celý to jde štelovat - naklopit, výškově nastavit s trochou vůle pootočit díky 3 závěsům. Díru do plastů jsem udělal asi o 1mm větší, aby šly bezproblému sundat a nasadit zpátky. Tož tak.
Váleček T5, 2005, 96kW
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 světla do předního nárazníku 08. čec 2016 22:44 #168637

Ahoj,
Nevíte náhodou někdo, kde a za kolik by se daly sehnat tyto doplňková světla?? Mám za to, že se jedná o denní svícení.


Nejdříve hledej, a až potom zakládej nové vlákno. Přesunuji.
Lada T5.
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od lada t5.

T5 světla do předního nárazníku 01. srp 2016 11:46 #169284

Ahoj,
ano jsou to světla na denní svícení, u nás v Liberci tu s tím jedna T5 jezdí a moc se mi to líbí, ale taky jsem to nikde nenašel...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Denní svícení origo nebo LED 17. srp 2016 11:35 #169711

  • litchi
  • Avatar uživatele litchi
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 74
  • Obdržená poděkování 4
Batabs:
koupil jsem stejná světla a chci se zeptat, zda při instalaci nebyl nějaký problém a na co si dát pozor.
Nemáš ještě fotku Tvé T5 se světly?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Denní svícení origo nebo LED 18. srp 2016 18:10 #169734

  • dusanhaya
  • Avatar uživatele dusanhaya
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1493
  • Karma: 26
  • Obdržená poděkování 116
Casper-je to denní svícení a seženeš je na ebay,cena je tuším někde kolem 7.tis,taky jsem je chtěl,ale pak jsem to vyřešil jinak...
VW T5 Multivan 2,5TDI
T en D ým I gnoruj gang
A -team (Almara team)


Něco pro interier T4/T5 viz.-
http://dusanhaya.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.250 sekund

Login