Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T5 - Denní svícení origo nebo LED

T5 - Denní svícení origo nebo LED 26. kvě 2018 13:06 #185072

• Vendys
  • člen clubu
  • člen clubu
  • TCCT - Transporterclub Caravan Team
  • Obdržená poděkování 190
Je tam žárovka H15. Hodně GPéček tam má LEDky misto žárovek.

TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team
VW Multivan T6 Edition 30 2,0 TDi 150 kW DSG

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Denní svícení origo nebo LED 26. kvě 2018 21:21 #185080

• Mi
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
Jaký pin prosím proklemovat s pojistkou na vypínači světel, aby se po zapnutí zapalování rozsvitili mlhovky? U škodovek to byl pin 6 a 8. Děkuji

T5 - Denní svícení origo nebo LED 28. kvě 2018 12:23 #185108

• JaM
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 52
Jenom pozor, pokud nemáš místo mlhovek denní svícení, za svícení mlhovkama mimo mlhu můžeš dostat...
Správné zapojení denního svícení je, že po zapnutí potkávacích světel se denní vypne, nebo sníží intenzitu na úroveň obrysových světel. Mlhovky nenahrazují denní svícení.
Syncrolong poloplech+ tažná tyč
Bílá welryba T4 highlong na práci
T5 2,5TDI 96kW prodáno
Syncrovella prodáno
Smažkobus 2,4D kastle po smrti, motor jede dál...
tel:777171480

Naposledy změněno: od JaM.

T5 - Denní svícení origo nebo LED 29. kvě 2018 10:21 #185138

• Mi
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
Na to jsem se neptal.. x let jezdím s mlhovkama jako denní svícení a nikdy nic. A přesně tak to funguje. Rožneš klíc, vypínač světel je na 0 a svítí denní (mlhy). Jak posuneš ovladač do jiné polohy, mlhy zhasnou a svítí to, co si navolíš. Zapojuju to přes pojistku, takže ji stačí vytáhnout a je to jako origo. Mám xenony, které od novoty svítili jen ve tmě, takže si nechci přes den vypalovat paraboly.

Nikdo nic, tak to budu muset proměřit..

T5 - Denní svícení origo nebo LED 29. kvě 2018 21:19 #185152

• Mek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 12
Mám pocit že tady je to pin 6
VW T5 Multivan long 2.5 TDI 128kW

T5 - Denní svícení origo nebo LED 30. kvě 2018 19:32 #185178

• Mi
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
Že by tady taky kombinace tedy 6 + 8 pin?

T5 - Denní svícení origo nebo LED 22. srp 2018 16:10 #186795

• MaviD
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
Ahoj,
mam T5 po faceliftu (2013) xenon/halogen a origo denníma led světlama. Zajímalo by mě jestli se dají zapnout i zadní potkávačky? Ať to svítí jako na novejch autech kde jim to svítí vpředu i vzadu. Ať to svícení má smysl.
Dělá se to manuálně nebo zásahem do elektroniky?

pojistky multivan 29. srp 2018 19:46 #186923

nevíte někdo kde nebo jak to odpijím dení svícení u t5 2006

pojistky multivan 29. srp 2018 20:10 #186925

• eviz
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 41
Jestli myslíš denní svícení hlavním světly ve předu tak odpoj vodič u svorkovnice vypínače č 3 a 6.Jinak už jsem tu to někde psal.
Pavel
Poděkovali: filio1980

pojistky multivan 29. srp 2018 20:12 #186927

děkuji zkusím

Denní svícení 20. zář 2018 21:24 #188511

Ahoj kluci mám prosbu mám na vw t5 rv2001 světla z Fl které mají vestavěné led dení svícení někdo to předělával je tam nějaká krabicka ale mě to led svícení svítí na nejnižší intenzitu a nevim jak to udelat aby svítilo co nejvice

Naposledy změněno: od calibra2.

T5 - Denní svícení origo nebo LED 13. úno 2019 19:42 #190613

• D35K
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
máte někdo zkušenost s tímto ?

shop.einparts.cz/LED-Svetla-Pro-Denni-Sv...-2003-2009-d2392.htm

díkec
VW T5 Multivan 2,5 TDi 128kw
Poděkovali: Guvson

T5 - Denní svícení origo nebo LED 03. srp 2019 12:07 #193690

• covex
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 42
Je tu tema jeste www.transporterclub.cz/forum/svetla/5374...iceni-origo?start=15 o odpojeni denniho sviceni, nicmene tady jsem nasel o tom jak to pripojit:
www.jewuwa.de/T5/T5_Doku/Projekt_Tagfahrlicht.pdf

Podle popisu staci odpojit pin 3 oznaceni primo na konektoru jako TFL (Tag Fahr Licht).

Ta kombinovana LED s mlhovkou by se mi taky libila.
VW T5 2.5TDI 128kW BPC 7HM 2008 4motion Multivan Seikel

T5 - Denní svícení origo nebo LED 03. srp 2019 18:28 #193692

Ahoj, mam ty kombionvene mlhovky. Sviti paradne, zapojeni na orig kabelaz jak pisou. Jen jsou vystrcene vic dopredy nez orig mlhy. Tak jsem je pripevnil ze zadu. A nedavno jsem je dal tak jako orig mlhy, jen se musi vybrousit kryty mikovek. Udelaj jsem to jemnym lamelakem na flexe. Ani jsem viditelne neposkodil lak. Snad to nekomu pomuze.

T5 - Denní svícení origo nebo LED 04. srp 2019 11:17 #193702

• covex
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 42
O kolik se to musi zbrousit? Ja mam otvor v narazniku konicky, tak to se tim i zvetsi prumer otvoru ne? A k cemu je na obrazku ta dodatecna kabelaz a rychlosvorky (to je to nejhorsi co se da pouzit a uz to do auta nikdy nechci)? Bohuzel k tomu nemaji zadny online navod na zapojeni, aby si to clovek prohledl predtim. Jestli k tomu byl papir nemuzes to vyfotit?
VW T5 2.5TDI 128kW BPC 7HM 2008 4motion Multivan Seikel

Vygenerováno za 0.325 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/