Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Topeni zadní T5

Topeni zadní T5 14. led 2021 18:34 #200710

Potřeboval bych poradit měl jsem auto na zvedaku odmontovany kryt od webasta až do zadu k zadnímu topení a ten ventil N279 (7L0819076B) jsem nenašel nema někdo fotku kde ten ventil je mam 1,9TDI
AXB ventil už mám koupený jen ho vyměnit .Díky za radu

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Topeni zadní T5 14. led 2021 22:28 #200712

  • covex
  • Avatar uživatele covex
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1983
  • Karma: 8
  • Obdržená poděkování 198
Vsak to je v motorovem prostoru dle meho:
www.oemepc.com/vw/part_single/catalog/vw...025/part_id/0/lang/e
VW T5 2.5TDI 128kW BPC 7HM 2008 4motion Multivan Seikel

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Topeni zadní T5 17. led 2021 13:20 #200745

Ahoj
Mám stejný problém a asi i stejné auto. Topení vzadu netopi, hadice studeny. Mám vytištěný rozpis pro topení a prihrev přímo od VW a u webasta je ventil, který pouští teplo dozadu. Mám to rozepsané do šroubku. V motorovém prostoru dle schématu nemám nic.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Topeni zadní T5 17. led 2021 19:08 #200748

No právě ve schématu je ale díval jsem se přes zrcátko kameru ale nic a na internetu to nejde najít kde to je takže zatím to nechám jak to je a až bude čas tak to znovu musím všechno rozdělat

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Topeni zadní T5 25. led 2021 23:10 #200854

Můžeš poslat schéma? Já dnes měl oddeklovaný topení a od webasta jde hadice, pak Tkus a dál na zadni radiator. Podle mého schématu je to termostat/ventil pro zadek. Žádná elektrosoucastka, pouze termostat. Při poklepani a projetí už vzadu byla tepla hadice.
Poděkovali: bretislav1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Topeni zadní T5 26. led 2021 04:44 #200855

Tady jsem to našel že by tam měl být tak nevím
www.aci.cz/default.asp?cls=catalog&xsl=x...5eXOxqq-AAAAACbaVJU$

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Topeni zadní T5 26. led 2021 08:53 #200856

Mám motor AXB a podle schématu od VW v motorovým prostoru není a to tvé schéma neodpovídá mému schématu. Mám ještě schéma na webasto. Zkusím vložit fotku.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Topeni zadní T5 26. led 2021 08:57 #200857

Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Topeni zadní T5 26. led 2021 09:31 #200858

Když jsem to měl odkryté tak to mám takhle jak je to na tom schématu od tebe takže tam je podtlakový ventil a ne elektrický přidám i fotku chyby co mi to napsal vag
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od bretislav1.

Topeni zadní T5 26. led 2021 11:21 #200859

Podtlaku jsem si nevšimnul nikde. Já když to měl včera sundaný, tak je to pouze Tkus s termostatem bez nějakého ovládání. Jsem si včera trochu zavařil. Hledal jsem únik kapaliny, to se povedlo odstranit a při té příležitosti jsem odpojil vedení od webasta, abych natáhl nové i s ovládáním přes hodinky. Měl jsem prihrev a chci nezávislý topení. Bohužel jsem si ve spěchu nevyfotil barvy drátů a teď musím hledat tři dráty. Nemám tam čidlo venkovní teploty, diag, a ještě jeden.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Topeni zadní T5 26. led 2021 12:56 #200861

Rád bych ti poradil a vyfotil to ale nemám kde najet na rampu nebo kanál a jeden co dělal elektriku tak skončil a je pořád pryč on dokonce si to předělával na nezávislé topení ale ani ho nevidím doma on mě nacipoval i auto na 96kw. Zkus si stáhnout wurth wow a tam je i schéma elektriky v autě jak budu doma tak se na to podívám jestli to tam není

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Topeni zadní T5 26. led 2021 16:38 #200863

V pohodě, díky za snahu. Snad zítra budu mít schéma přímo od VW. Kdybych nebyl linej, tak zajedu na zvedak a barvy si najdu a propiskam, ale vsude je přístup jak k penězům, tak radši počkám na schéma.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Topeni zadní T5 26. led 2021 17:51 #200864

Tak ať se to podaří rozjet a ještě tak jsem poklepal po tym termostatu v tom tčku a trubka je vřela po další kryt na prave straně ale u radiatoru je vlažná tak to vypada že to čerpadlo nefunguje protože není ani slyšet že by jel i když já taky prd slyším ale to schema od tebe pasuje na to moje topení v autě

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Topeni zadní T5 26. led 2021 20:31 #200870

To jsem rád, že aspoň ve VW nemají bordel ve schématech. Jinak mám ještě schéma topení v motorovém prostoru. Pokud bys potřeboval.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Topeni zadní T5 26. led 2021 20:40 #200871

Tak jestli to tady dáš nebylo by to špatný protože na těch stránkách to vůbec nesedí takže je mažu a tady v těchto to pěkně vidíš oni mají etku a to je o něčem jiném ale k tomu se nedostaneme protože to nejde stáhnout je to placené. Díky za radu a hezký večer

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.189 sekund

Login