Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Dojmy, zkušenosti, postřehy, srovnání........

Dojmy, zkušenosti, postřehy, srovnání........ 14. zář 2017 17:44 #179788

a ty úrovně jsou nějak teplotně určeny? kolik stupňů je jeden čtvereček a na kolika to vlastně začíná?
Transporter T5 2007 1,9TDi, 77KW - prodáno
Octavia II 1,9TDI 2005 - prodáno
VW Caddy Maxi Family 2.0 75kW - prodáno
Saab 9-5 Aero, 2,3 196kW
VW California Beach T6 2.0. 110kW

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Dojmy, zkušenosti, postřehy, srovnání........ 14. zář 2017 18:08 #179790

• rstd
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 51
To záleží jaká je venkovní teplota na ty první úrovně v tomto počasí to třeba nezapalí a jen fouká
Pak se prodává dálkové ovládání telestart 100 který má na ovladači displej a tam vidíš kolik je v autě stupňů a můžeš to snižovat zvyšovat atd

Dojmy, zkušenosti, postřehy, srovnání........ 14. zář 2017 18:31 #179791

• eviz
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 44
To dálkové ovládání je kompaktibilní,nebo se musí přidávat modul a co stojí dík za info.
Pavel

Dojmy, zkušenosti, postřehy, srovnání........ 14. zář 2017 19:58 #179793

• rstd
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 51
Jasný můžeš ho dát jak na vzduch nebo vodnika někam si dáš teploměr do auta a displej ti pak ukazuje kolik je v autě
Hned ti pošlu odkaz

Dojmy, zkušenosti, postřehy, srovnání........ 14. zář 2017 20:01 #179794

• rstd
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 51
www.sbazar.cz/webasto/detail/21688265-we...100-komplet-set-nove

Je tam vše teploměr ovladač anténa přijímač
Poděkovali: Radek Mika

Dojmy, zkušenosti, postřehy, srovnání........ 14. zář 2017 21:03 #179797

• eviz
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 44
Děkuji
Pavel

Dojmy, zkušenosti, postřehy, srovnání........ 15. zář 2017 11:21 #179806

když jste se tu už tak hezky rozjeli o topení...prosím kdo by mi mohl pomoci předělat vodníka na programovatelný ohřev motoru? Ideálně z budíku na horkovzduch. díky

Dojmy, zkušenosti, postřehy, srovnání........ 15. zář 2017 16:14 #179810

Zdravím :-) Jen taková teoretická otázka ohledně předehřevu motoru...Nejsem automechanik ,jen nově jezdím multivanem....Ale dovedu si jakš takš představit moderní motor...A zajímalo by mě jak docílíte rovnoměrného ohřevu komplet celého motoru? Jde mi o to že pokud ohřeju část motoru na nějakou teplotu a část motoru na jinou , nebude výsledek antiproduktivní? Je při předehřevu zaplé nějaké vodní a třeba olejové čerpadlo? Pokud bych jakkoliv zahříval část motoru a ten by svévolně předávál postupně teplo dál tak si myslím že rozdíly teplot by součásky motoru mohly zabít... Ale je to jen myšlenka , rád si poslechnu vysvětlení...

Dojmy, zkušenosti, postřehy, srovnání........ 15. zář 2017 16:43 #179812

• rstd
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 51
Je zaple vodní čerpadlo na topení to je jeho součástí jinak by se voda prehrala a topení by se vypnulo a honí vodu okruhem ale nesmíš mít vodní přídavné topení z vyroby to zavře ventil velký okruh a jde to jen do topení a tobě do kabiny

Dojmy, zkušenosti, postřehy, srovnání........ 15. zář 2017 20:31 #179813

Hm a o to mi právě jde... Pokud se honí voda tam kde má v motoru odvádět teplo tak to podle mého názoru prohřeje motor kompletně až za hodně dlouho...Z venku (tam kde je chlazení je to zahřáté asi v cuku letu...Ale tam kde jsou třeba hydroštely? Nebo jinak , kolik to potřebuje času na komplet prohřátí? POdle mě , jestli to někdo spustí a za 10 minut jede s tím že to má zahřáté tak vlastně udělá více škody než užitku... Pletu se?

Dojmy, zkušenosti, postřehy, srovnání........ 15. zář 2017 22:17 #179816

• rstd
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 51
Ono to žene vodu do hlavy tak zrovna hydrostely vacka to je vše ohrate 10 minut ti asi nemá cenu to sotva ohřeje všechno to chladivo a když je větší mráz tak to trvá ještě déle
A po nějaké době se pustí větrák aby to foukalo do auta a ten tu vodu taky schladi
Já to používám 10 let

Dojmy, zkušenosti, postřehy, srovnání........ 16. zář 2017 07:09 #179818

Topení jsem s tebou probíral při konfiguraci, mám horkovzduch, vodník automaticky...

Dojmy, zkušenosti, postřehy, srovnání........ 16. zář 2017 07:37 #179819

Aha ...Když mám horkovzduch tak to v motoru asi ohřeje kulové , že?

Dojmy, zkušenosti, postřehy, srovnání........ 16. zář 2017 07:44 #179820

• rstd
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 51
Jasný jestli máš horkovzduch tak to máš jen do vozu
A prihrev máš jen že ti pomáhá ohřívat vodu
Nech si ho předělat na dálku a můžeš ohřívat vodu motor

Dojmy, zkušenosti, postřehy, srovnání........ 16. zář 2017 08:12 #179821

No dálkové k tomu mám... :-) Chlapi našel jsem ve dveřích u řidiče spínač na páté dveře...ale nic nedělá ...mám je v elektrice tak jsem myslel že je taky otevřu :-( Na to to není dělané?

Vygenerováno za 0.219 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/