Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3

Téma: Midelosovo vozítko

Midelosovo vozítko 10. čen 2017 07:26 #177608

• rstd
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 51
Ty vidíš trojnasobnou cenu oleje protože si ho koupíš na internetu kde je nejlevnější
Kvalitní práci ano to je pravda ale zase dělají tam jen lidi a jako všude vždy se něco nepovede jako když jedeš ke svému opravari který ti dělá vůz taky není ve všem něj
A ty lidi co dělají v těch autorizakach to nemají lehký nemají paušální plat jako většina ale mají normohodiny a to se musí hodně otáčet aby měl slušnou výplatu a když nebude práce nebudou peníze
Když ten mechanik hledá závadu kterou musí najít a mordujete se s tím půl dne ale je na to normohodina a on to dělá o hodně víc času nikdo mu to nezaplatí to je dané
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Midelosovo vozítko 10. čen 2017 18:10 #177613

• Midelos
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 2
Ja tuším jak to tam je, jen je mi systém recepčních, přijímacích techniků apod. nesympatický a neosobní, ale věřím, že spousta lidí to má rádo. Bohužel jdou finance jinam než by měly jít, toť můj názor. Neříkám že je to všude stejný, párkrát jsem se spálil a už to nevyhledávám, jen v záruce. Ale byl bych rád, kdyby to fungovalo to mi věř. Autorizovaný servis olej kupuje kde? Možná by taky mohli kupovat na internetu (pochybuju, že kupují někde dráž než já) je to debata spíš u pivka :) třeba ještě mě napadl jeden případ. V záruce Touran na garančku (30tis.km)a volají mi že mám kotouče i destičky na výměnu. Auto jezdí jen dálky, říkám nechte je tam. Teď mám 120tis.km a destičky stále na autě a v kondici...
Poslední úprava: 10. čen 2017 19:35 od Midelos.

Midelosovo vozítko 10. čen 2017 21:59 #177624

• rstd
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 51
Jasný je to spíše u piva
A jestli potřebuješ nějaký díl origo za lepší cenu tak můžu sloužit
Následující uživatel poděkoval: Midelos

Midelosovo vozítko 11. čen 2017 11:59 #177632

• Midelos
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 2
:) toje koneckonců hezký výsledek komunikace, dík dík

Midelosovo vozítko 28. čen 2017 14:49 #178061

• Midelos
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 2
mulťa napsal:
20170404_184339-1_2017-06-08.jpg

Tady mas doklad z nedávné výměny u T6ky s čísly dílů.
Drahé to není.

Prosím tě kolik tak zhruba za to chtěli? Dal jsem to vyměnit, ty rány jsou nelidské, jsem nervozní při takových zvucích. Zatím nemám předběžnou cenu, jen jsem jim poslal foto od tebe s vysvětlením. Díky díky, doufám v zázrak

Midelosovo vozítko 14. čec 2017 17:56 #178314

• Midelos
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 2
Je to zázrak!! Silentbloky vyměněny a auto přestalo bouchat :silly: díky všem za pomoc
Poslední úprava: 14. čec 2017 17:56 od Midelos.

Re:Midelosovo vozítko 19. čec 2017 11:05 #178447

• Smejkal
  • Uživatel
Moje Caravelle 2016 tyto silentbloky má již z výroby, ale existují prý ještě tvrdší. Bouchani jsem žádné nezaznamenal - 15 tis.km.

Odesláno z mého E6653 pomocí Tapatalk

Midelosovo vozítko 20. čec 2017 16:52 #178484

• Midelos
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 2
No teď jsem na Brači a příjezd k domu je po prašno kamenné cestě asi 3km a bouchá jak sviň. Konstruktéři podle mě něco nedotáhli, nechápu. Že by 18" kola? Ale je to jak kdyby byl volný silentblock na rameni. Po dálnici naprostá paráda, ale ty velký nerovnosti mě točí

Midelosovo vozítko 13. lis 2017 23:09 #180862

• Midelos
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 2
Tak při výměně letních kol za zimní, letmým pohledem zkontroluju co by kde mohlo tak nesnesitelně bouchat a hle silentbloky, které jsem dle vašeho doporučení nechal vyměnit za "plné" vůbec nejsou plné, ale úplně stejné jako originál. Ihned padl dotaz na AUTORIZOVANÝ SERVIS kde se stala chyba. Druhý den telefon servisu trochu všelijaké kroucení a nakonec sypaní popela na hlavu, že se objednaly silentbolky s dutinou.
Tak a jsem opět u systému AUTORIZOVANÝCH SERVISŮ. Podotýkám, že auto při výměně mělo najeto cca. 2000km. Řeším nepříjemný zvuk od nápravy. Objednám co tam mají dát. Objednají něco jiného. Opice která dostane za úkol vyměnit netknutou zcela bez poškození věc za úplně stejnou věc vůbec neřeší, jestli není něco špatně nebo proč to vlastně dělá. Tohle mě totálně sere. Ach jo.
Zítra se mi prý ozvou a asi budou chtít vše napravit
Poslední úprava: 13. lis 2017 23:15 od Midelos.
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3
Vygenerováno za 0.147 sekund

Login