Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Koupě Multivanu T6 - jakou výbavu, kde koupit?

Re:Koupě Multivana T6 07. bře 2018 07:25 #182722

No mozne to vlastne je, ja objednaval na samem zacatku listopadu... vi se vubec o co presne jde s tim zdrzenim? Moc me to jako zakaznika neuklidni, kdyz mi auto vyrobi a pak ho necchaji nekde dva mesice stat...:)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Koupě Multivana T6 07. bře 2018 07:47 #182723

• juicevan
  • Avatar uživatele juicevan Autor tématu
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 0
No já objednával 6.listopadu s tím, že auto bylo vyrobeno na konci prosince a dodáno mělo být mezi svátky...
Jde o novou metodiku výpočtu Euro 6, kde téčka nesplňovali kouřivost emisí a schválení nového SW trvá s testy v Německu 3 měsíce...
Navíc když mi dodají auto v květnu, kupuji 5 měsíců staré auto, a to při jeho dalším prodeji dost devalvuje jeho cenu, nehledě na to, v jakém stavu budou třeba baterie po 5.měsíčním stání v mrazu na parkovišti a tak dále....
VW T6 Beervan HL 2,0 TDI 4MOT 150kw DSG objednáno- prý už vyrobeno dodáno se zpožděním pouhých 3měsíců
VW T5 Juiceivan 2.0 BiTDi 132kw,DSG, 4motion prodán
Citröen C4 Grand Picaoso EXC 2.0 BHDi automat

Naposledy změněno: od juicevan. Důvod: doplnění

Koupě Multivana T6 07. bře 2018 09:36 #182725

• mulťa
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 138
vzhledem k tomu že se dnes řeší datum uvedení do provozu tak tam bych problém neviděl.
TCCT[/color] - TransporterClub Caravan Team
T5.3 TDi 150kW DSG 4M

Re:Koupě Multivana T6 07. bře 2018 09:41 #182726

• mulťa
  • člen clubu
  • člen clubu

Zwingli napsal: vi se vubec o co presne jde s tim zdrzenim? Moc me to jako zakaznika neuklidni, kdyz mi auto vyrobi a pak ho necchaji nekde dva mesice stat...:)

Co mám načteno tak se jedná o dvě věci. Změnu metodiky měření spotřeb a emisí kdy se nyní má měření provádět i v reálném provozu a změnu zařazení kategorie vozidla z užitkových vozidel do osobních, kde je myslím že Nox místo 130 mg/km nyní 80. Do čehož se nějak nevešly. Podobný problém má prý i touareg a co je zajímavé tak benzínová T6, která se díky tomu má přestat vyrábět, prozatím.
Informace může být nepřesná, jsem pouze zvědavý pozorovatel.
T5.3 TDi 150kW DSG 4M

Naposledy změněno: od mulťa.

Koupě Multivana T6 07. bře 2018 09:47 #182727

• juicevan
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 0
no ale i tak, pro můj pocit vlastně kupuju "půl" roku staré auto..
VW T6 Beervan HL 2,0 TDI 4MOT 150kw DSG objednáno- prý už vyrobeno dodáno se zpožděním pouhých 3měsíců

Re:Koupě Multivana T6 07. bře 2018 11:19 #182731

Ha tak to jsem fakt zvedavy co s tim chteji jako udelat. To sofwarove omezi vykon nebo co?:o

Koupě Multivana T6 07. bře 2018 12:58 #182733

• mulťa
  • člen clubu
  • člen clubu
Ano, řeší to nový SW.
T5.3 TDi 150kW DSG 4M

Koupě Multivana T6 15. bře 2018 14:31 #182942

• juicevan
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 0
Tak dnešní nové info, auto by mělo být příští týden k předání......

Koupě Multivana T6 15. bře 2018 15:27 #182944

• Vendys
  • člen clubu
  • člen clubu
  • TCCT - Transporterclub Caravan Team
  • Obdržená poděkování 189
Tak to je super. Držím palce.

TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team
VW Multivan T6 Edition 30 2,0 TDi 150 kW DSG

Koupě Multivana T6 15. bře 2018 18:14 #182947

No super! Koukej se pak hned pochlubit! :)

Jsem zvedavej, jestli budou schopni presne vysvetlit, jaky zasah byl na aute proveden...:)

Koupě Multivana T6 16. bře 2018 21:00 #182982

• juicevan
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 0
Obávám se, že prodejci vůbec netuší, která bije, protože jim nikdo nedá pořádné informace... ani nevědí, jestli nový SW už tam bude nahrán, nebo ho budou nahrávat před prodejem, nebo na to bude pak svolávačka....tak asi takhle :woohoo:

Re:Koupě Multivana T6 16. bře 2018 21:18 #182985

Tak uz se mi taky ozvali. Pristi tyden bude auto dodano

Koupě Multivana T6 17. bře 2018 10:26 #182995

Stanislav123 napsal: Já bych přední náhon už nikdy nechtěl, dokáže se to zahrabat skoro všude. Tam kde malým autem v pohodě vyjedu, T5 stála hrabala a nic, utlačit to nejde :). Od doby kdy mám 4 motion už nemusím volat 5 x za rok traktor.

Jezdil jsem 15tis.mesíčně s Ducatem CNG předtím Master 2,8 po téměř všech našich horách a traktor mě tahal jednou za 14let kousek od Kvildy, když jsem si hloupě najel s dvoutunovým nákladem. Obě tyhle auta pohánělo pouze jedno přední kolo bez ASR.
Před tím jsem měl T4 a dokud mi jí neukradli, považoval jsem jí za jedno z nejlepších aut na sněhu.
Dnes musím přehodnotit T6 150kW předokolka T4 překonala. To co to auto vyjede je naprosto neuvěřitelný 4motion je možná dobrá věc pro lidi žijící v hodně nedostupných místech a pro vyhnutí každodennímu stresu s novým sněhem pochopim, jinak ne.
Letos ve Francii nám napadlo přes noc 40cm nového sněhu a Mulťa si v tom z vesela chrochtal, jak kdyby nebylo nic a to tam mám 235 pneumatiky, Touran, Octavie co jely s námi stali na místě zcela paralizovaní...tož tak

Naposledy změněno: od Midelos.

Koupě Multivana T6 18. bře 2018 09:13 #183001

Midelos napsal:

Stanislav123 napsal: Já bych přední náhon už nikdy nechtěl, dokáže se to zahrabat skoro všude. Tam kde malým autem v pohodě vyjedu, T5 stála hrabala a nic, utlačit to nejde :). Od doby kdy mám 4 motion už nemusím volat 5 x za rok traktor.

Jezdil jsem 15tis.mesíčně s Ducatem CNG předtím Master 2,8 po téměř všech našich horách a traktor mě tahal jednou za 14let kousek od Kvildy, když jsem si hloupě najel s dvoutunovým nákladem. Obě tyhle auta pohánělo pouze jedno přední kolo bez ASR.
Před tím jsem měl T4 a dokud mi jí neukradli, považoval jsem jí za jedno z nejlepších aut na sněhu.
Dnes musím přehodnotit T6 150kW předokolka T4 překonala. To co to auto vyjede je naprosto neuvěřitelný 4motion je možná dobrá věc pro lidi žijící v hodně nedostupných místech a pro vyhnutí každodennímu stresu s novým sněhem pochopim, jinak ne.
Letos ve Francii nám napadlo přes noc 40cm nového sněhu a Mulťa si v tom z vesela chrochtal, jak kdyby nebylo nic a to tam mám 235 pneumatiky, Touran, Octavie co jely s námi stali na místě zcela paralizovaní...tož tak

nezbývá než udělat srovnávací test :) za mě se T5 zakope všude.
st

Koupě Multivana T6 18. bře 2018 10:56 #183003

• Vendys
  • člen clubu
  • člen clubu
  • TCCT - Transporterclub Caravan Team
  • Obdržená poděkování 189
Když jezdíš hlavou. Tak se nikde nezahrabeš. Hele já jednou posadil na břicho octavii Scout 4x4 a jediné co pomohlo bylo pružné lano a Multivan předokolka.
Když vím, že to neprojedu tak tam prostě nejedu.

TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team
VW Multivan T6 Edition 30 2,0 TDi 150 kW DSG
Poděkovali: M.Z.

Vygenerováno za 0.210 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/