Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: DPF-filtr pevných částic

DPF-filtr pevných částic 21. čec 2010 20:52 #46940

  • gjura
  • Avatar uživatele gjura
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 101
  • Obdržená poděkování 1
Ahoj,
jak poznám,že mám tento filtr ?Auto mám sice už druhý rok,ale pořád na mně vypadávají nějací kostlivci.Je to rv.2006 96 kW. :?
VW T5 Tamagoči 2006 (výbava Spartan)
Šfelicie D Bobina

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

DPF-filtr pevných částic 03. srp 2010 23:03 #47576

Bud se ti na palubce rozsveci kontrolka ktera vypada jako trubka a v ni tecky nebo se koukni na vyfuk a za turbem uvidis valec ze ktereho pujdou draty z cidel, nebo je to ve velkem TP ...
Chiptuning, diagnostika, servis Téček, měření výkonu, odstranění DPF.
T5 Multivan 2.5TDi 128kW prodán
Audi Q7 4.2TDI
Audi TTQ 165kW
Yamaha YZF-R1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

DPF-filtr pevných částic 06. bře 2011 19:09 #67452

  • čelda
  • Avatar uživatele čelda
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 22
  • Obdržená poděkování 0
S filtrem pevných částic mám teď také problém a jsem z něj na švestku.
Dost teď jezdím krátké trasy a když už vyjedu dál tak kolony v nízkých otáčkách tomu také nepomáhají.
Najeto 60 tis.km. furt to padá do nouzáku,kolikrát trasu potřebnou k regeneraci ani neprojedu a je to.
V VW servise to napíchli a říkali EGR ventil a DPF filtr. Přehráli soft vw na kratší trasy a regeneraci,ale po 100km opět nouzák a nejede. Pak jim diagnostika hodila dokonce vada EGR.
Tak to tam v týdnu vezu zas.Ještě že je to v garanci jinak by mě šlehlo.
¨T5 CRDi 103 kW 6kv.2010/3 :shock:
VW T5 2.5 96kW 6kv.bufík,klima

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

DPF-filtr pevných částic 17. bře 2011 09:11 #68243

#-o #-o #-o
To te slehne stejne, budes tam jezdit kazdy tyden nez se to rozhodnes vyndat a pak budes mit teprve klid ...
Chiptuning, diagnostika, servis Téček, měření výkonu, odstranění DPF.
T5 Multivan 2.5TDi 128kW prodán
Audi Q7 4.2TDI
Audi TTQ 165kW
Yamaha YZF-R1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

DPF-filtr pevných částic 31. kvě 2011 14:39 #74009

  • xciko
  • Avatar uživatele xciko
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 73
  • Obdržená poděkování 2
Ahoj,

chci se zeptat, zda někdo z Vás, kdo máte odstraněný filtr pevných částic, jste narazili na nějaký problém (např. na technické apod.)? Asi mě tahle operace čeká, tak ať vím, jaká jsou rizika ...
T5 Caravelle Long, 75kW, 2006[/color]

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od xciko.

DPF-filtr pevných částic 31. kvě 2011 15:07 #74011

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Myslím, že ta rizika nejsou žádná, pokud auto není v garanci.
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

DPF-filtr pevných částic 31. kvě 2011 18:39 #74025

  • Tifone
  • Avatar uživatele Tifone
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 855
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 3
sice to mám vyndane na Roomsteru ale principialně to je jedno.
Takže za mě - žádný problém a ani na technické poněvadž jsme tam tu baňku a spostu čidel a drátů nechali jako ozdobu :-" .
VW T5 Transporter 2,5TDI 96kW +20%chip
Škoda Roomster 1,9TDI 77kW - 6ti rychlostní +22%TDIchip

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

DPF-filtr pevných částic 01. čen 2011 16:52 #74128

to čelda

jenom dotaz, když Ti to spadne do nouzového režimu, objeví se nějaká kontrolka nebo tak něco? A máš Tčko nebo Víceúčelovouvanu :lol: tedy Multivanu :D

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

DPF-filtr pevných částic 28. lis 2011 21:37 #84072

  • karlosVW
  • Avatar uživatele karlosVW
  • Offline
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Příspěvky: 4248
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 39
Před tím než bych si nechal demontovat ten DPF...jak se to dělá?
1) ta bandaska DPF zůstane na autě vybrakovaná + SW úprava
2) ta bandaska na autě nezůstane,místo ní se vloží trubka + SW úprava

ví to někdo? Místní úpravci?

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

info@ahcl.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

DPF-filtr pevných částic 28. lis 2011 21:45 #84074

  • kunec
  • Avatar uživatele kunec
  • Offline
  • Moderator
  • Moderator
  • Příspěvky: 2695
  • Obdržená poděkování 25
Seikelovi to nedávno dělal Tdichip, někde to tu popisoval, myslím v topicu poděkování místnímu členovi. Jsem na mobilu, tak ti nedám rovnou odkaz, ale je to cca mesic zpet.
Bandasku mu tam myslím nechal

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

DPF-filtr pevných částic 28. lis 2011 22:54 #84079

No jenom tak na okraj, pokud nebudeš dělat záznam někam do papírů, že máš DPF venku, pak je myslím nutné kvůli STK a tak tam tu "bandasku" nechat. Sice vykuchanou, s úpravou SW, ale pro oko ;-)


---
I am here: http://maps.google.com/maps?ll=48.949624,14.248345
Sent from my iPad using Tapatalk

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

DPF-filtr pevných částic 28. lis 2011 23:01 #84082

  • Auto1
  • Avatar uživatele Auto1
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1580
  • Obdržená poděkování 22
Já se divím,že to automobilka sama nenabízí jako servisní úkon: Přestavba z DPF verze na bezDPeFkovou verzi,s protokolem a zápisem do TP,protože o tohle by byl zájem enormní
Das Auto.Der Multivan T5 Spitzendiesel R5 TDI 128kW/174PS/400nM 6g Schaltgetriebe,Keskin ET20/7,5J Bi-Xenon Project Zwo RNS 510

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

DPF-filtr pevných částic 28. lis 2011 23:04 #84083

No to by těm automobilkám ekologové (a nejen oni) dali. Jaký by k tomu měl být důvod, když je DPFko dneska v každy naftě :-(


---
I am here: http://maps.google.com/maps?ll=48.949523,14.248268
Sent from my iPad using Tapatalk

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

DPF-filtr pevných částic 29. lis 2011 21:42 #84142

  • karlosVW
  • Avatar uživatele karlosVW
  • Offline
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Příspěvky: 4248
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 39
mno já právě viděl tu variantu DPF nahrazeno trubkou....což se mi moc nelíbilo
tak jsem chtěl vědět jak kdo to dělá nebo má na autě...

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

info@ahcl.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

DPF-filtr pevných částic 18. čec 2012 19:24 #100766

Jak je to s tímhle zázrakem moderní techniky? Kolik to tak vydrží km než se to zcela zaplní? Sem tam se mi rozsvítila kontrolka, tak jsem postupoval dle manuálu a zatím to vždy zhaslo. Jen bych rád věděl co to stojí až to jednou nezhasne a bude se to muset vyměnit. Rady typu vyhodit mě nezajímají.
Transporter T4 1,9TD 50kW 1995
Transporter T5 GP 2.0 TDI 75kW 2010
BMW F20 118d 103kW 2013
Fiat Coupé 2.0 16V turbo 166kW 1994
Maserati Quattroporte 3,2 V8 turbo 247kW 1998

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.145 sekund

Login