Auto Enge, a.s.

Prodej vozidel
V Auto Enge vnímáme velmi citlivě každou službu, kterou se snažíme našim zákazníkům nabídnout. Prodej vozidel je v tomto ohledu velmi specifický. U žádné z našich služeb se nesetkáváme s tolika pocity a emocemi, jako ve chvíli, kdy si zákazník vybírá svůj nový vůz.
 
Půjčovna vozů
Auto Enge a.s. nabízí kompletní sadu služeb pro své zákazníky. Mezi ně patří i služba zajišťující komfort v případě potřeby i nouze. Jste-li v situaci, kdy potřebujete zapůjčit automobil, obraťte se na nás. Máme pro vás připravenu celou řadu osobních i užitkových vozů Volkswagen, které vám pomohou vaši situaci vyřešit.
 
Servis vozidel Volkswagen
V Auto Enge a.s. poskytujeme kompletní služby. Nejen, že prodáváme nové i ojeté vozy VW, ale také umíme poskytnout kvalitní servisní služby. Naše dílny jsou vybaveny nejmodernější technikou. Máme tým zkušených techniků a mechaniků, kteří si poradí s každým požadavkem či závadou. Proto jsme schopni nabídnout nejen servis vozidel VW v případě poruchy či havárie, ale také velmi kvalitní sezónní servis.
 
Zapomeňte na náhradní díly
S Auto Enge a.s. můžete na náhradní díly zapomenout! Nevěříte? Přesvědčte se…
Snažíme se vytvořit trochu jiné pojetí všech služeb, které nabízíme všem majitelům vozu značky VW. Náhradní díly pro nás nejsou předmětem z materiálu, ale službou, která všem majitelům vozů Volkswagen náhradní díly zpřístupňuje jako celistvou službu, bez ohledu na to, v jaké situaci jsou náhradní díly VW potřeba. Chceme, abyste se mohli soustředit na zážitky, které vám značka Volkswagen nabízí v každém ze svých modelů. My se za vás postaráme o to, aby vaše auto dostalo vždy jen ty nejkvalitnější náhradní díly VW, které budete potřebovat.
 
Plus plán Volkswagen
Volkswagen Plus plán je knížka plná slevových poukazů na servisní úkony, nákup Originálních, Výměnných a Economy dílů Volkswagen a Originálního příslušenství Volkswagen pro osobní i užitkové vozy Volkswagen. S poukazy z Plus plánu ušetříte nemalé finanční prostředky. Knížka je pro Vás připravena k vyzvednutí v našem autosalonu Auto Enge, a.s.
Poukazy z Plus plánu můžete uplatnit pouze v autorizovaném servisu Volkswagen na území České Republiky.
 

Adresa

  • Street: Hodkovická 747
  • Postcode: 460 06 Liberec
  • City: Liberec

Kontakt

  • Telefon: +420 724 338 852
  • E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Login